Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

11 items 11 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

11 items
Per Page

Dubbele vergulde messing fotolijst voor twee carte-visite foto's met floraal, gedeeltelijk geëmailleerd decor, Jugendstil, circa 1900 ...[more]

WOII, kleine verzameling Hitler-Jugend, waarbij foto's, oorkonde voor hoogspringwedstrijd en enkele boeken, interessant lotje ...[more]

Vanaf circa 1900, groot lot voornamelijk ingelijste foto's, circa tien foto's in zeven lijsten, waarbij zeer oude, wordt niet verzonden ...[more]