- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (256)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Paar geschilderde portretminiaturen waarvan één in gestoken ivoren lijst, 19e eeuw ...[more]
Verzameling van twaalf postkaarten met afbeeldingen van de oud kroonprins Wilhelm van Pruisen (
Twee bijbeltjes met lederen omslag waarvan één met 14kt gouden slot, daarbij: "Nederlandsche
Twee bronzen priesterfiguren, Midden-Oosten, -10 cm hoog- ...[more]
Rozenkransen, diverse materialen, hout, parelmoer, etc. ...[more]
Collier en dasspeld, Ermani Bulatti
Collier en dasspeld, Ermani Bulatti ...[more]
Schwarzwalder houtsnijwerk met speelwerk: kapstokje in de vorm van een hond met veldfles, circa 1900
Diverse militaire onderscheidingen, België, W.O. II ...[more]
Divers munt- en papiergeld waaronder zilver ...[more]
Zeven verzilverde onderborden: Royal France, daarbij: twee Christofle vormstukjes in originele
Zeven verzilverde onderborden: Royal France, daarbij: twee Christofle vormstukjes in originele doos en één Swarovski ...[more]
Doos met twaalf verzilverde taartvorkjes, 'Efeu', WMF, circa 1900 ...[more]
Bronzen signet met vrijmetselarijsymbolen, eerste helft 19e eeuw ...[more]
Vergulde, gedeeltelijk geëmailleerde vrijmetselarij draaginsignes, Engeland, 20e eeuw ...[more]
Old Sheffield Plate ménagère met klassieke medaillons en gegraveerd decor op drie pootjes, drie
Ronde papier-mâché dekseldoos met polychroom decor van een snuif nemende man -h. 4 cm., diam. 12
Aardewerk Christusbeeldje, 15e eeuw, "winterhulpspeldje', WO II, doublé zakhorloge, etc. ...[more]
Set van vijf damaststalen keukenmessen ...[more]
Mahonie apothekersweegschaaltje, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Turmac blikje met naaigerei, Tartanware kokertjes, zilveren vingerhoed, etc. ...[more]
Bronzen penning, 1e gehalte zilveren broche: Jeroen Krabbé, bakelieten doosje, etc. ...[more]
Gemailleerd, van binnen verguld rond turkooiskleurig doosje met polychroom bloemdecor, tweede
Gemailleerd, van binnen verguld rond turkooiskleurig doosje met polychroom bloemdecor, tweede helft 19e eeuw ...[more]
Gestoken benen schaakstukken, eerste helft 19e eeuw -één spel compleet , zwaar beschadigd- ...[more]
Verguld metalen standaard met porseleinen plaquette: H. Hart, broches met porseleinen plaquettes,
Parelmoer ingelegde hoornen kruithoorn, eerste helft 18e eeuw -l. circa 22 cm.- ...[more]
Trick Dog gietijzeren mechanische spaarpot -werkend mechanisme, sterke gebruikssporen, de clown
Trick Dog gietijzeren mechanische spaarpot -werkend mechanisme, sterke gebruikssporen, de clown zit los- ...[more]
Zakdoek, uitgebracht ter gelegenheid van de uitreis Amsterdam-Batavia van de Pelikaan, K.L.M.
