- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Lot munten en bankbiljetten
Lot munten en bankbiljetten ...[more]
Een doos gevuld met 9 luxe houten cassettes voor het opbergen van munten of penningen ...[more]
Kleine verzameling met betrekking to Wereldjamboree 1937 toebehorende aan Generaal Majoor Behrens,
Flinke koop koperen centen, diverse jaren ca. 1960/70 in FDC ...[more]
Een lotje met munten divers: Rusland 20 Kopeken 1776, een Engelse Model Crown (pattern, H. Hyams) en
Zilveren Gedenkpenning grenswijziging provincie Antwerpen en Oost-Vlaanderen, 1923 - diameter 80
Zilveren Gedenkpenning grenswijziging provincie Antwerpen en Oost-Vlaanderen, 1923 - diameter 80 mm - (gewicht 166.5 gram) ...[more]
Zilveren munten, 50-guldenstukken, rijksdaalder, etc. ...[more]
Lot met 3 Belgische eretekens, in vnl. origineel doosje ...[more]
ABN kasbiljet 1983 aan toonder, éénduizend gulden ...[more]
24K Gold Banknote Collection Netherlands-Guladen (1966-1973 ...[more]
Crown 1822 in broche, met emaille op keerzijde ...[more]
Vijfstrengs 2e gehalte zilveren châtelaine met tussenstuk, horlogesleutel en twee signetten,
Vijfstrengs 2e gehalte zilveren châtelaine met tussenstuk, horlogesleutel en twee signetten, midden 19e eeuw ...[more]
Kavel diverse 1e en 2e gehalte zilveren sieraden ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren tafelvorken, waaronder Schoonhoven, circa 1800 ...[more]
1e gehalte zilveren ketting bestaande uit gekoppelde staafjes met diagonaal lijnendecor ...[more]
Naaischaartje met 2e gehalte zilveren handvatten, eerste helft 19e eeuw, zilveren vingerhoeden,
2e gehalte zilveren vork aan gestoken benen handvat met de figuren Justitia, hoop, geloof en
2e gehalte zilveren vork aan gestoken benen handvat met de figuren Justitia, hoop, geloof en caritas, 17e/18e eeuw ...[more]
Verzameling zilveren en verzilverde voorwerpen ...[more]
Parelcollier met 2e gehalte zilveren slot, daarbij: bloedkoralen staafjescollier ...[more]
14kt gouden damesring met parels, twee agaten colliers, zilveren pijpenwroeter, chinees muntgeld,
Diverse zilveren en verzilverde sieraden, theezeefje, etc. ...[more]
Zilveren lijstje met daarin een op ivoor geschilderd miniatuurportret van een heer, eind 18e eeuw,
Zeeuws paardenmes met 2e gehalte zilveren manchet in lederen schede, ca 1900 ...[more]
Nederland, circa 1830, vuursteenpistool, ombouw naar percussie, gemarkeerd '1815, in redelijke
Frankrijk, percussie geweer, met makersmarkering 'Arsenaal Tulle', kolf gedateerd 'Novembre 1874',
Engeland, WOII, houtwerk voor Lee-Enfield, goed te gebruiken voor restauratieproject ...[more]
Engeland, WOII, deco Stengun MKV, niet nummergelijk, magazijningang gemarkeerd 'M/78' (Elkington &
Turkije, WOII, Turkse Mauser, gedateerd 1935, sporen van gebruik, stock heeft scheur tussen
USA, WOII, deco M1 Carbine .30, loop gemarkeerd en gedateerd 'Inland MFG. DIV. General Motors, 8-
België/Duitsland, WOII, deco Browning High Power, gemaakt tijdens bezetting voor de Wehrmacht, frame
Rusland, WOII, deco Tokarev TT33 pistool, frame en slede nummergelijk gemarkeerd '655', gedateerd
Rusland, WOII, deco Tokarev TT33 pistool, frame gemarkeerd '498', slede gemarkeerd '2906', gedateerd
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 3364, trekker beweegt nog, overige delen
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 3364, trekker beweegt nog, overige delen vast, met Europees certificaat ...[more]
