- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Cobra - Richard Smeets (1955),' Pasar Malam', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 40
Cobra - Richard Smeets (1955),' Pasar Malam', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 40 cm - - aangekocht Jaski 1991 - ...[more]
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Maasheggen', gouache, gesigneerd en gedateerd '94 - 40 x 30 cm - -
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Maasheggen', gouache, gesigneerd en gedateerd '94 - 40 x 30 cm - -aangekocht Museum van der Togt 1995 - ...[more]
Cobra - Richard Smeets (1955) 'Over Leven', gouache, gesigneerd en gedateerd '03 - 30 x 40 cm - -
Cobra - Richard Smeets (1955) 'Over Leven', gouache, gesigneerd en gedateerd '03 - 30 x 40 cm - - gekocht van de kunstenaar 2003 - ...[more]
Jos Dijkman (1947) Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -48 x 37 cm- ...[more]
Jos Dijkman (1947), Utrechts stadsgezicht, olieverf op doek -48 x 37 cm- ...[more]
J.P. van Diesen (1810-1871), gezicht op Het Russenduin te Bergen aan Zee, olieverf op paneel - 41
J.P. van Diesen (1810-1871), gezicht op Het Russenduin te Bergen aan Zee, olieverf op paneel - 41 x 57 - - toegeschreven aan - ...[more]
Demiak (1967), portret van een man met brandende sigaret als hoofd, olieverf op board, gesigneerd en
Demiak (1967), portret van een man met brandende sigaret als hoofd, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 2000 -40 x 30 cm.- ...[more]
Willem Eickelberg (1845-1920), doorkijk tussen twee huizen, olieverf op doek, gesigneerd -50,5 x 40,
Willem Eickelberg (1845-1920), doorkijk tussen twee huizen, olieverf op doek, gesigneerd -50,5 x 40, barstje in de verf- ...[more]
Dirk Filarski (1885-1964), Zwitserse boerderij, mogelijk te Clarens, olieverf op doek, gesigneerd en
Bernard te Gempt (1826-1879), slapende kat, olieverf op doek, marouflé, gesigneerd r.o. -14 x 23 cm-
Bernard te Gempt (1826-1879), slapende kat, olieverf op doek, marouflé, gesigneerd r.o. -14 x 23 cm- ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1949), scheepswerf aan kade, pastel, niet gesigneerd -72 x 100 cm- ...[more]
Jean-Joseph Hoslet (1899-1981), lezende vrouw in interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o.,
Jean-Joseph Hoslet (1899-1981), lezende vrouw in interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o., gedateerd '44 -45 x 37 cm- ...[more]
Jan van Haverkamp, Hollands boerderij interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -50 x 58 cm-
Jan van Haverkamp, Hollands boerderij interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -50 x 58 cm- ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005), vrouwfiguur met tekst: 'Without love life is for nothing only stress',
Olga van Iterson-Knöpfle (1879-1961), bloemen in vaas, olieverf op doek, gesigneerd -30 x 30 cm-
Olga van Iterson-Knöpfle (1879-1961), bloemen in vaas, olieverf op doek, gesigneerd -30 x 30 cm- ...[more]
Dirk Eibrink Jansen (1878-1952), portret van een oude vrouw, schouderstuk, naar links, marouflé,
Dirk Eibrink Jansen (1878-1952), portret van een oude vrouw, schouderstuk, naar links, marouflé, gesigneerd -36,5 x 31 cm.- ...[more]
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), landschap met reiziger, knotwilgen en riviertje, olieverf op
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), landschap met reiziger, knotwilgen en riviertje, olieverf op paneel, gesigneerd -22,5 x 35 cm.- ...[more]
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), stier in stal, olieverf op paneel, geisgneerd -29 x 39 cm.-
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), stier in stal, olieverf op paneel, geisgneerd -29 x 39 cm.- ...[more]
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), molen, olieverf op doek, gesigneerd -52 x 35,5, retouches-
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), molen, olieverf op doek, gesigneerd -52 x 35,5, retouches- ...[more]
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), toegeschreven, boerderijtje met schuur, olieverf op paneel,
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), toegeschreven, boerderijtje met schuur, olieverf op paneel, gesigneerd ...[more]
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), oude man met pijp, borststuk, marouflé, gesigneerd -44 x 31 cm.-
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), oude man met pijp, borststuk, marouflé, gesigneerd -44 x 31 cm.- ...[more]
W. A. Knip (1883-1967), winters stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd -40 x 50 cm- ...[more]
George Lourens Kiers (1838-1916), vissersvolk bij afgemeerde bomschuit, olieverf op doek, gesigneerd
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), stilleven met castagnetten, dansschoenen en veren, gesigneerd, olieverf op doek, - 70 x 50 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), gezicht op het P.T.T. gebouw te Rotterdam, olieverf op
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), gezicht op het P.T.T. gebouw te Rotterdam, olieverf op doek, - 60 x 50 cm - ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vier portretten, olieverf op doek - 50 x 30 cm - - afkomstig van zijn atelier - ...[more]
Johanna Larij (1881-1941), 'Landschap in Drenthe', olieverf op doek, gesigneerd - 78 x 58 cm -
Johanna Larij (1881-1941), 'Landschap in Drenthe', olieverf op doek, gesigneerd - 78 x 58 cm - ...[more]
Lucien Nolens (1879-1954), gekruisigde Christus, olieverf op doek, gesigneerd links boven -85 x 55
