Refine your search
Sale Section
- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (256)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
Estimate
Category
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
- List
- Grid
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Eiken drankhouder met messing monturen en drie glazen karaffen, Engeland, 1e kwart 20e eeuw
Eiken drankhouder met messing monturen en drie glazen karaffen, Engeland, 1e kwart 20e eeuw ...[more]
Drie hanglampen met glazen kap en wandlampje ...[more]
Drie messing hanglampen met beschilderde melkglazen kap, 1e helft 20e eeuw ...[more]
Koperen warmwaterketel met porseleinen grepen, 19e eeuw ...[more]
Doosje met vijf beeldjes, Chinees Terracotaleger ...[more]
Witte schaarlamp met loupe, Luxit Vista, Pat. # 10060 ...[more]
Opengewerkte verzilverde broodmand, draadglazen schenkkannetje met verzilverd montuur, porseleinen
Opengewerkte verzilverde broodmand, draadglazen schenkkannetje met verzilverd montuur, porseleinen kop-en-schotel met floraal decor, vermoedelijk ...
Porseleinen tafellampvoet met handbeschilderd polychroom decor van bloemen en figuren, rijkbewerkte bronzen monturen, circa 1870 -h. 49 cm.- ......
Gebronsd metalen spaarpot met opschrift: 'Wie Spaart Vergaart' en 'Dordrecht', circa 1920 - H. 18 cm
Gebronsd metalen spaarpot met opschrift: 'Wie Spaart Vergaart' en 'Dordrecht', circa 1920 - H. 18 cm - ...[more]
Belgische parkeermeter in metalen kast, adres: A. de Bondt, Brussel, jaren '80 ...[more]
Glazen lactodensimeter en twee thermometers, circa 1920 ...[more]
Microscoop met diverse optieken in kist, gemerkt: Kremp en Wetzlar- inclusief garantiebewijs 1936 -
Microscoop met diverse optieken in kist, gemerkt: Kremp en Wetzlar- inclusief garantiebewijs 1936 - ...[more]
Lot Hindoeistische en Boedhistische beeldjes en snijwerken, waaronder Ganesha, Quanyin daarbij:
Lot Hindoeistische en Boedhistische beeldjes en snijwerken, waaronder Ganesha, Quanyin daarbij: uitklapbaar huisaltaar ...[more]
Gietijzeren wapenschild van het Koninkrijk Württemberg, met opschrift: ' Furchtlos und Treu', 19e
Gietijzeren wapenschild van het Koninkrijk Württemberg, met opschrift: ' Furchtlos und Treu', 19e eeuw - 48 x 42 cm - ...[more]
Wassen Madonna met Christus kind onder glazen stolp, daarbij: composiet tafellampje in de vorm van
Wassen Madonna met Christus kind onder glazen stolp, daarbij: composiet tafellampje in de vorm van een cherubijntje ...[more]
ANWB, Atlas van Nederland in gezwart blikken behuizing, daarbij: diverse rijwielbelastingplaatjes
ANWB, Atlas van Nederland in gezwart blikken behuizing, daarbij: diverse rijwielbelastingplaatjes ...[more]
Antieke floret met houten greep - L. 105 cm., punt afgebroken - ...[more]
Twee geprepareerde slangenhuiden, Nederlands-Indië, jaren '20 ...[more]
Heinrich Moshage (1896-1968), vier ijzeren plaquettes: musikantes, uitvoering Buderus Eisenkunstguss, 1948, 1949, 1950 ...[more]
Drie plexiglazen stolpjes op zwart gebeitst houten basement ...[more]
Miniaturen en beeldjes in diverse materialen, etc. ...[more]
Messing tafelklokje, brilletjes in etui, fotolijstjes, Zenith aansteker in doosje, muntmanchetknopen, bijbeltjes, etc. ...[more]
Lot van drie emaille borden, waaronder 'Telegraaf' en 'Rappel' ...[more]
Kunststof beeld: Hond Nipper van His Masters Voice -h. 34 cm.- ...[more]
Drie kunststof beelden, twee keer Kuifje en één keer Bobby -80, 35 en 23 cm hoog- ...[more]
Metalen beeld: staande ridder -65 cm hoog ...[more]
Driedimensionaal knipselwerk achter glas, voorstellende een rustende boer met vee bij boerderij op
Driedimensionaal knipselwerk achter glas, voorstellende een rustende boer met vee bij boerderij op de voorgrond, waarachter een herenhuis aan een ...