Gestoken vruchtenhouten inktpot in de vorm van een uit een laars kruipende kat met glazen ogen,
Dubbele vergulde messing fotolijst voor twee carte-visite foto's met floraal, gedeeltelijk geëmailleerd decor, Jugendstil, circa 1900 ...[more]
Schildpad kistje met halfrond deksel en metalen slotplaatje, 19e eeuw, H. 7, B 18 cm. -lichte
Schildpad kistje met halfrond deksel en metalen slotplaatje, 19e eeuw, H. 7, B 18 cm. -lichte defectjes- ...[more]
Schildpad kistje met halfrond deksel en metalen slotplaatje, 19e eeuw, H. 7, B 18 cm. ...[more]
Twee portretminiatuurtjes in been- en ivoor belijmde lijstjes, beide onduidelijk gesigneerd,
Notenhouten bureauset met vloeier, daarbij: zes viscouverts in cassette met 1e gehalte zilveren
Notenhouten bureauset met vloeier, daarbij: zes viscouverts in cassette met 1e gehalte zilveren manchetten en composiet grepen ...[more]
Hoornen face-à-main, daarbij; miniatuur flacon ...[more]
Drie diverse lakstempels 16e/18e eeuw ...[more]
Lakstempels, 19e en 20e eeuw
Lakstempels, 19e en 20e eeuw ...[more]
Bruin lederen sieradendoosje met standaard ...[more]
Houten gestoken doosje, met daarin diverse zilveren kleinnoden ...[more]
Schildpad lepeldoosje met ivoren pootjes en sluitrand, 19e eeuw, H. 4, B. 15,5 cm. - barstje -
Schildpad lepeldoosje met ivoren pootjes en sluitrand, 19e eeuw, H. 4, B. 15,5 cm. - barstje - ...[more]
Koperen pressure gauge, 'E.H. Hill, Limited Sheffield' ...[more]
Souvenir du Centenaire de L'Indépendance de la Dynastie Belge 1830-1930, gouddruk op leer met
Souvenir du Centenaire de L'Indépendance de la Dynastie Belge 1830-1930, gouddruk op leer met emaille portretjes - 30 x 40 cm - ...[more]
Zes geëmailleerde bekertjes met vermeil binnenzijde -beschadigingen aan twee bekertjes- ...[more]
Acht verrekijkers, 19e en 20e eeuw, daarbij: revolver, circa 1900, incompleet ...[more]
Zes diverse sigarettenpijpjes, deels met 14kt gouden monturen, alle in foedraal, circa 1900 en later
Zes diverse sigarettenpijpjes, deels met 14kt gouden monturen, alle in foedraal, circa 1900 en later ...[more]
Twee krokodillenlederen handtasjes
Twee krokodillenlederen handtasjes ...[more]
Wortelnoten belijmd schrijfkistje met vakverdeling en inktpotje, versierd met parquetterie en
Vlaggen herdenking Unie van Utrecht, 1979 en studentenbaret ...[more]
Wortelnoten doosje in de vorm van boeken, met verborgen slot, parelmoer bekleed beursje, vulpennen, etc. ...[more]
Hoornen rijstlepels, parelmoer belijmd doosje, verzilverde houder in de vorm van een hondenkop, etc.
Hoornen rijstlepels, parelmoer belijmd doosje, verzilverde houder in de vorm van een hondenkop, etc. ...[more]
Belgisch rood- en cararamarmeren ovale fotolijst, circa 1900 - 25 x 21,5 cm - ...[more]
Aardewerk vaasje met gegalvaniseerd zilveren floraal decor, vermoedelijk België, circa 1900 - H. 9
Aardewerk vaasje met gegalvaniseerd zilveren floraal decor, vermoedelijk België, circa 1900 - H. 9 cm - ...[more]
Scheepskompas in cardanische behuizing, gemerkt: Observator, Rotterdam, incompleet - Diam. 40 cm -
Scheepskompas in cardanische behuizing, gemerkt: Observator, Rotterdam, incompleet - Diam. 40 cm - ...[more]
10 deels geverfde pauwenveren
10 deels geverfde pauwenveren ...[more]
Ivoren sculptuur: visser met net, Japan ca. 1900 ...[more]
Vier diverse metalen wijnstoppers met historiserende voorstellingen ca. 1900 ...[more]
Twee messing kruit/hagelmaatjes
Twee messing kruit/hagelmaatjes ...[more]
Een lot met 6 Rijwielbelastingplaajes: 1924, 1926, 1928, 1930/31, 1931/32 en 1939/1940 ...[more]
Drie diverse Gurkamessen met hoornen grepen in lederen schedes ...[more]