Lucien Nolens (1879-1954), gekruisigde Christus, olieverf op doek, gesigneerd links boven -85 x 55 cm- ...[more]
Cor Noltee (1903-1967), stadsgezicht met figuren in de winter, olieverf op doek, circa 1925 -doek
Jacobus Cornelis Nefkens (1926-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd - 40 x 60 cm -
Jacobus Cornelis Nefkens (1926-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd - 40 x 60 cm - ...[more]
Cor Noltee (1903-1967), stadsgezicht in de winter, olieverf op doek -doek vuil, vernis sterk vergeeld, 58 x 89 cm.- ...[more]
Gijsbertus Pieterse (1847-1878), polderlandschap met molens, olieverf op paneel, gesigneerd - 23 x
Gijsbertus Pieterse (1847-1878), polderlandschap met molens, olieverf op paneel, gesigneerd - 23 x 31 cm - ...[more]
Maurille Prévost (1922), Franse straatscène, olieverf op doek, gesigneerd -20,5 x 25 ...[more]
Josy A. Pirson (1911-1979), bloemstilleven met aardewerk vaas, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -79
Josy A. Pirson (1911-1979), bloemstilleven met aardewerk vaas, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -79 x 98 cm- ...[more]
Ad de Roo (1959), stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd r.o. 1984 -16,5 x
Ad de Roo (1959), stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd r.o. 1984 -16,5 x 22,5 cm- ...[more]
Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op
Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op doek, gesigneerd - 77 x 55 cm - ...[more]
Pieter de Regt (1877-1960), landschap met molen, olieverf op doek, gesigneerd -beschadigd-36 x 45
Pieter de Regt (1877-1960), landschap met molen, olieverf op doek, gesigneerd -beschadigd-36 x 45 cm.- ...[more]
Leonid Romanovitch Sologoub (1884-1956), rotskust van Capri bij het opkomen van de zon, olieverf
Bernard Schregel (1870-1956), gezicht op het oude veerhuis, aquarel, gesigneerd - 35 x 60 cm-
Bernard Schregel (1870-1956), gezicht op het oude veerhuis, aquarel, gesigneerd - 35 x 60 cm- ...[more]
Surjosubroto Abdullah (1878-1941), Indonesisch landschap met vulkaan op de achtergrond, olieverf
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), Leidseplein, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -75 x 100 cm- ...[more]
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), stationsplein in de winter, gesigneerd r.o. -75 x 100 cm- ...[more]
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), Dineke bordurend in de tuin, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -75 x
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), Dineke bordurend in de tuin, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -75 x 100 cm- ...[more]
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), 'Het witte huis', olieverf op doek -60 x 80 cm- ...[more]
Jan Sluiters Jr. (1914-2005),De Amstel met kasteel Loenersloot op de achtergrond, olieverf op
Jan Sluiters Jr. (1914-2005),De Amstel met kasteel Loenersloot op de achtergrond, olieverf op doek -65 x 80 cm- ...[more]
Jaap Sax (1899-1967), 'Bouwput Amsterdam', olieverf op doek -50 x 71 cm- ...[more]
Hendrik Frederik Sartor (1818-1881), vrouw met duwslee verlaat brug in winters landschap, olieverf
Hendrik Frederik Sartor (1818-1881), vrouw met duwslee verlaat brug in winters landschap, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '75 ...[more]
Hendrik Frederik Sartor (1818-1881), serie van twee romantische dorpsgezichten, olieverf op paneel, midden 19e eeuw -23,5 x 33 cm.- ...[more]
Hendrick Savry (1823-1907), landschap met vee, olieverf op doek, gesigneerd l.o. en verso -16,5 x 32
Hendrick Savry (1823-1907), landschap met vee, olieverf op doek, gesigneerd l.o. en verso -16,5 x 32 cm- ...[more]
Wouter van Smorenburg (1878-1918), houten schuurtje in polderlandschap, olieverf op paneel, gesigneerd - 20 x 30 cm - ...[more]
Cornelia Maria Sinia (1878-1961), huisje in duinlandschap, marouflé, gesigneerd r.o. -18 x 24-
Cornelia Maria Sinia (1878-1961), huisje in duinlandschap, marouflé, gesigneerd r.o. -18 x 24- ...[more]
Huib Schallenberg (1883-1981), stilleven met anemonen, olieverf op doek - 40 x 30 cm - ...[more]
Jo Vergeer (1894-1969), gezicht op Kinderdijk, olieverf op board, gesigneerd r.o. -23 x 137 cm-
Jo Vergeer (1894-1969), gezicht op Kinderdijk, olieverf op board, gesigneerd r.o. -23 x 137 cm- ...[more]
Klaas van Vliet (1841-1917), stalinterieur met paard en ezel, olieverf op paneel - 38 x 32 cm -
Klaas van Vliet (1841-1917), stalinterieur met paard en ezel, olieverf op paneel - 38 x 32 cm - ...[more]
Klaas van Vliet (1841-1917), paarden bij een schuur in de winter, olieverf op doek - 30 x 42 cm -
Klaas van Vliet (1841-1917), paarden bij een schuur in de winter, olieverf op doek - 30 x 42 cm - ...[more]
Johannes Weiland (1856-1909), handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd, aquarel, -40 x 25 cm.-
Johannes Weiland (1856-1909), handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd, aquarel, -40 x 25 cm.- ...[more]
Cornelis van Waning (1861-1921), waterlandschap met boerderijtje en doorkijk naar een meertje,
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek - 76 x 70 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek - 76 x 70 cm - - toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek - 71 x 54 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek - 71 x 54 cm - - toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met kan en appels, olieverf op doek - 40 x 50 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met kan en appels, olieverf op doek - 40 x 50 cm - - toegeschreven aan - ...[more]