- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
2e gehalte zilveren gembercouvert j.l. 1858 ...[more]
2e gehalte zilveren met agaten snuifdoosje, 1837, daarbij: twee agaten doosjes met vergulde monturen
2e gehalte zilveren met agaten snuifdoosje, 1837, daarbij: twee agaten doosjes met vergulde monturen ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindoosje, 1860 ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren sauslepels, 19e eeuw ...[more]
Ovaal 2e gehalte zilveren snuifdoosje, 1877 ...[more]
Driedelig naaigarnituur in cassette, met zilveren onderdelen ...[more]
2e gehalte zilveren snuifdoos met engeldecor, 18e of 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren snuifdoos, 1855
2e gehalte zilveren snuifdoos, 1855 ...[more]
Divers klein zilveren schepwerk en muntlepeltjes, diverse gehaltes ...[more]
3e gehalte zilveren maliënbeursje
3e gehalte zilveren maliënbeursje ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindooje, meesterteken: Carolus ten Ham, Amsterdam, 1787 ...[more]
1e gehalte zilveren dienblad -38,5 x 26,5 cm- ...[more]
Zesdelig hamergeslagen 3e gehalte zilveren thee- koffieservies, bestaande uit: theepot, koffiepot,
Kristallen pot met 1e gehalte zilveren dop, Duitse merken, 1e helft 20e eeuw -8 cm doorsnede-
Kristallen pot met 1e gehalte zilveren dop, Duitse merken, 1e helft 20e eeuw -8 cm doorsnede- ...[more]
1e gehalte zilveren thee- en koffiekan, Mexico, 2e helft 20e eeuw -1358 gr- ...[more]
2e gehalte zilveren waterkan met gezwart houten greep op geprofileerde voet met parelrand, Wilhelm
Kristallen parfumflacon met 1e gehalte zilveren dop - breuk aan punt, dop met gebreken ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren bloemvazen met opengewerkte rand, meesterteken: Goldsmiths and Silversmiths
Schuitvormige 2e gehalte zilveren jardinière met parelrand en loden binnenbak, meesterteken: Kempen,
Schuitvormige 2e gehalte zilveren jardinière met parelrand en loden binnenbak, meesterteken: Kempen, Begeer en Vos, 1921 - L. 18,5 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren theepotje, meesterteken: J. M. van Kempen en Zonen, Voorschoten 1858 - 1924
2e gehalte zilveren theepotje, meesterteken: J. M. van Kempen en Zonen, Voorschoten 1858 - 1924 ...[more]
2e gehalte zilveren (913/100) zilveren komfoor, Wenen 1880, daarbij; zilveren theelichthouder
2e gehalte zilveren (913/100) zilveren komfoor, Wenen 1880, daarbij; zilveren theelichthouder ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren zuurvorken, 1859 en 1876 - defecten - ...[more]
Vier 2e gehalte zilveren lepels met betrekking tot het koningshuis, daarbij; twee tot lepels
Kavel zilver: alles met defecten
Kavel zilver: alles met defecten ...[more]
2e gehalte zilveren ajour bonbonnière met parelrand, 1948 ...[more]
1e gehalte zilveren speldenkussen in de vorm van een biggetje, Chester, 1912 ...[more]
2e gehalte zilveren strooischep, achterzijde met initialen 'J.J.S.B.', 1842 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel, 1893
2e gehalte zilveren sauslepel, 1893 ...[more]
1e gehalte zilveren vermeil miskelk, cuppa met hamerslag decor en stam in de vorm van levensboom, op
2e gehalte zilveren taartschep, 1947, daarbij; 2e gehalte zilveren klontjestang, 1965 ...[more]
3e gehalte zilveren naaigarnituurtje in lederen etui, Franse merken -vingerhoedje ontbrekend-
3e gehalte zilveren naaigarnituurtje in lederen etui, Franse merken -vingerhoedje ontbrekend- ...[more]
Lot divers 2e gehalte zilver, waaronder couvert, Haags Lofje, serie van zes koffielepeltjes, paar
