- Alte Dokumente (4)
- Alte Uhren (32)
- Archeology (17)
- Asian Arts (17)
- Books, documents (28)
- Briefmarken (4)
- Busts and Statues (11)
- Curiosa (109)
- Design (2)
- Diverses (2)
- Edelsteine und Mineralien (2)
- Ethnografie (5)
- Furniture, mirrors (20)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (58)
- Glas, Kristall (16)
- Ikonen (2)
- Militaria: Awards, Medals (32)
- Militaria: Badges, insignia (8)
- Militaria: Books, documents (45)
- Militaria: Dutch Indies (3)
- Militaria: Interbellum (6)
- Militaria: Lots, collections (16)
- Militaria: Miscellaneous (11)
- Militaria: Rifles, pistols (11)
- Militaria: Swords, daggers (32)
- Militaria: Various (3)
- Münzen, Medaillen (15)
- Musikinstrumente (4)
- Olympics and Sports memorabilia (1)
- Porcelain, Pottery (37)
- Postkarten, Fotos (8)
- Rugs and textile (6)
- Schmuck Sonstiges (55)
- Schmuck und Objekte Gold (516)
- Silver (343)
- Silver- and goldplated objects (13)
- Silver, Jewellery (54)
- Smokeables (5)
- Swarovski Kristall (17)
- Tin, Copper, Bronze (3)
- Toys and Games (2)
- Weights, measuring cups and various (6)
Remove filter- Metalware (1583)
Hollandse School: poldergezicht met molen, olieverf op paneel, onduidelijke signatuur -28 x 38 cm-
Hollandse School: poldergezicht met molen, olieverf op paneel, onduidelijke signatuur -28 x 38 cm- ...[more]
Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 30 x 25
Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 30 x 25 cm - ...[more]
Hollandse School: stadsgezicht met figuren,. olieverf op paneel, gemon. G.S.L., - 30 x 25 cm -
Hollandse School: stadsgezicht met figuren,. olieverf op paneel, gemon. G.S.L., - 30 x 25 cm - ...[more]
Hollandse School: ijsgezicht met figuren en koek-en-zopie, olieverf op paneel, gesigneerd J. Scholten - 13 x 18 cm - ...[more]
Hollandse School: ijsgezicht met figuren en koek-en-zopie, olieverf op paneel, gesigneerd M. Roosenboom - 13 x 18 cm - ...[more]
Hollandse School: boerenerf met paarden en pluimvee, olieverf op doek - 40 x 80 cm. ...[more]
Hollandse School: wintergezicht met stad en molens, naar Lodewijk Johannes Kleijn, olieverf op
Hollandse School: stadgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 27 x 21
Hollandse School: interieur met handwerkende vrouw, olieverf op doek, gesigneerd A. v. Veen - 50 x
Hollandse School: interieur met handwerkende vrouw, olieverf op doek, gesigneerd A. v. Veen - 50 x 40 cm - ...[more]
Hollandse School: heidelandschap met zandverstuiving, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd O.
