- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Zijden sjaaltje, gemerkt: Givency Nouvelle Boutique, jaren '70, sjaal gemerkt: J.S. Germain,
Twee Ikat doeken, Sulawesi en Sumba - 260 x 85 cm en 350 x 125 cm - - één met scheur -, daarbij:
Twee Ikat doeken, Sulawesi en Sumba - 260 x 85 cm en 350 x 125 cm - - één met scheur -, daarbij: Paisley doek - beschadigd - ...[more]
Shiraz loper - 400 x 95 cm -
Shiraz loper - 400 x 95 cm - ...[more]
Ikat, mogelijk uit Sabu - 175 x 90 cm - ...[more]
Ikat met aan weerszijde gestreepte banen -210 x 170 cm - ...[more]
Twee Ikat doeken, met aan weerszijde gestreepte banen - 270 x 170 - - één ikat hersteld - ...[more]
Twee fijngeweven doeken, Toba Batak, Noord-Sumatra - 210 x 110 en 150 x 110 cm - ...[more]
Drie geweven doeken met verticale banen en glaspailletten - twee met beschadigingen - kleinste
Drie geweven doeken met verticale banen en glaspailletten - twee met beschadigingen - kleinste maat 130 x 60 cm - ...[more]
Gewoven Indische doek met florale motieven, verticale banen en glaspailletten - 115 x 130 -
Gewoven Indische doek met florale motieven, verticale banen en glaspailletten - 115 x 130 - ...[more]
Gewoven en geborduurde Zuid-Oost aziatische doek met glaspailletten - 115 x 125 cm - ...[more]
Jan Eisenloeffel (1876-1957), geelkoperen en glazen schenkkan met klepdeksel, gemerkt op het
Jan Eisenloeffel (1876-1957), geelkoperen en glazen schenkkan met klepdeksel, gemerkt op het deksel -28 cm hoog- ...[more]
Blauwe glazen vaas met gekleurd ingesloten decor, Bertil Vallien, Kosta Boda -beschadiging aan de
Diamond Chair, ontwerp Harry Bertoia, 1952, uitvoering Knoll International, New York, derde kwart
Diamond Chair, ontwerp Harry Bertoia, 1952, uitvoering Knoll International, New York, derde kwart 20e eeuw -gebruikssporen- ...[more]
Zwarte metalen bijzettafel met gele en witte gestanste plaat, Pilastro, jaren '60 ...[more]
Alluminium tafellamp, Verenigde Staten, 3e kwart 20e eeuw -40 cm hoog- ...[more]
Paar Weens bronzen beeldjes voorstellende Afrikaanse strijders, Hagenauer, Richard Rohac, jaren '
Paar Weens bronzen beeldjes voorstellende Afrikaanse strijders, Hagenauer, Richard Rohac, jaren '50 - H. 13 cm - ...[more]
Notenhouten schildersezel in Louis Quinze-stijl, 19e eeuw -H. 215 cm- ...[more]
Driehoekig naaitafeltje met afgeschuinde hoeken, intarsia en speeldoos, op drie poten ...[more]
Twee lederen kinderstoeltjes, zwart en wit imitatieleder, Style Traders 888, Junior ...[more]
Set van vier stapelbare kunststof tafeltjes, Vico Magistretti voor Artemide Milaan, jaren '60
Set van vier stapelbare kunststof tafeltjes, Vico Magistretti voor Artemide Milaan, jaren '60 ...[more]
Mahonie kaarttafeltje met vilten blad op zwenkwieltjes, 1e helft 20e eeuw ...[more]
Drieslags vruchtenhouten kamerscherm -Hoogte 176 cm- ...[more]
Mahoniehouten handwerktafeltje met twee lades -Hoogte 56 cm- ...[more]
Driepaneels eikenhouten dekenkistje, -breed 124 cm- ...[more]
Grenenhouten ladenkastje -hoogte 80 cm- ...[more]
Eikenhouten gatelegtafel met zes vruchtenhouten stoelen ...[more]
Wandspiegel in vergulde pâte lijst -67 cm hoog- ...[more]
Gefacetteerde Soester spiegel in eiken lijst -81 cm hoog- ...[more]
Glas-in-lood hallamp -32 cm hoog-
Glas-in-lood hallamp -32 cm hoog- ...[more]
Eikenhouten ladenkastje met twee deurtjes -91 cm- ...[more]
