- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
2e gehalte zilveren tabaksdoos met kabelranden, bewerkte hoekstukken en gravédecor van twee
Notitieblokhouder met 2e gehalte zilveren klep, oud-Hollands decor, meesterteken: B.W. van Eldik,
Geslepen kristallen odeurflesje met zilveren montuur, dop, plaatje en voet, tweede helft 19e eeuw -
Lot divers 2e gehalte zilveren monturen, hengsels en onderdelen (ca. 350 gram) ...[more]
Spiegel in 3e gehalte zilveren lijst met mahonie achterplaat en standaard, Duitse merken -44 cm
Spiegel in 3e gehalte zilveren lijst met mahonie achterplaat en standaard, Duitse merken -44 cm hoog- ...[more]
1e gehalte zilveren kapstel, vier-delig, Duitse merken ...[more]
2e gehalte zilveren lodereindoosje met gegraveerd decor, met inscriptie 'G.H. 1872' ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en gravédecor, onduidelijk meesterteken, 1857 ...[more]
Filigrain zilveren sigarettenkoker, eerste helft 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren herdenkingslepeltje Londen-Melbourne race, KLM - UIVER, -20/24 oct. 1934 en 2e
2e gehalte zilveren taartschep met gravédecor en getorste steel aan getorste knop, meesterteken: J.
Lot divers 2e gehalte zilveren schepwerk, servetringen en pillendoosje ...[more]
Palissander wandelstok met zilveren greep, zwachtelwerkmotieven, circa 1900 - L. 81 cm - ...[more]
Kavel bestaande uit 42 diverse glazen en kristallen glaasjes op kristallen voet, waaronder met
Kavel bestaande uit 42 diverse glazen en kristallen glaasjes op kristallen voet, waaronder met olijfslijpsel ...[more]
2e gehalte zilveren bonbonmandje met ajour rankendecor en twee handvatten, onduidelijk meesterteken,
2e gehalte zilveren bonbonmandje met ajour rankendecor en twee handvatten, onduidelijk meesterteken, 1889 ...[more]
2e gehalte zilveren ajour bonbonmandje met parelrand op geprofileerde voet, meesterteken: G.
2e gehalte zilveren ajour bonbonmandje met parelrand op geprofileerde voet, meesterteken: G. Reijnen, Schoonhoven, Rijswijk, 1924 ...[more]
1e gehalte zilveren balustervormige strooibus op voet, Chester, 1925 -h. 19,5 cm.- ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren sauskommen met oor op drie pootjes, Sheffield, 1923 ...[more]
2e gehalte zilveren kinderbeker met geprofileerde rand en voet, meesterteken: J.M. van Kempen &
2e gehalte zilveren kinderbeker met geprofileerde rand en voet, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1920 ...[more]
1e gehalte zilveren heetwaterkannetje met deksel en handvat, Birmingham, 1922 ...[more]
3e gehalte zilveren getordeerde strooibus, onduidelijk meesterteken, circa 1900 ...[more]
1e gehalte zilveren pennenbakje met kabelrand, Birmingham, 1911 ...[more]
2e gehalte zilveren ajourgezaagde taartschep, meesterteken: G. La Court & D. Offenberg, Haarlem,
2e gehalte zilveren ajourgezaagde taartschep, meesterteken: G. La Court & D. Offenberg, Haarlem, 1947 ...[more]
24 zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren dekseldoos met geprofileerde randen, rankendecor en decor van de nachtwacht op
2e gehalte zilveren strooilepel aan steel met gravédecor, eindigend in een punt, onduidelijk
2e gehalte zilveren strooilepel aan steel met gravédecor, eindigend in een punt, onduidelijk meesterteken, 1816 ...[more]
3e gehalte zilveren pasteischep met Louis Seize-decor, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren visschep, met gegraveerd visdecor, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist, 1920
2e gehalte zilveren visschep, met gegraveerd visdecor, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist, 1920 ...[more]
2e gehalte zilveren beker, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven, 1999 -inscriptie 'Tom'-
