Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Frankrijk, pendule met emaille cijferplaquettes in Rococo stijl, 19e eeuw, in bronzen kast. Adres:
Tafelklok met vertinde cijferring, 19e eeuw, in zwart laqué houten kast met verguld bronzen ajour
Harding & Bazelay, messing 'horloge a boules', ca. 1960. Gelimiteerde uitgave 115/500. Met 23 ballen
Harding & Bazelay, messing 'horloge a boules', ca. 1960. Gelimiteerde uitgave 115/500. Met 23 ballen h. 36 cm. ...[more]
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, Empire met vuurverguld lambrequin rond de wijzerplaat,
Frankrijk, gebronsd metalen-marmeren pendulestel, eind 19e eeuw, bestaande uit: pendule met glazen
Scheepsbarometer, ca.1940, gemaakt in opdracht van het KNMI volgens het zogenaamde 'Kew Marine'-
Frankrijk, kolompendule met emaille wijzerplaat, de zwart laqué houten kast ingelegd met koperen,
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, de ronde kast met verguld metalen montering in
Pendule met glazen wijzerplaat, ca. 1900, in bruin onyx kast met verguld metalen montering.
Pendule met glazen wijzerplaat, ca. 1900, in bruin onyx kast met verguld metalen montering. Hierbij een ander h. 43 cm. ...[more]
Frankrijk, wandklok, oeuil de boeuf, ca. 1900, met glazen wijzerplaat. In gecontourneerde zwart
Friese staartklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren, minuten en wekker.
Friese staartklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van maan, datum, uren,
Friese staartklok, 19e eeuw, met latoenkoperen wijzerplaat in reliëf en aanduiding van uren, minuten
Friese stoelklok, vroeg 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat, verguld loden ornamenten en
Friese staartklok, zgn. kantoortje, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen cijferring
Amsterdamse staartklok, midden 18e eeuw, De koperen wijzerplaat met vertinde cijferring en koperen
Frankrijk, comtoise, 19e eeuw, met emaille wijzerplaat en latoenkoperen omlijsting. Adres Cabirol
Friese staartklok, zgn. kortstaart, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat, scheepjesmechaniek en
Frankrijk, comtoise, 19e eeuw, met emaille wijzerplaat, latoenkoperen omlijsting en -slinger.
Engeland, pubklok, laat 19e eeuw, met wit stalen wijzerplaat. In mahoniehouten kast met staart,
Portugal, koperen scheepsbarometer met cardanische ophanging. Adres R. N. Desterro, Lisbon h. 97 cm.
Portugal, koperen scheepsbarometer met cardanische ophanging. Adres R. N. Desterro, Lisbon h. 97 cm. ...[more]
Frankrijk stickbarometer, vroeg 19e eeuw, met vertinde schaalplaat. Adres Bellieni Frères et Comp,
Frankrijk stickbarometer, vroeg 19e eeuw, met vertinde schaalplaat. Adres Bellieni Frères et Comp, Metz h. 102 cm. ...[more]
Stickbarometer ,19e eeuw, in noten-, notenwortelhouten kast. Met messing schaalplaat h. 95 cm.
Stickbarometer ,19e eeuw, in noten-, notenwortelhouten kast. Met messing schaalplaat h. 95 cm. ...[more]
Bakbarometer, vroeg 19e eeuw, met vertinde schaalplaten. In eikenhouten kast met timpaanvormige kap.
