Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

4943 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Opengewerkte verzilverde broodmand, draadglazen schenkkannetje met verzilverd montuur, porseleinen kop-en-schotel met floraal decor, vermoedelijk ...

Porseleinen tafellampvoet met handbeschilderd polychroom decor van bloemen en figuren, rijkbewerkte bronzen monturen, circa 1870 -h. 49 cm.- ......

Heinrich Moshage (1896-1968), vier ijzeren plaquettes: musikantes, uitvoering Buderus Eisenkunstguss, 1948, 1949, 1950 ...[more]

Messing tafelklokje, brilletjes in etui, fotolijstjes, Zenith aansteker in doosje, muntmanchetknopen, bijbeltjes, etc. ...[more]

Driedimensionaal knipselwerk achter glas, voorstellende een rustende boer met vee bij boerderij op de voorgrond, waarachter een herenhuis aan een ...

Maarten Toonder, Olivier Bommel dagkalender 1993, blikken doosje, agenda 2003, kaarten, facsimile weekblad en kalender 2004, daarbij: Kuifje poste...

Grote doos met driemaal 'Martens' lade voor bankkluis, jaren '20-'30, tevens twee kwitantieboekjes, daarbij: losse documentenbox ...[more]

Twee bronskleurige koperen plaquettes: H. Sebastianus, gemonogrammeerd R.K. en in lompen gehuld ouder echtpaar, daarbij: aardewerk wandbordje met ...

Sierei in de stijl van Fabergé, persglazen vaas met decor van een ram en vogel, in de stijl van Lalique, beeld van een monnik, glaswerk, etc. .....

Loading...Loading...