- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
1e gehalte zilveren amandelschaaltje, daarbij: zilveren zoutvaatje op drie bolbootjes met 1e gehalte
1e gehalte zilveren amandelschaaltje, daarbij: zilveren zoutvaatje op drie bolbootjes met 1e gehalte zilveren lepeltje ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren schaaltjes waarvan twee opengewerkt en één met parelmotief ...[more]
2e gehalte zilveren opengewerkt schaaltje met gegraveerd decor ...[more]
Twee differente zilveren zoutvaatjes, één met glazen binnenbak daarbij; glazen amandelschaaltje
Twee differente zilveren zoutvaatjes, één met glazen binnenbak daarbij; glazen amandelschaaltje met zilveren voet, diverse gehaltes ...[more]
Zilveren schaal, daarbij: flessenbak met houten bodem en fotolijstje met plastic achterzijde,
Zilveren schaal, daarbij: flessenbak met houten bodem en fotolijstje met plastic achterzijde, diverse gehaltes ...[more]
Diverse BWZG zilveren items: kandelaar, beker en vaasje, daarbij; twee 1e gehalte zilveren gevulde
Diverse BWZG zilveren items: kandelaar, beker en vaasje, daarbij; twee 1e gehalte zilveren gevulde kandelaars ...[more]
2e gehalte zilveren suikerschaaltje met gegraveerd motief ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren viscouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1920 ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
Twaalf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1921 -gegraveerd monogram RS- ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, circa
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, circa 1930 ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren strooiers - H. 14 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren roomstel
1e gehalte zilveren roomstel ...[more]
24-delig aardewerk kinderserviesje gemertk: Société Céramique, model: 2019, bestaande uit: drie
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, anno 1873 ...[more]
Odeurflacon met 2e gehalte zilveren dop, 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren loddereindoosje, meesterteken: Willem Lobensteijn, Schoonhoven, 1878 ...[more]
2e gehalte zilveren filigrain gondeltje ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en gravédecor, onduidelijk meesterteken, 1861 -scharnier defect- ...[more]
2e gehalte zilveren ajour dienschep met gravédecor aan zeszijdig, taps toelopend handvat, meesterteken: J.H. Schouten, Amsterdam, 1849 ...[more]
2e gehalte zilveren gemberschep met gravédecor aan ivoren greep, meesterteken: J. van Steeden,
2e gehalte zilveren gemberschep met gravédecor aan ivoren greep, meesterteken: J. van Steeden, Amsterdam, 1852 ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren taartvorken en negen theelepels met bloemsteel, circa 1930 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel. Haags lof, meesterteken J.M. van Kempen & Zonen. Voorschoten 1924
2e gehalte zilveren sauslepel. Haags lof, meesterteken J.M. van Kempen & Zonen. Voorschoten 1924 ...[more]
Hamergeslagen 2e gehalte zilveren schaaltje, Duitsland, midden 20e eeuw - scheurtje aan de rand
Hamergeslagen 2e gehalte zilveren schaaltje, Duitsland, midden 20e eeuw - scheurtje aan de rand ...[more]
Zilveren zoutlepeltjes, mosterdlepeltjes, twee vingerhoeden, vaasjes, etc., diverse gehaltes
Zilveren zoutlepeltjes, mosterdlepeltjes, twee vingerhoeden, vaasjes, etc., diverse gehaltes ...[more]
Cassette met set van twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met getorste steel, Nederlands werk
Cassette met set van twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met getorste steel, Nederlands werk ...[more]
2e gehalte zilveren servethouder met rankendecor op vier pootjes ...[more]
Divers zilverwerk waaronder muntbroches, strooilepel en servetring, diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren pillendoosje en naaldenkoker, beide met geribd decor, Nederlands, 19e eeuw
