- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Swarovski, Hond Pluto, Twee kleine poesjes met metalen krulstaart en kuikentje, zonder doos,
Swarovski, Hond Pluto, Twee kleine poesjes met metalen krulstaart en kuikentje, zonder doos, zonder certificaat ...[more]
Swarovski, doosje met manco's poes met ijzeren snorharen en staart, mist één oor wel aanwezig, uil
Swarovski: SCS Jaarlijkse Editie 1989 - Tortelduiven, behoort bij de trilogie "Caring and Sharing"
Swarovski: Dwergpapegaaien, tak van gematteerd kristal, de snavels zijn oranje en de ogen zwart,
Swarovski: Dwergpapegaaien, tak van gematteerd kristal, de snavels zijn oranje en de ogen zwart, in originele verpakking ...[more]
Swarovski: scs - Jaarlijkse Editie 1994 - Koedoe, tweede jaarstuk dat hoort bij de trilogie '
Swarovski: Kandelaar waterlelie groot, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski: Maskerade de Columbine 2000, de Pierrot 1999 en de Harlekijn 2001 compleet met het
Swarovski: scs - Jaarlijkse Editie2000 - Colombine, zonder certificaat of doos ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1999 - Pierrot, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski: Hertenbok uitgevoerd in helder kristal, staat op een voetstuk van mat kristal, heeft
Swarovski: Witte hengst, manen en staart zijn van gematteerd kristal, in originele verpakking
Swarovski: Witte hengst, manen en staart zijn van gematteerd kristal, in originele verpakking ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1992 - Walvissen in helder kristal, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski - SCS - Jaarlijkse Editie 1995 - Leeuw in helder kristal, puntje van de staart is
Swarovski - SCS - Jaarlijkse Editie 1995 - Leeuw in helder kristal, puntje van de staart is gematteerd - in originele verpakking ...[more]
Swarovski - Jubileumvaas speciaal voor het 15 jarig bestaan van SCS, met certificaat in originele
Swarovski - Jubileumvaas speciaal voor het 15 jarig bestaan van SCS, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1990 - Dolfijnenmoeder en -kind van helder kristal, zwemmende
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1998 - Pegasus in helder kristal, de manen en staart zijn
Swarovski: Zilverreiger uitgevoerd in helder kristal met zwarte kuif en gele snavel, met certificaat
Swarovski: Zilverreiger uitgevoerd in helder kristal met zwarte kuif en gele snavel, met certificaat in originele verpakking ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1996 - Eenhoorn van helder kristal, de manen en staart zijn
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 2010 - Tijger, de moedertijger is gemaakt van kristal in de kleur
Swarovski - scs - Jaarlijkse Editie 2003 - Antonio in helder kristal, de rand van de hoed en
Swarovski - SCS - Jaarlijkse Editie 2009 - Gorilla's. Moeder en met jong. De moedergorilla en het
Verzameling geslepen kristallen miniatuur dierfiguren, Swarovski ...[more]
Swarovski jaarstuk, adelaar, opnieuw gelijmd - diverse beschadigingen - ...[more]
Andries Copier (1901-1991), persglazen onderschotel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -14,5 cm
Andries Copier (1901-1991), persglazen onderschotel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -14,5 cm doorsnede- ...[more]
Blankglazen vogel met wit golvend decor, ontwerp Oiva Toikka, voor Iittala, gelimiteerde uitgave,
Blauwe met witte glazen kom met witte en oranje druppelvormige ornamenten aan de binnenzijde op rond
Rose- en groenglazen flesje, ontwerp Kjell Engman, polychroom plat glazen flesje, ontwerp Bertil
Bolvormig matglazen object met afgeschuinde zijde, waarachter een blauw-wit hartvormige tol, op
Kegelvormig blank-blauw-matglazen vaasje, gesigneerd Oude Horn -h. 12,3 cm.- ...[more]
Afgeplat eivormig blauwglazen object, gesigneerd Oude Horn 13002 -h. ca. 10, l. ca. 15 cm.-
Afgeplat eivormig blauwglazen object, gesigneerd Oude Horn 13002 -h. ca. 10, l. ca. 15 cm.- ...[more]
Andries Copier (1901-1991), persglazen onderschotel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -14,5 cm, chip-
Andries Copier (1901-1991), persglazen onderschotel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -14,5 cm, chip- ...[more]
Glaasje op ronde voet, eind 18e eeuw -h. 15,5 cm.-, daarbij: glas op voet, 19e eeuw ...[more]
Kristallen beeld, stier, gesigneerd: FM Konstglas, Ronneby, Sweden -ca. 33 cm lang- ...[more]
Kelk- of slingerglas op cylindrische stam met gegraveerd decor van bloemen en een wapenschild,
Glazen iriserende vaas, gemerkt: Copier Leerdam, circa 1930 - H. 18 cm -, beschadiging - ...[more]
Gefacetteerd glazen presse-papier met bloem, 19e eeuw -h. ca. 6 cm., diam. ca. 8,5 cm.- ...[more]
Polychrome glazen vogel met golvend decor, ontwerp Oiva Toikka, voor Iittala -17 x 26 cm.- ...[more]
Blauwglazen stopflesje met blankglazen stop, geigneerd en gedateerd '86, eivormig presse-papier,
Blauwe glazen kom met polychroom gevlekt decor op blankglazen standring, Bertil Vallien, Kosta
Blauwe glazen kom met polychroom gevlekt decor op blankglazen standring, Bertil Vallien, Kosta Boda -h. 12cm., diam. 20,5 cm.- ...[more]
Hol afgeplat bolvormig glazen object met blauw en bruin iriserend decor, onduidelijk gesigneerd -
Hol afgeplat bolvormig glazen object met blauw en bruin iriserend decor, onduidelijk gesigneerd -h, ca. 9, diam. Ca. 17,5 cm.- ...[more]
Afgeplat polychroom iriserend bolvormig object met uitwaaierend decor, onduidelijk gesigneerd -diam.