Bakbarometer, 19e eeuw, met vertin de schaalplaten. In notenhouten kast. De gecontourneerde kap
Paulus Wast, Amsterdam, bakbarometer, midden 18e eeuw, in notenwortelhouten kast, de kuif met
Staand horloge, 18e eeuw, met koperen wijzerplaten en verguld bronzen hoekstukken en aanwijzing
Staand horloge, 18e eeuw, met koperen wijzerplaat, vertinde cijferring, verguld bronzen ajour
Engeland, staande klok, vroeg 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat en aanwijzing van maan,
Engeland, staande klok, 18e eeuw, met koperen wijzerplaat waarin graveerwerk, verguld bronzen
Set van vijf mahoniehouten stoelen, Louis XVI, met gestoken rozetten en guirlandes en groene velours
Set van vijf mahoniehouten stoelen, Louis XVI, met gestoken rozetten en guirlandes en groene velours stoffering ...[more]
Verguld beukenhouten tabouret in Sheraton-stijl, 19e eeuw, de zitting met blauwe stoffering met
Set van zes notenhouten stoelen, Louis XV, met grijs-blauwe stoffering Herkomst: van een Hollands
Set van zes notenhouten stoelen, Louis XV, met grijs-blauwe stoffering Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Eikenhouten fauteuil, 19e eeuw, met in het front een gestoken en opengewerkte tussenregel. Met
Beukenhouten bureaufauteuil, fabricaat Vordemfelde & Scherz, Osnabrück. Op draaibare en in hoogte
Notenhouten salon-ameublement, Neo-Rococo met fraai snijwerk en rode stoffering, bestaande uit
Beukenhouten tête à tête, Willem III, met gestoken en opengewerkte kapregel. Met beige gestreepte
Beukenhouten tête à tête, Willem III, met gestoken en opengewerkte kapregel. Met beige gestreepte velours stoffering ...[more]
Set van vier verguld beukenhouten medallion-fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met gebloemde
Set van vier verguld beukenhouten medallion-fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met gebloemde stoffering ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, 19e eeuw, met paarse velours stoffering. Op gedraaide poten ...[more]
Mahoniehouten fauteuil, Empire, met manchetten en balvorm op de armleggers. In de voorstijlen
Verguld beukenhouten haardbank met geriette zitting. Op vier cabriole poten Herkomst: van een
Verguld beukenhouten haardbank met geriette zitting. Op vier cabriole poten Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Notenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, met opengewerkte regels en gestoken bloem- en bladmotieven
Notenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, met opengewerkte regels en gestoken bloem- en bladmotieven ...[more]
India, Goa, hardhouten plantersstoel met geriete zitting en rugleuning ...[more]
Engeland, set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw, de zitting met grijze, gecapitonneerde
Set van zes mahoniehouten stoelen, vroeg 19e eeuw, met groene, gebloemde velours stoffering
Set van zes mahoniehouten stoelen, vroeg 19e eeuw, met groene, gebloemde velours stoffering ...[more]
Set van zes mahoniehouten stoelen en twee fauteuils, 19e eeuw, met gespijlde rugregel en gestoffeerde zitting ...[more]
Paar mahoniehouten stoelen, vroeg 19e eeuw, met stempel op achterregel "Chapuis", met groene/
Paar mahoniehouten stoelen, vroeg 19e eeuw, met stempel op achterregel "Chapuis", met groene/crémekleurige gestreepte stoffering ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, met dubbelgebogen rugleuning, gedraaide armleggers en
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, met dubbelgebogen rugleuning, gedraaide armleggers en bekleding met panterprint ...[more]
Paar notenhouten stoelen, Louis XV, met rode stoffering Herkomst: van een Hollands adellijk
Paar notenhouten stoelen, Louis XV, met rode stoffering Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Paar notenhouten fauteuils, Louis XV, met gestoken bloemen, manchettes en gebloemde stoffering
Paar notenhouten fauteuils, Louis XV, met gestoken bloemen, manchettes en gebloemde stoffering ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, met voluutvormige armleuningen waarin verzonken stoffen
Engeland, paar mahoniehouten leesfauteuils, begin 19e eeuw, met gestoken bladmotieven en bruine
Zilver en zwart gelakte beukenhouten tweezitsbank in Louis XV-stijl, met roze gebloemde stoffering
Zilver en zwart gelakte beukenhouten tweezitsbank in Louis XV-stijl, met roze gebloemde stoffering ...[more]
Verguld beukenhouten bergère in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met manchettes en gestreepte, gebloemde
Verguld beukenhouten bergère in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met manchettes en gestreepte, gebloemde stoffering ...[more]
Notenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw, met rode gebloemde velours stoffering. Hierbij
Notenhouten stoel, 19e eeuw, met getorste stijlen en regels. De goudlederen bekleding versierd met
Notenhouten stoel, 19e eeuw, met getorste stijlen en regels. De goudlederen bekleding versierd met bloem- en bladmotieven (scheur) ...[more]