Grote ovenschaal in verzilverde houder, dienblaadjes, twee aardewerk kastkommen "Timor", Petrus
Grote ovenschaal in verzilverde houder, dienblaadjes, twee aardewerk kastkommen "Timor", Petrus Regout, Maastricht, etc. ...[more]
Wisselautomaat, wisselt een gulden tegen consumptiemuntjes, in werkende staat, sleutel, guldens en
Wisselautomaat, wisselt een gulden tegen consumptiemuntjes, in werkende staat, sleutel, guldens en veel muntjes bijgevoegd ...[more]
Maarten Toonder, Olivier Bommel dagkalender 1993, blikken doosje, agenda 2003, kaarten, facsimile
Maarten Toonder, Olivier Bommel dagkalender 1993, blikken doosje, agenda 2003, kaarten, facsimile weekblad en kalender 2004, daarbij: Kuifje poste...
Speldjes, imitatie tand 'Nelson', sleutels, etc. ...[more]
Schildpad belijmde theekist op vier bolpootjes, midden 19e eeuw ...[more]
Paar bronzen boekensteunen met elandenkoppen, paar boekensteunen met pauwen, tinnen kraantjeskan
Paar bronzen boekensteunen met elandenkoppen, paar boekensteunen met pauwen, tinnen kraantjeskan en tinnen gortkoker, 1875 ...[more]
Javaans koperen vaas, oude ansichtkaarten, houtsnijwerk, verzilverde bestekdelen, gestoken benen
Javaans koperen vaas, oude ansichtkaarten, houtsnijwerk, verzilverde bestekdelen, gestoken benen hoorns, etc. ...[more]
Nikkelen thee- koffieservies, divers verzilverd, doosje Nederlands muntgeld, sigarettenkokers,
Nikkelen thee- koffieservies, divers verzilverd, doosje Nederlands muntgeld, sigarettenkokers, sigarenkoker, etc. ...[more]
Doos met twaalf ongebruikte pastoorshoeden, maat 54 en 55 ...[more]
Vijf ongedragen bolhoeden in doos, maat 53 ...[more]
Diverse goederen waaronder sluitgewichtje, verguld wandapplique, porseleinen poppen, Russische
Diverse goederen waaronder sluitgewichtje, verguld wandapplique, porseleinen poppen, Russische lakdoosjes, koperwerk, etc. ...[more]
Verzameling verzilverd aardewerk en glas ...[more]
Divers verzilverd waaronder vaas, Ikora, WMF, porseleinen snorrenkop, pindastel en schoteltjes
Divers verzilverd waaronder vaas, Ikora, WMF, porseleinen snorrenkop, pindastel en schoteltjes ...[more]
Grote doos met driemaal 'Martens' lade voor bankkluis, jaren '20-'30, tevens twee kwitantieboekjes, daarbij: losse documentenbox ...[more]
Lot van 10 PTT postzakken
Lot van 10 PTT postzakken ...[more]
Ingelijste schilderijtjes, fotolijsten, etc. ...[more]
Grote verzameling blikken bussen en trommels ...[more]
Grote verzameling van enkele honderden kwartetspellen ...[more]
Grote verzameling koperwerk, gietijzer, etc. ...[more]
Twee kratten met blikken kinderspeelgoed ...[more]
Twee kratten met blikken kinderspeelgoed ...[more]
Vijf aardewerk bordjes "Timor", veilinghamer, schaakspellen, Duits gezangenboek, zakhorlogehouders, etc. ...[more]
Bakelieten balans, barometers, divers koper, etc. ...[more]
Eiken kist met twee hengsels, 19e eeuw, gevuld met diverse kistjes en doosjes, 19e/20e eeuw
Eiken kist met twee hengsels, 19e eeuw, gevuld met diverse kistjes en doosjes, 19e/20e eeuw ...[more]
Twee bronskleurige koperen plaquettes: H. Sebastianus, gemonogrammeerd R.K. en in lompen gehuld
Twee bronskleurige koperen plaquettes: H. Sebastianus, gemonogrammeerd R.K. en in lompen gehuld ouder echtpaar, daarbij: aardewerk wandbordje met ...
Krat met diverse bierpullen, steengoed, glas, etc. ...[more]
Krat met divers koperwerk waaronder een eierkoker en een Chinese kandelaar ...[more]
Sierei in de stijl van Fabergé, persglazen vaas met decor van een ram en vogel, in de stijl van
Sierei in de stijl van Fabergé, persglazen vaas met decor van een ram en vogel, in de stijl van Lalique, beeld van een monnik, glaswerk, etc. .....
Glazen Champagnekoeler, metalen kinderfietsje, reclamespiegel en twee kunststof reclame-objecten
Glazen Champagnekoeler, metalen kinderfietsje, reclamespiegel en twee kunststof reclame-objecten ...[more]
Delfts aardewerk tegeltje, verzilverde sigarettenkoker, messing sierraden, porseleinen dienblaadje, etc. ...[more]
Kratje met divers glaswerk, waaronder 19e eeuw, Chinees porselein, etc. ...[more]
Twee koperen tulbandvormen, puddingvorm, etc., 19e eeuw ...[more]