Afgeplat polychroom iriserend bolvormig object met uitwaaierend decor, onduidelijk gesigneerd -diam. 15,5, h. 7,5 cm.- ...[more]
Kristallen schaal in originele verpakking, Val Saint Lambert, 2e helft 20e eeuw -24 cm diameter-
Kristallen schaal in originele verpakking, Val Saint Lambert, 2e helft 20e eeuw -24 cm diameter- ...[more]
Blauwglazen karaf, beschilderd met koud emaille, portretmedaillon met voorstelling van een Maharadjah ...[more]
Geëtst glazen vaas met paars floraal decor, (Rubis serie), gesigneerd Legras, St. Denis, 1e kwart
Geëtst glazen vaas met paars floraal decor, (Rubis serie), gesigneerd Legras, St. Denis, 1e kwart 20e eeuw - H. 12, Diam. voet 22 cm - ...[more]
Groenglazen ribbelvaas, Copier, jaren '50, dikwandige glazen asbakje, Murano, oranje- en paarsglazen
Kristallen fruitschaal op gegraveerde zilveren voet, 19e eeuw ...[more]
Polychrome glazen sierfles, ontwerp: Floris Meydam, uitvoering: Leerdam, jaren '60, met originele
Polychrome glazen sierfles, ontwerp: Floris Meydam, uitvoering: Leerdam, jaren '60, met originele sticker - H. 45 cm - ...[more]
Grootformaat geslepen kristallen wijnkoeler -34 x 36 cm, enkele minieme chips- ...[more]
Twee dikwandige glazen asbakken, gemerkt A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1940
Twee dikwandige glazen asbakken, gemerkt A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1940 ...[more]
Twee glazen objecten met reliefdecor van een hert en leeuw, gesigneerd Mats Jonasson - H. 17 en 21
Twee glazen objecten met reliefdecor van een hert en leeuw, gesigneerd Mats Jonasson - H. 17 en 21 cm - ...[more]
Blankglazen tincraquelé schaal met etsmerk A.D. Copier, uitvoering: Glasfabriek Leerdam, circa
Blankglazen tincraquelé schaal met etsmerk A.D. Copier, uitvoering: Glasfabriek Leerdam, circa 1930 - Diam. 34 cm - - aanslag - ...[more]
Persglazen kaasstolp, servies Neerlandia, ontwerp: A.D. Copier, 1939, uitvoering Glasfabriek
Kristallen gembercoupe en ovale schaal op voet, beide met waaier- en ruitslijpsel ...[more]
Façon de Venise schaal gedragen door goudkleurige zwanen op rond basement, derde kwart 20e eeuw -
Façon de Venise schaal gedragen door goudkleurige zwanen op rond basement, derde kwart 20e eeuw -h. 19,5, diam. 29 cm.- ...[more]
Serie van zes geslepen kristallen whisky tumblers met divers slijpwerk ...[more]
Mahoniehouten likeurkelder met inhoud, 19e eeuw ...[more]
Lot diverse kristallen stopjes en kristallen jampotje ...[more]
Circa 90-delig kristallen drinkservies versierd met ruit- en waaierslijpsel, waaronder rode-,
Circa 90-delig kristallen drinkservies versierd met ruit- en waaierslijpsel, waaronder rode-, witte wijnglazen en een karaf, circa 1920 ...[more]
Paar kristallen karaffen versierd met ruitslijpsel ...[more]
Divers glas en kristal, waaronder A. Copier (1901-1991), twee spijkervaasjes, 19e/20e eeuw ...[more]