- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Flying cap RAF, 'War Department' gemarkeerd, drukknopen 'Newey' ...[more]
RAF Air Gunners Cold Weather Hood, gedragen door Tail gunners van Engelse bommenwerpers, in zeer
RAF Air Gunners Cold Weather Hood, gedragen door Tail gunners van Engelse bommenwerpers, in zeer goede staat, zeldzaam stuk ...[more]
Pixie suit hood camouflage
Pixie suit hood camouflage ...[more]
MKI helm, ijzerwerk en binnenwerk gedateerd 1939, maker 'JCS&W' (J. Crompton Sons & Webb Ltd.
MKI helm, ijzerwerk en binnenwerk gedateerd 1939, maker 'JCS&W' (J. Crompton Sons & Webb Ltd. London), met helmnet, fraai stuk ...[more]
MKII helm, gedateerd 1942 in helmschaal, voorzien van origineel binnenwerk en kinriem, binnenwerk
MKII helm, gedateerd 1942 in helmschaal, voorzien van origineel binnenwerk en kinriem, binnenwerk heeft wat sporen van tand des tijds ...[more]
Lot van twee MKII helmen, waarbij eenmaal oorlogs '1942' gedateerde liner, in matige conditie
Lot van twee MKII helmen, waarbij eenmaal oorlogs '1942' gedateerde liner, in matige conditie ...[more]
Para helmet, binnenwerk gemarkeerd 'BMB, 1944, size 8 1/8', buitenzijde later overgeschilderd,
Para helmet, binnenwerk gemarkeerd 'BMB, 1944, size 8 1/8', buitenzijde later overgeschilderd, doch leuk stuk ...[more]
Crash Helmet, Royal Armoured Corps, dopje op luchtgat missend, binnenwerk in fraaie staat ...[more]
Crash Helmet, Royal Armoured Corps, zwarte uitvoering, binnenwerk in fraaie staat ...[more]
Lot van twee Crash helmets, Royal Armoured Corps, met fraaie binnenwerken ...[more]
Crash Helmet 2nd Type, dopje op luchtgat missend, binnenwerk in fraaie staat. Toegevoegd losse
Crash Helmet 2nd Type, dopje op luchtgat missend, binnenwerk in fraaie staat. Toegevoegd losse schaal ...[more]
Dispatchrider helm, gedateerd 1942, maker 'BMB', enige slijtage doch compleet ...[more]
Zuckerman helm, zoals gebruikt door Civil Defence, gedateerd 1942, met keurig binnenwerk en kinriem
Zuckerman helm, zoals gebruikt door Civil Defence, gedateerd 1942, met keurig binnenwerk en kinriem ...[more]
Lot bestaande uit Zuckerman helm, zoals gebruikt door Civil Defence, met makersmarkering 'VM 941' en
Lot van vier kinbandjes voor MK helmen, goed te gebruiken voor restauratie ...[more]
Engeland/Nederland, nalatenschap van een Nederlandse Eerste Luitenant bij de Britse 7th Armoured
Battledress model P37, voorzien van diverse stempelingen, in fraaie staat, één knoop op schouder
Battledress model P37, voorzien van diverse stempelingen, in fraaie staat, één knoop op schouder mist ...[more]
Battledress blouse, 1940 pattern, gedateerd 1944 en keurig 'War Department' gestempeld, maker 'L.
