Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

1583 items 1583 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

1583 items
Per Page

Schilderij: twee vrouwen met glazen en fles wijn, olieverf op doek, gemonogrammeerd B.O. en gedateerd '78 -diam. 29 cm.- ...[more]

Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), landschap met reiziger, knotwilgen en riviertje, olieverf op paneel, gesigneerd -22,5 x 35 cm.- ...[more]

Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), stilleven met castagnetten, dansschoenen en veren, gesigneerd, olieverf op doek, - 70 x 50 cm - ...[more]

Hendrik Frederik Sartor (1818-1881), vrouw met duwslee verlaat brug in winters landschap, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '75 ...[more]

Willem Eickelberg (1845-1920), schaapherder met kudde in landschap met berkenbomen, gemengde techniek, gesigneerd -32 x 53,5- ...[more]

Anton Vrede (1953), compositie met papegaaien, onduidelijk getiteld, litho, gesigneerd en gedateerd '89 - 65 x 50 cm - ...[more]