Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

4943 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Zesdelig hamergeslagen 3e gehalte zilveren thee- koffieservies, bestaande uit: theepot, koffiepot, suikerpot en melkkan met palissander grepen, en...

2e gehalte zilveren waterkan met gezwart houten greep op geprofileerde voet met parelrand, Wilhelm T. Binder, Schwäbisch Gmünd, 1e helft 20e eeuw ...

Paar 1e gehalte zilveren bloemvazen met opengewerkte rand, meesterteken: Goldsmiths and Silversmiths Company, London, 1912 - H. 20,5 cm - ...[mo...

Schuitvormige 2e gehalte zilveren jardinière met parelrand en loden binnenbak, meesterteken: Kempen, Begeer en Vos, 1921 - L. 18,5 cm - ...[more]

Vier 2e gehalte zilveren lepels met betrekking tot het koningshuis, daarbij; twee tot lepels omgevormde guldens en één 800/1000 zilveren herinneri...

1e gehalte zilveren vermeil miskelk, cuppa met hamerslag decor en stam in de vorm van levensboom, op de voet drinkende herten in reliëf. Onderop i...

Lot divers 2e gehalte zilver, waaronder couvert, Haags Lofje, serie van zes koffielepeltjes, paar strooiertjes, suikerschepje, servetringen en sch...

Geslepen kristallen inktpot, diamantslijpsel, met 2e gehalte zilveren monturen op opengewerkt schuitvormig onderstel met palmetranden op vier poot...

1e gehalte zilveren trekpotje met palissander greep en knop, meesterteken: F.G. Bentveld, Amsterdam, 1812-1853, adres: Bonebakker en Zoon ...[mo...

2e gehalte zilveren mosterdpotje met guirlandes en parelrand, met blauw glazen binnenbakje en bijpassend mosterlepeltje - brutogewicht 70 gram - ...

Loading...Loading...