Lot van drie stuks denim battledress, merendeel knopen missen, eenmaal gedateerd 1945, waarbij
Lot van drie stuks denim battledress, merendeel knopen missen, eenmaal gedateerd 1945, waarbij eenmaal zonder knopen in bruine kleur ...[more]
Denim battledres, gedateerd 1945, toegevoegd eenmaal battledress cadet, jaartal niet leesbaar,
Denim battledres, gedateerd 1945, toegevoegd eenmaal battledress cadet, jaartal niet leesbaar, enkele knopen ontbrekend ...[more]
Lot diverse kleding, waarbij sportbroek gedateerd 1942, overhemd Marine, korte broek en meer,
Lot diverse kleding, waarbij sportbroek gedateerd 1942, overhemd Marine, korte broek en meer, dient gezien te worden ...[more]
RAF, Combined Pattern Flying Suit/Parasuit. Met label 'Irving Air Chute of Great Britain Ltd.',
Dispatch Riders coat, diverse stempelingen, gedateerd 1943 ...[more]
Dispatch Riders coat, met label en diverse oorlogse stempelingen ...[more]
Dispatch Riders Trousers, gedateerd 1943, maker 'J. Weinberg & Sons, size 5' ...[more]
RAF battledress trousers, gemarkeerd 'Wm. Templeton&Sons, 1943', in nette staat ...[more]
Service Dress Pantaloons Motorcyclists, size 6, gedateerd June 1945, voorzien van label, in nette
Service Dress Pantaloons Motorcyclists, size 6, gedateerd June 1945, voorzien van label, in nette staat ...[more]
Slacks W.R.A.C (Women Royal Army Corps) trousers, size 2, in nette conditie ...[more]
Camouflaged trousers windproof, met enige oorlogse reparaties, label niet leesbaar ...[more]
Cold Weather Padded Trousers, gedateerd 1942, in zeer fraaie staat ...[more]
Lot van drie khaki drill trousers, eenmaal 1943 gedateerd en jasje zonder knopen, ook 1943 gedateerd
Lot van drie khaki drill trousers, eenmaal 1943 gedateerd en jasje zonder knopen, ook 1943 gedateerd ...[more]
Ontsnappings-sjaal piloot, gemarkeerd 'A.D.L (Maps) Air Ministry, No. 7330' ...[more]
RAF, twee verschillende landkaarten op linnen in kleur, zoals gebruikt door piloten. Toegevoegd
RAF, lot van twee microfoons en twee receivers, receivers in doosje Air Ministry gemarkeerd
RAF, lot van twee microfoons en twee receivers, receivers in doosje Air Ministry gemarkeerd ...[more]
Throat microphone, in originele verpakking ...[more]
Tweemaal headphones, namelijk 'DLR-1' en een 'DLR-5', in zeer nette staat ...[more]
Lot van twee RAF T48 Microphones, nog in originele verpakkingen ...[more]
Tweemaal keelmicrofoon, eenmaal zonder snoer, No2. MKII ...[more]
RAF, lot microfoons en receivers en losse onderdelen, tevens receiver in doosje Air Ministry
RAF, lot microfoons en receivers en losse onderdelen, tevens receiver in doosje Air Ministry gemarkeerd ...[more]
Kavel bestaande uit twee Britse kompassen, met bijbehorende webbing tasjes, alles War Department
Kavel bestaande uit twee Britse kompassen, met bijbehorende webbing tasjes, alles War Department gestempeld ...[more]
Lot bestaande uit drie Britse jerrycans, War Department gestempeld, 1944 gedateerd, toegevoegd US
Lot bestaande uit drie Britse jerrycans, War Department gestempeld, 1944 gedateerd, toegevoegd US jerrycan, wordt niet verzonden ...[more]
Kavel bestaande uit drie holsters, in verschillende condities ...[more]
Kavel bestaande uit drie holsters en een patroontasje, in verschillende condities ...[more]
Lot van twee P-1903 MKII bandoliers, waarbij 'Johannesburg' gemarkeerd ...[more]
Set van twee P39 patroontassen, gedateerd 1941 ...[more]
Pattern 39 lederen revolverholster en patroontasje voor officieren, met makersmarkering, 1941
Pattern 39 lederen revolverholster en patroontasje voor officieren, met makersmarkering, 1941 gedateerd, zeldzaam geheel ...[more]
Breech cover voor Enfield geweer, gemarkeerd 'S-1942' ...[more]
Flinke doos met circa 24 lederen patroontasjes, allen incompleet/met gebreken ...[more]
Lot van geweerhoudersringen ten behoeve van de tentpalen, tweemaal 1941 gedateerd en tweemaal
Lot van geweerhoudersringen ten behoeve van de tentpalen, tweemaal 1941 gedateerd en tweemaal naoorlogs ...[more]
Webbing draagtas en riem ten behoeve van magazijn voor Lewis Machinegun, gedateerd 'MECo 1941', in
Webbing draagtas en riem ten behoeve van magazijn voor Lewis Machinegun, gedateerd 'MECo 1941', in nette staat ...[more]
Draagtas voor 'Helio 5 MKV', voorzien van alle riemen, in mintstaat ...[more]
Vermoedelijk onderdeel Spitfire, 'Rheostat For Goggles', in bijbehorende houten kist, toegevoegd
Vermoedelijk onderdeel Spitfire, 'Rheostat For Goggles', in bijbehorende houten kist, toegevoegd onderdeel 'Economiser Oxygen MKIII' ...[more]
Lot van twee Bergen rugzakken, eenmaal keurig 'War Department 1943' gemarkeerd, tweede onduidelijk
Set van twee pannier bags, voor achterop de motor, eenmaal gedateerd 1943, zeldzaam ...[more]
Lot van drie verbanden, dezelfde maat ...[more]
2nd type V. Hartley blackout mask, zoals gebruikt op motorfietsen ...[more]
Blik '50 Primers, Percussion, 21 Grain, Mark' ...[more]
Plotter 'R.E-CO., MKII', War Department gemarkeerd, in houten houder ...[more]