Hollandse School: heidelandschap met zandverstuiving, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd O. Deuninck? - 23 x 31 cm - ...[more]
Hollandse School: portret van een jongen met hoed, olieverf op doek - 45 x 57 cm - ...[more]
Hollandse School: ijsgezicht met koek-en-zopie, olieverf op doek - 23 x 33 cm - ...[more]
Hollandse School: polderlandschap met schaatsende figuren, olieverf op doek - 60 x 80 cm - ...[more]
Hollandse School: paar inkttekeningen, landschap met molens, gesigneerd J. Sebastian -9,5 x 6,5 cm-
Hollandse School: paar inkttekeningen, landschap met molens, gesigneerd J. Sebastian -9,5 x 6,5 cm- ...[more]
Hollandse School: havengezicht, marouflé, met signatuur J. Maris - 13 x 17 cm - ...[more]
Schilderij: twee vrouwen met glazen en fles wijn, olieverf op doek, gemonogrammeerd B.O. en gedateerd '78 -diam. 29 cm.- ...[more]
A. van der Burg, vrouw met schapen bij schaapskooi, olieverf op paneel, gesigneerd l.o. -16,5 x 23
A. van der Burg, vrouw met schapen bij schaapskooi, olieverf op paneel, gesigneerd l.o. -16,5 x 23 cm- ...[more]
Piet Cottaar (1878-1950), stilleven met bloemen, olieverf op doek, gesigneerd -61 x 51 cm- ...[more]
Boek: Marion Bloem: Fon Klement 'Zwartwit in en achter kleuren' met zeven gedichten van Marion Bloem
Demiak (1967), portret van een man met brandende sigaret als hoofd, olieverf op board, gesigneerd en
Demiak (1967), portret van een man met brandende sigaret als hoofd, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 2000 -40 x 30 cm.- ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005), vrouwfiguur met tekst: 'Without love life is for nothing only stress',
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), landschap met reiziger, knotwilgen en riviertje, olieverf op
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), landschap met reiziger, knotwilgen en riviertje, olieverf op paneel, gesigneerd -22,5 x 35 cm.- ...[more]
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), toegeschreven, boerderijtje met schuur, olieverf op paneel,
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), toegeschreven, boerderijtje met schuur, olieverf op paneel, gesigneerd ...[more]
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), oude man met pijp, borststuk, marouflé, gesigneerd -44 x 31 cm.-
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), oude man met pijp, borststuk, marouflé, gesigneerd -44 x 31 cm.- ...[more]
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), stilleven met castagnetten, dansschoenen en veren, gesigneerd, olieverf op doek, - 70 x 50 cm - ...[more]
Cor Noltee (1903-1967), stadsgezicht met figuren in de winter, olieverf op doek, circa 1925 -doek
Gijsbertus Pieterse (1847-1878), polderlandschap met molens, olieverf op paneel, gesigneerd - 23 x
Gijsbertus Pieterse (1847-1878), polderlandschap met molens, olieverf op paneel, gesigneerd - 23 x 31 cm - ...[more]
Josy A. Pirson (1911-1979), bloemstilleven met aardewerk vaas, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -79
Josy A. Pirson (1911-1979), bloemstilleven met aardewerk vaas, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -79 x 98 cm- ...[more]
Ad de Roo (1959), stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd r.o. 1984 -16,5 x
Ad de Roo (1959), stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd r.o. 1984 -16,5 x 22,5 cm- ...[more]
Surjosubroto Abdullah (1878-1941), Indonesisch landschap met vulkaan op de achtergrond, olieverf
Jan Sluiters Jr. (1914-2005),De Amstel met kasteel Loenersloot op de achtergrond, olieverf op
Jan Sluiters Jr. (1914-2005),De Amstel met kasteel Loenersloot op de achtergrond, olieverf op doek -65 x 80 cm- ...[more]
Hendrik Frederik Sartor (1818-1881), vrouw met duwslee verlaat brug in winters landschap, olieverf
Hendrik Frederik Sartor (1818-1881), vrouw met duwslee verlaat brug in winters landschap, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '75 ...[more]
Hendrick Savry (1823-1907), landschap met vee, olieverf op doek, gesigneerd l.o. en verso -16,5 x 32
Hendrick Savry (1823-1907), landschap met vee, olieverf op doek, gesigneerd l.o. en verso -16,5 x 32 cm- ...[more]
Huib Schallenberg (1883-1981), stilleven met anemonen, olieverf op doek - 40 x 30 cm - ...[more]
Klaas van Vliet (1841-1917), stalinterieur met paard en ezel, olieverf op paneel - 38 x 32 cm -
