- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Twee komkommerlepels met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, kleine 2e gehalte zilveren
2e gehalte zilveren bestekdelen en sierkurk ...[more]
2e gehalte zilveren spiegeleischep, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten,
2e gehalte zilveren spiegeleischep, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1925 ...[more]
2e gehalte zilveren spiegeleischep, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist, 1923
2e gehalte zilveren spiegeleischep, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist, 1923 ...[more]
2e gehalte zilveren spiegeleischep, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1929
2e gehalte zilveren spiegeleischep, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1929 ...[more]
2e gehalte zilveren pasteischep, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1917
2e gehalte zilveren pasteischep, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1917 ...[more]
2e gehalte zilveren petit-four schep met gegraveerde randen langs het blad, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren petit-four schep met gegraveerde randen langs het blad, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1907 ...[more]
Vier 1e gehalte zilveren taartvorken en twee theelepels, Haags lof, daarbij: 2e gehalte zilveren
2e gehalte zilveren bowllepel, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1939
2e gehalte zilveren bowllepel, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1939 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren punchlepels, Haags lof, meesterteken J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1916 en C. Begeer, Utrecht, 1920 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren cocktaillpels, Haags lof, meesterteken: G. Greup, Schoonhoven, 1911 en
Odeurflacon met 2e gehalte zilveren dop, naaldenkoker en zes diverse koffielepeltjes ...[more]
Acht zilveren sierkurken, diverse gehaltes, 19e/20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren vorkje, filetrand, "Lex" en initialen H.J. v. H., meesterteken: Willem Hendrik
Serie van zes 2e gehalte zilveren koffielepeltjes, filetrand, meesterteken: Weduwe Adrianus Pz.
Serie van zes 2e gehalte zilveren koffielepeltjes, filetrand, meesterteken: Weduwe Adrianus Pz. Kuijlenburg, Schoonhoven, 1884 ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren taartvorkjes, importteken 1893-1953 ...[more]
2e gehalte zilveren botermesje met parelrand, meesterteken: Weduwe Adrianus Pz. Kuijlenburg, 1901
2e gehalte zilveren botermesje met parelrand, meesterteken: Weduwe Adrianus Pz. Kuijlenburg, 1901 ...[more]
Serie van elf 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met parelrand, meesterteken: J. M. van Kempen en
Serie van elf 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met parelrand, meesterteken: J. M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1896 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleesvorkjes, Hollands glad, meesterteken: A.M. Sustering & J. Schijfsma,
Paar 2e gehalte zilveren vleesvorkjes, Hollands glad, meesterteken: A.M. Sustering & J. Schijfsma, Sneek, 1917 ...[more]
2e gehalte zilveren zuurvork, puntfilet, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1917
2e gehalte zilveren zuurvork, puntfilet, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1917 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren strooilepels met gravédecor, midden 19e eeuw -reparaties aan één lepel-
Twee 2e gehalte zilveren strooilepels met gravédecor, midden 19e eeuw -reparaties aan één lepel- ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleesvorkjes, importteken 1893-1953 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren longdrinklepels met getorste steel, meesterteken: J. M. van Kempen en &
Paar 2e gehalte zilveren longdrinklepels met getorste steel, meesterteken: J. M. van Kempen en & Zonen, Voorschoten, 1918 ...[more]
2e gehalte zilveren jamlepel, suikerschep en twee koffielepeltjes ...[more]
Zeven diverse 2e gehalte zilveren zoutschepjes, koffielepeltje en muntlepeltjes ...[more]
2e gehalte zilveren jamlepel, Hollandse glad, 1947 ...[more]
2e gehafte zilveren lepel, metgravédecor, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
1e gehalte zilveren mosterdpotje, Birmingham, circa 1930 -binnenglas ontbreekt-, vaasje met twee
2e gehalte zilveren strooilepel, Haags lof en sauslepel met gravédecor, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren strooilepel, Haags lof en sauslepel met gravédecor, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren tafelvorken en -lepel, Amsterdam, 1795 -gebruikssporen- ...[more]
Serie van negen 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met getorste steel en gravé decor, 1916,
Kavel bestaande uit elf verschillende 2e gehalte zilveren bestekdelen, Haags lofje: vier vorken (
2e gehalte zilveren mes en lepel en vijf vleesvorkjes ...[more]
Vijf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Hollands glad en tafeltafellepel, meesterteken: Ed. H.
Vijf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Hollands glad en tafeltafellepel, meesterteken: Ed. H. Helweg, Amsterdam, 1861 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Hollands glad, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
2e gehalte zilveren aardappellepel, Haags lof, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, 1962
2e gehalte zilveren aardappellepel, Haags lof, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, 1962 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1961 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1960
2e gehalte zilveren sauslepel, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1960 ...[more]
Vier 1e gehalte zilveren mesheften en 3e gehalte zilveren dessertcouvert ...[more]
Zes tafelmessen en zes dessertmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 1961 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren tafelcouverts en zes dessertcouverts, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1961 ...[more]
Twaalf 1e gehalte zilveren taartvorken, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1985 ...[more]
Twee zilveren suikertangen, eierdopje, theelepels, etc, diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel -defecten-, houder voor haaknaald, theelepels, theeduimpje, 3e
2e gehalte zilveren theezeef met oud-Hollands decor, theezeef puntfilet, vleesvorkje puntfilet en
2e gehalte zilveren theezeef met oud-Hollands decor, theezeef puntfilet, vleesvorkje puntfilet en oestervork ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900 ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, parelrand, diverse meesters en jaren ...[more]
2e gehalte zilveren dienlepel met gravédecor op de steel, sierlepel met ooievaar aan het uiteinde
Twaalf 2e gehalte zilveren dessertcouverts, parelrand, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven,
Twaalf 2e gehalte zilveren dessertcouverts, parelrand, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, circa 1955 ...[more]
Twaalf dessertmessen aan 2e gehalte zilveren heft, parelrand, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, 1955 ...[more]
Zeven fruitmesjes met 3e gehalte zilveren handvatten met parelranden, Duitsland ...[more]
2e gehalte zilveren klontjestangen, suikerschep met oud-Hollands decor en kinderschuifje, ajour,
Drie series van zes 2e gehalte zilveren theelepels, parelrand ...[more]
2e gehalte zilveren theelepels waaronder met Zeeuwse knoop ...[more]
14 2e gehalte zilveren dessertlepels en vijf dessertvorken, parelrand, diverse meesters en jaren
14 2e gehalte zilveren dessertlepels en vijf dessertvorken, parelrand, diverse meesters en jaren ...[more]
Acht 2e gehalte zilveren theelepels in mahonie lepeldoosje, zes van Anthonie & Jacobus Johannes
Acht 2e gehalte zilveren theelepels in mahonie lepeldoosje, zes van Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven, 19e eeuw ...[more]
Vijf 2e gehalte zilveren theelepels met filetrand, meester: S. Woortman, Amsterdam, 1827 -gegraveerd
2e gehalte zilveren soepdienlepel met gravédecor, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
2e gehalte zilveren soepdienlepel met gravédecor, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1872 ...[more]
2e gehalte zilveren lepel met gravéwerk, Rusland, 1887 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren dessertvorken, parelrand, aan getorste steel, diverse meesters en jaren
Twee 2e gehalte zilveren dessertvorken, parelrand, aan getorste steel, diverse meesters en jaren ...[more]