3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
Sales tax: 20.00%

  • Sale Section
3346 items
Per Page

Divers serviesgoed, w.o. theeservies ...[more]

Diverse kristal en glaswerk ...[more]

Zuid Holland, plateel inktpot ...[more]

Divers keramiek, ca. 1970 ...[more]

Acht keramiek vormstukken, ca. 1980 ...[more]

Divers aardewerk, w.o. P. Regout ...[more]

Lot 1745

Divers aardewerk

Divers aardewerk ...[more]

Divers, w.o. Qianlong borden ...[more]

Wenen, porseleinen theeservies ...[more]

Dertig gekleurd glazen glazen ...[more]

P. Regout, twee aardewerk schalen 'NOF', en Westraven, acht cloisonné-tegels', o.a. met stadswapen voormalig Ned. Indië ...[more]

Italië, paar bisquit lampvoeten en Duitsland, twee porseleinen schotels, een KPM (voet lamp hersteld) diam. 34 cm. ...[more]

Zes porseleinen groepen (beschadigd) ...[more]

P. Regout, paar blauw aardewerk soepkop en schotels, 'Tecla'. Hierbij Limoges, twaalf porseleinen mokkakop en schotels ...[more]

Elf glazen, 19e eeuw ...[more]

Divers w.o. Makkum en oosters porselein ...[more]

Zes stuks keramiek ...[more]

Divers oosters porselein ...[more]

Lot 1770

Divers aardewerk

Divers aardewerk ...[more]

Lot 1771

Divers

Divers ...[more]

Tien glazen presse-papiers ...[more]

Vijf stuks kristal ...[more]

Porseleinen kinderserviesje, 19e eeuw ...[more]

Divers serviesgoed ...[more]

Majolica vijfdelig kaststel, Art Deco ...[more]