Klaas van Vliet (1841-1917), stalinterieur met paard en ezel, olieverf op paneel - 38 x 32 cm - ...[more]
Cornelis van Waning (1861-1921), waterlandschap met boerderijtje en doorkijk naar een meertje,
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek - 76 x 70 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek - 76 x 70 cm - - toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek - 71 x 54 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek - 71 x 54 cm - - toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met kan en appels, olieverf op doek - 40 x 50 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met kan en appels, olieverf op doek - 40 x 50 cm - - toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met bijbel en kandelaar, olieverf op doek - 32 x 39 cm - -
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met bijbel en kandelaar, olieverf op doek - 32 x 39 cm - -toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met sojafles, olieverf op doek - 30 x 40 cm - -toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met flessen, olieverf op karton - 40 x 30 cm - -toegeschreven aan - ...[more]
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met stoel en klompen, olieverf op doek - 50 x 38 cm.,
Abraham Wouterson (1893-1958), stilleven met stoel en klompen, olieverf op doek - 50 x 38 cm., toegeschreven aan - ...[more]
Jacques Witjens (1881-1956), boerenerf met boer, kippen en schapen, olieverf op doek, gesigneerd -33
Jacques Witjens (1881-1956), boerenerf met boer, kippen en schapen, olieverf op doek, gesigneerd -33 x 49 cm.- ...[more]
Dinie Akkerman: twee ingeleurde potloodtekeningen in lijst, beiden met signatuur - 27 x 19 cm en
Dinie Akkerman: twee ingeleurde potloodtekeningen in lijst, beiden met signatuur - 27 x 19 cm en 29 x 32 cm- ...[more]
Hollandse School: koeien in weiland met grondmist, aquarel, gemonogrammeerd en gedateerd '93 -96 x 6
Hollandse School: koeien in weiland met grondmist, aquarel, gemonogrammeerd en gedateerd '93 -96 x 6 cm.- ...[more]
West-Europese School: man met vis, ets, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Twee aquarellen met maritieme voorstelling en een olieverf voorstellende een ophaalbrug - 20 x 30 cm
Twee aquarellen met maritieme voorstelling en een olieverf voorstellende een ophaalbrug - 20 x 30 cm - ...[more]
Willem Eickelenberg (1845-1920), werkplaats met schoorsteen, aquarel, niet gesigneerd -32 x 26-
Willem Eickelenberg (1845-1920), werkplaats met schoorsteen, aquarel, niet gesigneerd -32 x 26- ...[more]
Willem Eickelberg (1845-1920), schaapherder met kudde in landschap met berkenbomen, gemengde
Willem Eickelberg (1845-1920), schaapherder met kudde in landschap met berkenbomen, gemengde techniek, gesigneerd -32 x 53,5- ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961), Belgische vluchtelingen, gemengde techniek, gesigneerd - 40 x 29
Sven Hoekstra (1945), voorstudie met figuren, potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd '93 -
Sven Hoekstra (1945), voorstudie met figuren, potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd '93 -11 x 25 cm.- ...[more]
Ardy Strüwer (1939), schilderspalet met vogel, zeefdruk, gesigneerd en gedateerd Paris V '76 -75 x
Ardy Strüwer (1939), schilderspalet met vogel, zeefdruk, gesigneerd en gedateerd Paris V '76 -75 x 55,5 cm.- ...[more]
Acht diverse aquarellen en prenten vornamelijk met militaire voorstellingen, 19e en 20e eeuw
Acht diverse aquarellen en prenten vornamelijk met militaire voorstellingen, 19e en 20e eeuw ...[more]
Marius Bauer (1867-1932), trap met oosterse figuren, ets, No. 70, gemonogrammeerd 15,5 x 7,5 cm.-
Marius Bauer (1867-1932), trap met oosterse figuren, ets, No. 70, gemonogrammeerd 15,5 x 7,5 cm.- ...[more]
Sjoerd Bakker (1943), berglandschap met hond, kleurenets, gesigneerd en gedateerd '96 - 49 x 29 cm -
Sjoerd Bakker (1943), berglandschap met hond, kleurenets, gesigneerd en gedateerd '96 - 49 x 29 cm - ...[more]
Jurriaan Rexwinkel (1970), stadgezicht met figuren, hout/linosnede, gesigneerd en gedtaeerd '97 - 80
Jurriaan Rexwinkel (1970), stadgezicht met figuren, hout/linosnede, gesigneerd en gedtaeerd '97 - 80 x 54 cm - ...[more]
Anton Vrede (1953), compositie met papegaaien, onduidelijk getiteld, litho, gesigneerd en gedateerd '89 - 65 x 50 cm - ...[more]
Circa 105 ansichten met betrekking tot trams en treinen ...[more]
Circa 140 ansichtkaarten met motief schepen ...[more]