Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

4943 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Tinnen maatbeker voor 2 liter, waarschijnlijk Franse makelij, vrij modern (hoogte ca. 26 cm.), daarbij een Engelse tinnen half pint (H. ca. 9.5 cm...

Houten opbergkist 'Kontrol Normale' met standaardmaten, incompleet maar wel met de 4 grootste maten van 1/4 t/m 2 liter, ca. 1e kwart 20e eeuw (ca...

Lot met 2 oude curieuze Engelse (bank)gewichten van elk 5,6 kilo, met inscriptie betreffende 50 Pounds, ca. 1900, wellicht bedoeld om Crowns (25 N...

Mieke Groot (1949), zilverkleurig glazen vaasje met helderglazen overlay en zwarte glazen stop, gesigneerd en gedateerd '81 -h. ca. 10,5 cm.- .....

Corry van Ammerlaan-Niekerk (1947), bronskleurige plastiek op zwart marmeren basement: twee elkaar de hand schuddende mannen op twee elkaar kruise...

Arthur Waagen (1869-1910), edelhert met jong, bronskleurig composiet beeld op basement, gesigneerd -h. 63 cm., stukje poot van het jong ontbreekt-...

Composiet beeld op rond zwart houten basement: vrouw met seinsleutel en symbolen van de vooruitgang -h. 71 cm.-, daarbij: composiet beeld op groen...

Groot biscuitporseleinen beeld, Parian Ware, voorstellende twee klassieke vrouwen met een mand druiven en een kind op schoot, Engeland, circa 1860...

Floris de Cuyper (1875-1965), marmeren buste op zwartlak houten piedestal: Juliaan Roosens, politiecommissaris van Borgerhout 1895-1934, met messi...

Rijk gestoken houten beeldengroep: Heilige Drieëenheid, op losse bijbehorende console met duivel en inscriptie: 'In Cruce Salus', Zuid-Duitsland, ...

Loading...Loading...