2e gehalte zilveren pillendoosje en naaldenkoker, beide met geribd decor, Nederlands, 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren vaas, met inscriptie "35-jarig jubileum W.F. van Heukelom en C.D. Heukelom -
2e gehalte zilveren ajour broodmand met parelrand, meesterteken: Antoon Jan Pichal , Rotterdam, 1917
2e gehalte zilveren ajour broodmand met parelrand, meesterteken: Antoon Jan Pichal , Rotterdam, 1917 - L. 32 cm - (554 gr) ...[more]
2e gehalte zilveren rechthoekige koektrommel afgezet met parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & zonen, Voorschoten, 1882 ...[more]
2e gehalte zilveren ajour ovaal cabaret en parelrand en pootjes, meesterteken: J.M. van Kempen &
2e gehalte zilveren dienblaadje met ajour rand en parelrand, meesterteken: Gerardus Schoorl,
2e gehalte zilveren dienblaadje met ajour rand en parelrand, meesterteken: Gerardus Schoorl, Zaandijk/Amsterdam, ca. 1910 - L. 18 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren ajour bonbonschuitje met parelrand, onduidelijk meesterteken, 1917 ...[more]
2e gehalte zilveren schuitvormig ajour bonbonschaaltje met parelrand, meesterteken: A. Presburg,
2e gehalte zilveren schuitvormig ajour bonbonschaaltje met parelrand, meesterteken: A. Presburg, Haarlem, 1947 ...[more]
2e gehalte zilveren theepotje met ajour rand, ivoren ringen en parelrand, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren theepotje met ajour rand, ivoren ringen en parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1886 ...[more]
2e gehalte zilveren blad met parelrand en opschrift: "Van de Assistenten van Bandar Klippa", 1882
2e gehalte zilveren blad met parelrand en opschrift: "Van de Assistenten van Bandar Klippa", 1882 ...[more]
Divers zilveren voorwerpen, diverse gehaltes ...[more]
Schuitvormige opengewerkte 2e gehalte zilveren broodmand met leeuwenmaskerons en ringen ...[more]
Zilveren sieraden, diverse gehaltes, daarbij: zes 1e gehalte zilveren letterschoteltjes met
Zilveren sieraden, diverse gehaltes, daarbij: zes 1e gehalte zilveren letterschoteltjes met bloemdecor ...[more]
Zilveren knoopjes, boekklampje, filigrain kledinghaakjes, diverse gehaltes, 19e/20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren trommel met oud-Hollands decor, meesterteken: Gerard Schoorl, Zaandijk/
2e gehalte zilveren trommel met oud-Hollands decor, meesterteken: Gerard Schoorl, Zaandijk/Amsterdam/Haarlem, 1913 ...[more]
Ovale 2e gehalte zilveren fotolijst met kruisband/laurierdecor, meesterteken: van Kempen Begeer &
2e gehalte zilveren ovale lepeldoos met oud-Hollands reliëfdecor, meesterteken: Gerardus Schoorl,
2e gehalte zilveren ovale lepeldoos met oud-Hollands reliëfdecor, meesterteken: Gerardus Schoorl, Zaandijk/Amsterdam/Haarlem, 1910 ...[more]
2e gehalte zilveren presenteerdoos met gegraveerde voorstelling van een mand op het midden van het
Paar 2e gehalte zilveren ajour flessenbakken met parelrand, meesterteken: Samuel Spijer, Amsterdam, 1913 ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gravédecor en gecountourneerde rand, onduidelijk meesterteken, 1856 ...[more]
Geslepen kristallen strooibus met 1e gehalte zilveren dop, Birmingham, 1960 ...[more]
Paar 3e gehalte zilveren tafelkandelaars met stam in de vorm van een zeewezen op geribde ronde
Paar 3e gehalte zilveren tafelkandelaars met stam in de vorm van een zeewezen op geribde ronde voet -h. 15,5 cm.- ...[more]
Geslepen kristallen asbak met 1e gehalte zilveren montuur, meesterteken: Wilhelm Th. Binder -
40 diverse zilveren theelepels, deels geëmailleerd, diverse gehaltes ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren zoutbakjes met blauwglazen binnenbakjes ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, 1822 ...[more]
2e gehalte zilveren visschep, Haags lofje, 1914 ...[more]
2e gehalte zilveren gesp met Zeeuwse knopen ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren roomlepels
Twee 2e gehalte zilveren roomlepels ...[more]