Engels mahoniehouten kabinetje -H. 213 cm.- ...[more]
Schoorsteenspiegel in vergulde pâte lijst -H. 217 cm- ...[more]
Paar Chinese bijzettafels met natuurstenen blad ...[more]
Mahoniegefineerd bijzettafeltje met biesintarsia en bronzen beslag, Louis XVI-stijl ...[more]
Mahonie naaitafel met rijk palissander interieur, de gedraaide en gecanneleerde poten verbonden door
Mahonie schrijfkist met messing monturen, grepen aan de lade en intarsia in het binnenwerk, derde
Mahonie schrijfkist met messing monturen, grepen aan de lade en intarsia in het binnenwerk, derde kwart 19e eeuw 16 x 37,5 x 23,5 cm.- ...[more]
Geslepen penantspiegel in vergulde lijst met rocaille ornamenten, eerste kwart 20e eeuw -87 x 43
Geslepen penantspiegel in vergulde lijst met rocaille ornamenten, eerste kwart 20e eeuw -87 x 43 cm.- ...[more]
Mahonie bijzettafeltje met marqueterie, Zuid Europees -H. 42 cm.- ...[more]
Mahonie toilettafeltje met drie lades, voorzien van benen knopjes - H. 81 cm. - ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde en geschilderde lijst versierd met rozetten, circa 1820 - 85 x 45
Rechthoekige spiegel in vergulde en geschilderde lijst versierd met rozetten, circa 1820 - 85 x 45 cm. - ...[more]
Eiken ridderfauteuil met snijwerk van leeuwenmaskerons, rustend op getorste poten, verbonden door
Eiken ridderfauteuil met snijwerk van leeuwenmaskerons, rustend op getorste poten, verbonden door regels, Louis XIII-stijl ...[more]
Eiken archiefkast, met dubbele roffeldeur, waarachter diverse archieflades en voorzien van twee
Gietijzeren porte-manteau met florale motieven en parapluhouder - hoogte 185 cm ...[more]
Messing haardscherm met twee opengewerkte panelen en deuren, rankendecor, circa 1880 -defecten-
Messing haardscherm met twee opengewerkte panelen en deuren, rankendecor, circa 1880 -defecten- ...[more]
Bijzettafeltje in de vorm van een serverende Mickey Mouse, uitgave: Disney Company ...[more]
Vruchtenhouten keukenrek met aardewerk voorraadlaatjes, circa 1920 ...[more]
Ingelijst glas-in-loodraam met geschilderd alliantiewapen en inscriptie: 'De Heer Johan Pieter van
Ronde groot formaat metalen vogelkooi met houten knop -100 cm hoog- ...[more]
Viool met strijkstok in kist, "Copie de Jacobus Stainer in Absom Prope Oenipontum" -defecten-
Viool met strijkstok in kist, "Copie de Jacobus Stainer in Absom Prope Oenipontum" -defecten- ...[more]
Metalen trommel, Buffalo met twee trommelstokken ...[more]
Zwitserse cilinderspeeldoos met verwisselbare rollen in palissander kast versierd met florale
Gehoute vioolkist met blauw vilten interieur, messing beslag en greep, adres: Eerste Meppeler
3/4 viool met strijkstok - diverse restauraties - ...[more]
Groot lot diverse muziekinstrumenten, waaronder klarinetten, koperwerk en een mandoline, wordt
Groot lot diverse muziekinstrumenten, waaronder klarinetten, koperwerk en een mandoline, wordt niet verzonden ...[more]
Accordeon, merk: Stradivari, Italië, in faux parelmoer kast en originele kist ...[more]
Mondharmonica, M. Hohner, Blues Harp
Mondharmonica, M. Hohner, Blues Harp ...[more]
Belgium - Co. des Installations Maritime des Bruges, very decorative, with full coupon sheet, 1904
Belgium - Co. des Installations Maritime des Bruges, very decorative, with full coupon sheet, 1904 ...[more]
China - Lung-Tsing-U-Hai, 1921, uncancelled with coupons ...[more]