Geslepen kristallen inktpot, diamantslijpsel, met 2e gehalte zilveren monturen op opengewerkt
1e gehalte zilveren trekpotje met palissander greep en knop, meesterteken: F.G. Bentveld, Amsterdam,
Geribde 3e gehalte zilveren brillenkoker, Duitsland, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren kurkentrekker met greep in de vorm van een papegaai, Louis Quatorze-stijl
2e gehalte zilveren kurkentrekker met greep in de vorm van een papegaai, Louis Quatorze-stijl ...[more]
1e gehalte zilveren cabaret met gecontourneerde kabelrand en gegraveerde cartouche op drie pootjes, Londen, 1769 ...[more]
Zilveren kurkentrekker in drie delen, Johannes S. Anderlee, Amsterdam, ca 1800 -8,5 cm- ...[more]
Statenbijbeltje met 2e gehalte zilveren klampen, J.J. van den Berg Johz., Schoonhoven, 1834-1837
Statenbijbeltje met 2e gehalte zilveren klampen, J.J. van den Berg Johz., Schoonhoven, 1834-1837 ...[more]
2e gehalte zilveren peperstrooier gedecoreerd met guirlandes en ramskoppen, met blauw glazen
2e gehalte zilveren peperstrooier gedecoreerd met guirlandes en ramskoppen, met blauw glazen binnenbak - hoogte 9.5 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren roomkannetje met houten handvat, Duitse keuren - gewicht 97 gram - ...[more]
2e gehalte zilveren toastrekje, Birmingham 1914 - gewicht 110 gram - ...[more]
1e gehalte zilveren kelk met repoussé decoraties - hoogte 16,5 cm, gewicht 116 gram - ...[more]
2e gehalte zilveren bekertje met inscriptie 'G.M.L.', 1936 - gewicht 70 gram - ...[more]
1e gehalte zilveren schaal met gegraveerd randje - 15,5 cm diameter, gewicht 132 gram - ...[more]
1e gehalte zilveren juwelenkistje, Birmingham 1909 ...[more]
Zilveren tabaksdoos, vermaakt tot lepeltjesdoos, met landelijke gravure en bolpootjes, 1881 -
Zilveren tabaksdoos, vermaakt tot lepeltjesdoos, met landelijke gravure en bolpootjes, 1881 - gewicht 200 gram - ...[more]
2e gehalte zilveren mosterdpotje met guirlandes en parelrand, met blauw glazen binnenbakje en
2e gehalte zilveren bekertje met oor en vergulde binnenzijde - gewicht 109 gram - ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren servethouders en een vingerdoekhouder, allen gedecoreerd met parelrandjes -
Twee 2e gehalte zilveren servethouders en een vingerdoekhouder, allen gedecoreerd met parelrandjes - totaal gewicht 66 gram - ...[more]
Kristallen bonbonschaaltje met 2e gehalte zilveren ajour hengsel, 1939 - diameter 14 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren schaal met schelpmotieven, Portugal, 20e eeuw - gewicht 563 gram - ...[more]
2e gehalte zilveren ajour dienblaadje, 1965 - afmeting 28 x 18 cm, gewicht 324 gram - ...[more]
2e gehalte zilveren bekertje met parelrandje aan de voet, 1921 - hoogte 7 cm, gewicht 74 gram -
2e gehalte zilveren bekertje met parelrandje aan de voet, 1921 - hoogte 7 cm, gewicht 74 gram - ...[more]
2e gehalte zilveren ajour flessenbak met parelrandje aan bovenkant - diameter 11 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel met getorste steel met apostel, 1937 - lengte 16 cm - ...[more]
1e gehalte ajour zilveren flessenbak - diameter 9 cm, gewicht 92 gram - ...[more]
1e gehalte zilveren vork en lepel, voor- en achterzijde rijkbewerkt met gravures, Londen 1847
1e gehalte zilveren vork en lepel, voor- en achterzijde rijkbewerkt met gravures, Londen 1847 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleespennen met gravédecor, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
Paar 2e gehalte zilveren vleespennen met gravédecor, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, eind 19e eeuw ...[more]