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 2017, trekker beweegt nog, overige delen
Bulgarije, deco AK47, serienummer 310553, geen bewegende delen, met Europees certificaat ...[more]
Joegoslavië, naoorlogs, deco MG53, serienummer 42342, grotendeels vastgelast, doch trekker beweegt
Finland, WOII en later, deco KPm/44, machinepistool gebruikt door het Finse leger, serienummer 2225,
Israel, naoorlogs, deco IMI Galil, met klapkolf, trekker en spanveer vast, fire-selector nog
Israel, naoorlogs, deco IMI Galil, met klapkolf, trekker en spanveer vast, fire-selector nog bewegend, met Europees certificaat ...[more]
Lot van twee luchtdrukpistolen, waarbij Zip Mondial 4,5 mm, beiden in werkende staat, toegevoegd
Lot van twee luchtdrukpistolen, waarbij Zip Mondial 4,5 mm, beiden in werkende staat, toegevoegd alarmpistool 'Gun Italy' ...[more]
Naoorlogs, Diana Mark IV luchtdrukpistool, in werkende staat, toegevoegd werkend alarmpistooltje
Naoorlogs, Diana Mark IV luchtdrukpistool, in werkende staat, toegevoegd werkend alarmpistooltje ...[more]
Naoorlogs, luchtbuks, geen markeringen zichtbaar, wat beschadigingen doch in werkende toestand
Naoorlogs, luchtbuks, geen markeringen zichtbaar, wat beschadigingen doch in werkende toestand ...[more]
Luchtdrukgeweer, 'Diana Mod. 15, British Made', met enige roest, doch in werkende staat ...[more]
Lot van drie theaterpistolen, vuursteen en percussie uitvoering, in diverse condities ...[more]
Oude zwartlederen geweerriem voorzien van gesp en twee sluitpinnen, vermoedelijk WOI, herkomst
Oude zwartlederen geweerriem voorzien van gesp en twee sluitpinnen, vermoedelijk WOI, herkomst onbekend ...[more]
Begin 19e eeuw, kavel bestaande uit drie sabels, tweemaal No.2 en eenmaal briquet ...[more]
Infanteriesabel No2 model 1819, gevest gemarkeerd '3 en AG', kling in zeer slechte staat ...[more]
Cavaleriesabel M1845, met greep van roggehuid, wat sporen van ouderdom, geen schede aanwezig
Cavaleriesabel M1845, met greep van roggehuid, wat sporen van ouderdom, geen schede aanwezig ...[more]
Cavalerie sabel, model 1854, in zeer matige staat, punt afgeslepen ...[more]
Cavalerie sabel M1854 voor officieren, met greep van roggehuid. Gemarkeerd 'Eisenhauer', wat pitting
Cavalerie sabel M1876 voor officieren, met greep van roggehuid. Geen makersmarkeringen zichtbaar,
Cavalerie sabel M1876 voor officieren, met greep van roggehuid. Geen makersmarkeringen zichtbaar, wat pitting aanwezig, schede mist ...[more]
M1895 Cavalerie officierssabel No.4, zeldzame versie met rechte kling, de zogenaamde 'pooksabel'. Op
Eresabel M1898 voor officieren van het Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger.Uitgereikt op 14 mei
Wandelsabel model 1912, gemarkeerd 'Yzerhouwer, met afwijkende kleur gevest, mogelijk politie of
Nederlandse wandelsabel, M1912, gemarkeerd 'Yzerhouwer' en 'A.C.S.'. Schede heeft wat zeer lichte
Nederlandse wandelsabel, M1912, gemarkeerd 'Yzerhouwer' en 'A.C.S.'. Schede heeft wat zeer lichte schade aan één zijde, fraai geheel ...[more]
Wandelsabel M1912, lichte roest op onderzijde kling en lichte schade aan greep ...[more]
Wandelsabel model 1912, voorzien van sabelkwast, kling gemarkeerd 'Yzerhouwer' 'C.E.' (Carl
Wandelsabel M1912, generaalsuitvoering (schede met twee ringen), kling gemarkeerd 'Yzerhouwer' 'C.
Schede voor wandelsabel M1912, lengte circa 88 cm ...[more]