Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

4943 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Zijden sjaaltje, gemerkt: Givency Nouvelle Boutique, jaren '70, sjaal gemerkt: J.S. Germain, jaren '80 en pochet, gemerkt: Johan de Fabreques .....

Blauwe glazen vaas met gekleurd ingesloten decor, Bertil Vallien, Kosta Boda -beschadiging aan de rand, h. 27,5 cm.-, twee blauwe glazen vazen, Ch...

Mahonie naaitafel met rijk palissander interieur, de gedraaide en gecanneleerde poten verbonden door een regel, derde kwart 19e eeuw -stukje van d...

Mahonie schrijfkist met messing monturen, grepen aan de lade en intarsia in het binnenwerk, derde kwart 19e eeuw 16 x 37,5 x 23,5 cm.- ...[more]

Bijzettafeltje met rond blad rustend op drie-sprantpoot, voorzien van zwart -en goudlak chinoiserie decor, ingelegd met parelmoer, voorstellend ee...

Eiken archiefkast, met dubbele roffeldeur, waarachter diverse archieflades en voorzien van twee uittrekbare schrijfbladen, circa 1910, hoogte circ...

Ingelijst glas-in-loodraam met geschilderd alliantiewapen en inscriptie: 'De Heer Johan Pieter van der Venraede 1624', 19e/20e eeuw -115 x 70 cm- ...

Zwitserse cilinderspeeldoos met verwisselbare rollen in palissander kast versierd met florale intarsia, adres: Mermod Frères, Ste Croix, circa 188...

Gehoute vioolkist met blauw vilten interieur, messing beslag en greep, adres: Eerste Meppeler Muziekinstrumentenhandel Handel, Fa. Wed. HKS. Bloks...

Loading...Loading...