2e gehalte zilveren beker, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven, 1999 -inscriptie 'Tom'- ...[more]
3e gehalte zilveren suikerpot en melkkannetje met parelrand op voet ...[more]
Vijf zilveren zoutvaatjes, diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren zoutvat op drie puntfilet pootjes, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist
2e gehalte zilveren zoutvat op drie puntfilet pootjes, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren sierkurken
Twee 2e gehalte zilveren sierkurken ...[more]
Elf ovale 1e gehalte zilveren bonbonschaaltjes met geprofileerde rand ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gravédecor, meesterteken: P. Kuijlenburg, Schoonhoven, 1850
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gravédecor, meesterteken: P. Kuijlenburg, Schoonhoven, 1850 ...[more]
2e gehalte zilveren kom op voet met gedreven floraal decor, fantasiekeuren, Friesland, circa 1900
2e gehalte zilveren kom op voet met gedreven floraal decor, fantasiekeuren, Friesland, circa 1900 ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren gespen met rijkbewerkt geslepen decor, 19e/20e eeuw ...[more]
BWZG dekseldoosje met floraal decor, oost-Azië, circa 1930 ...[more]
1e gehalte zilveren, rijk gedecoreerde visitekaartjeskoker, Birmingham, 1900 ...[more]
Zilveren zoutvaatje op voet met rankendecor, strooibusje, Sheffield, 1902, houder voor mosterdpotje,
2e gehalte zilveren rammelaar met bewerkte randen en belletjes, eerste helft 19e eeuw -drie
2e gehalte zilveren rammelaar met bewerkte randen en belletjes, eerste helft 19e eeuw -drie belletjes ontbreken, gebruikssporen- ...[more]
Chinees 1e gehalte zilveren strooibusje met bamboedecor, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren bekertjes van de Zweedse voetbalclub Atvidabergs ...[more]
Vijf 1e gehalte zilveren tondeldoosjes, Engeland, 19e/20e eeuw ...[more]
1e (999/1000) gehalte zilveren Irish Coffeelepel, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist
1e (999/1000) gehalte zilveren Irish Coffeelepel, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep aan bewerkte steel, meesterteken: C. Begeer, Utrecht, 1917 ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep, het opengezaagde blad eindigend in een punt, meesterteken: Gerritsen
2e gehalte zilveren taartschep, het opengezaagde blad eindigend in een punt, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1925 ...[more]
2e gehalte zilveren sierlepel met Mercurius, grijsaard en getorste steel, fantasiekeuren, circa 1900
2e gehalte zilveren sierlepel met Mercurius, grijsaard en getorste steel, fantasiekeuren, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren sierlepel met gravédecor aan getorste steel en schilddragende leeuw, met
2e gehalte zilveren sierlepel met gravédecor aan getorste steel en schilddragende leeuw, met pseudokeuren ...[more]
2e gehalte zilveren sierlepel aan bewerkte steel, eindigend in een vrucht, inscriptie '1731'
2e gehalte zilveren sierlepel aan bewerkte steel, eindigend in een vrucht, inscriptie '1731' ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel, circa 1800 ...[more]
1e gehalte zilveren sigarettenkoker aan ketting, Birmingham, circa 1910 ...[more]
2e gehalte zilveren naairing, spoeltje, 1e gehalte zilveren strooibusje, 3e gehalte zilveren
2e gehalte zilveren priem met bewerkte banden en geribde knop, midden 19e eeuw ...[more]
Drie achtzijdige naaldenkokers met gravédecor, midden 19e eeuw ...[more]
Twee taps toelopende 2e gehalte zilveren naaldenkokers, waarvan één met decor van figuren en één met
2e gehalte zilveren achtzijdig zoutvat met resten van vergulding aan de binnenzijde, op voet,
2e gehalte zilveren achtzijdig zoutvat met resten van vergulding aan de binnenzijde, op voet, onduidelijk meesterteken, circa 1930 ...[more]