- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Tinnen maatbeker voor 2 liter, waarschijnlijk Franse makelij, vrij modern (hoogte ca. 26 cm.),
Houten opbergkist 'Kontrol Normale' met standaardmaten, incompleet maar wel met de 4 grootste
Lot met 2 oude curieuze Engelse (bank)gewichten van elk 5,6 kilo, met inscriptie betreffende 50
Lot oude gewichten, voornamelijk ijzer ...[more]
Twee kistjes met gewichten, Duitsland en Frankrijk, circa. 1900 ...[more]
Set Bell-gewichten (klokgewichten) van 28 pond t/m 2 ons, totaal 9 stuks ...[more]
Mahoniehouten kist voor maten, met plaatje met inscriptie 'London Borough of Greenwich', zonder
Mahoniehouten kist voor maten, met plaatje met inscriptie 'London Borough of Greenwich', zonder inhoud (57 x 41 x 15 cm.) ...[more]
Sluitgewicht, in complete staat
Sluitgewicht, in complete staat ...[more]
James Tandi (1956), sculptuur: Mother with child, brons, tin en koper, gesigneerd -21 cm hoog-
James Tandi (1956), sculptuur: Mother with child, brons, tin en koper, gesigneerd -21 cm hoog- ...[more]
Twee groot formaat messing Amsterdamse kandelaren met schilddragende leeuwen, eerste helft 20e
Twee groot formaat messing Amsterdamse kandelaren met schilddragende leeuwen, eerste helft 20e eeuw -53,5 cm.- ...[more]
Bronzen vijzel met portretmedaillons, voorzien van stamper, 19e eeuw, H. 16,5 cm ...[more]
Paar bronzen deurstoppers in de vorm van paarden, -H. 25 cm- ...[more]
Tinnen eikeltjeskan, spuiten, klepkan, gortebeker, etc., 18e/20e eeuw ...[more]
Mieke Groot (1949), zilverkleurig glazen vaasje met helderglazen overlay en zwarte glazen stop,
Zes stuks divers Indisch koperwerk
Zes stuks divers Indisch koperwerk ...[more]
Koperen ketel op mahonie stoof, Nederland, 19e eeuw ...[more]
Diverse tinnen voorwerpen, 18e/19e/20e eeuw ...[more]
Antiek tinnen wijwaterbakje - H. 14 cm - ...[more]
Een gave tinnen lepel uit de 17e eeuw (gemerkt), metro-vondst Amsterdam ...[more]
Drie messing tafelkandelaars, eerste helft 19e eeuw ...[more]
Divers koper- en bronswerk, waaronder drie vijzels, ketels en koffiemolen ...[more]
Tinnen schenkkan met geprofileerde banden, meesterteken: Simon Schnell, Lindau, inscriptie 'F.M.M.
Tinnen schenkkan met geprofileerde banden, meesterteken: Simon Schnell, Lindau, inscriptie 'F.M.M. 1797' ...[more]
Pieter d'Hont (1917-1997), vader met kind op de schouders, bronzen sculptuur, gesigneerd - H. 24
Pieter d'Hont (1917-1997), vader met kind op de schouders, bronzen sculptuur, gesigneerd - H. 24 cm - ...[more]
Corry van Ammerlaan-Niekerk (1947), bronskleurige plastiek op zwart marmeren basement: twee elkaar
Corry van Ammerlaan-Niekerk (1947), drie kleine sculpturen met figuren ...[more]
Corry van Ammerlaan-Niekerk (1947), drie kleine sculpturen van figuren -de hoogste 16 cm.- ...[more]
Kunststof beeld van een stier -38 cm lang- ...[more]
Bronzen beeld op zwartmarmeren voet: edelhert, gesigneerd Barye, 20e eeuw -hoog 70 cm- ...[more]
Gestileerd bronzen object -h. 8,7 cm., daarbij: ovale nikkelen koektrommel met porseleinen deksel,
Gestileerd bronzen object -h. 8,7 cm., daarbij: ovale nikkelen koektrommel met porseleinen deksel, Zwiebelmuster ...[more]
Eric Claus (1936), 'De Poortwachter', gepatineerd bronzen beeld op marmeren voet, H. 13 cm ...[more]
Paar composiet beelden op houten basement: twee vrouwen, gesigneerd C. Guillemin -55 cm- ...[more]
Edgard Joris (1885-1916), bronzen beeld van een antilope, cire perdue, gesigneerd en gemerkt in de
Edgard Joris (1885-1916), bronzen beeld van een antilope, cire perdue, gesigneerd en gemerkt in de voet -26 cm breed- ...[more]
Tony van de Vorst (1946), bronzen beeld: "Carmen", gesigneerd in de voet -46 cm- ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur van een liefkozend paar, 19e eeuw, H. 23 cm. ...[more]
Lyda Dirkse de Heer (1948-), keramisch vrouwenfiguur -Hoogte 33 cm- ...[more]
Corry Ammerlaan van Niekerk (1947), drie bronzen beeldjes ...[more]
Emille andré Boisseau (1842-1923), bronzen beeld: "Ense & Aratro", gesigneerd in de voet en met
Emille andré Boisseau (1842-1923), bronzen beeld: "Ense & Aratro", gesigneerd in de voet en met gietersstempel -H. 62 cm.- ...[more]
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 43 cm.-
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 43 cm.- ...[more]
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 40 cm.-
Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006), bronzen vrouwenhoofd op travertin basement -H. 40 cm.- ...[more]
Bronzen beeld van een man in kajak rustend op natuurstenen basement, H. 24 cm. ...[more]
Gebronsd composiet sculptuur: 'Aurore', naar Rousseau, 19e eeuw - H. 38 cm - ...[more]
Gestoken houten paneel met voorstelling van griffioenen, 17e eeuw - 16,5 x 52 cm - ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur van een paar, naar Pierre-Jules Mêne - H. 20 cm - ...[more]
Groot biscuitporseleinen beeld, Parian Ware, voorstellende twee klassieke vrouwen met een mand
Albert Hinrich Hussmann (1874-1946), bronzen beel: 'Veulen', -21,5 x 17,6 cm, met gegraveerd
Albert Hinrich Hussmann (1874-1946), bronzen beel: 'Veulen', -21,5 x 17,6 cm, met gegraveerd plaatje- ...[more]
Floris de Cuyper (1875-1965), marmeren buste op zwartlak houten piedestal: Juliaan Roosens,
Bronzen art deco stijl sculptuur van danseres, in Orientaalse stijl, rustend op marmeren voetje,
Bronzen art deco stijl sculptuur van danseres, in Orientaalse stijl, rustend op marmeren voetje, lengte circa 19 cm ...[more]
Naar Edgar Dégas (1834-1917), bronzen beeld: "Dance Espagnol', gemerkt: A.A. Hébrard -36 cm-
Naar Edgar Dégas (1834-1917), bronzen beeld: "Dance Espagnol', gemerkt: A.A. Hébrard -36 cm- ...[more]
Bronzen reliëf met voorstelling van een man in Belgisch politie uniform, gesigneerd R. de Koker en
Bronzen reliëf met voorstelling van een man in Belgisch politie uniform, gesigneerd R. de Koker en gedateerd 1948 - L. 45 cm - ...[more]
Rijk gestoken houten beeldengroep: Heilige Drieëenheid, op losse bijbehorende console met duivel
Gegoten buste van Pallas Athene op gezwartte voet -44 cm- ...[more]
Eugène Marioton (1854-1933), gepatineerd bronzen beeld van een jonge man met palmtak, gesigneerd -H.
Eugène Marioton (1854-1933), gepatineerd bronzen beeld van een jonge man met palmtak, gesigneerd -H. 61 cm - ...[more]
Gepatineerd bronzen beeld voorstellende Mercurius op ronde voet versierd met druivenranken - H. 29
Gepatineerd bronzen beeld voorstellende Mercurius op ronde voet versierd met druivenranken - H. 29 cm - ...[more]
Emmanuel Villanis (1858-1914), gepatineerd bronzen buste, 'Bohémienne', gesigneerd - H. 15 cm -
Emmanuel Villanis (1858-1914), gepatineerd bronzen buste, 'Bohémienne', gesigneerd - H. 15 cm - ...[more]
Bronzen beeld: 'La Danseuse Espagnole', naar Dégas -37 cm hoog- ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur voorstellend een staande halfnaakte vrouw, onduidelijk gesigneerd - H.
Gepatineerd bronzen sculptuur voorstellend een staande halfnaakte vrouw, onduidelijk gesigneerd - H. 22 cm -- armpje gebroken - ...[more]
Bronzen beeld: vrouwelijk naakt, ongemerkt -26 cm hoog- ...[more]