Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Porseleinen cachepot op onderschotel en opaline schaal ...[more]
Kristallen tazza, 19e eeuw, met ananasslijpsel. Hierbij vier stuks glas ...[more]
Divers serviesgoed, w.o. theeservies
Divers serviesgoed, w.o. theeservies ...[more]
Diverse kristal en glaswerk
Diverse kristal en glaswerk ...[more]
Zuid Holland, plateel inktpot
Zuid Holland, plateel inktpot ...[more]
Divers keramiek, ca. 1970
Divers keramiek, ca. 1970 ...[more]
Divers keramiek, ca. 1970
Divers keramiek, ca. 1970
Elf stuks keramiek, ca. 1970 w.o. Zaalberg en Mobach ...[more]
Zeven stuks keramiek, ca. 1980, vnl. met blauw glazuur ...[more]
Zeven stuks keramiek, ca. 1980, vnl. met turkois glazuur ...[more]
Zeven stuks keramiek met bronskleurig glazuur/wit glazuur, gesigneerd vlgs. Etiket Michel Drolazo
Zeven stuks keramiek met bronskleurig glazuur/wit glazuur, gesigneerd vlgs. Etiket Michel Drolazo ...[more]
Acht stuks keramiek, 20e eeuw, w.o. Guerin ...[more]
Acht keramiek vormstukken, ca. 1980
Acht keramiek vormstukken, ca. 1980 ...[more]
Divers aardewerk, w.o. P. Regout
Divers aardewerk, w.o. P. Regout ...[more]
Wedgwood, crème aardewerk serviesgedeelte met zwart decor 'Ferrara', bestaande uit: broodschaal,
Divers, w.o. Qianlong borden
Divers, w.o. Qianlong borden ...[more]
Wenen, porseleinen theeservies
Wenen, porseleinen theeservies ...[more]
Aardewerk en terracotta groep; Honden (beschadigd) ...[more]
Porseleinen ontbijtservies met roze bloemdecor ...[more]
Dertig gekleurd glazen glazen
Dertig gekleurd glazen glazen ...[more]
Majolica serviesje in vorm van slakkenhuizen ...[more]
Set van zes kristallen vingerkommen, Wilhelmina slijpsel en twintig glaasjes, 19e eeuw ...[more]
Kristallen bowlpot en diverse glazen met paarse voet ...[more]
Vijftien stuks kristal en glaswerk, w.o. A.D. Copier en Hollandia, groen glazen schalen ...[more]
Drie kristallen vazen, 20e eeuw, met geslepen decor van dieren ...[more]
Duitsland, porseleinen vaas en twee kristallen hors d'oeuvre schalen ...[more]
P. Regout, twee aardewerk schalen 'NOF', en Westraven, acht cloisonné-tegels', o.a. met stadswapen
P. Regout, twee aardewerk schalen 'NOF', en Westraven, acht cloisonné-tegels', o.a. met stadswapen voormalig Ned. Indië ...[more]
Italië, paar bisquit lampvoeten en Duitsland, twee porseleinen schotels, een KPM (voet lamp
Italië, paar bisquit lampvoeten en Duitsland, twee porseleinen schotels, een KPM (voet lamp hersteld) diam. 34 cm. ...[more]
Japan, Imari schotel, Meiji periode (hersteld) diam. 47 cm. ...[more]
Zes porseleinen groepen (beschadigd)
Zes porseleinen groepen (beschadigd) ...[more]
Drie stuks porselein. Hierbij twee kunststof groepen ...[more]
Kristallen schaal en elf glazen met vergulde rand ...[more]
Villeroy & Boch, aardewerk serviesgedeelte 'Strasburg' (w.b. beschadigd) ...[more]
P. Regout, paar blauw aardewerk soepkop en schotels, 'Tecla'. Hierbij Limoges, twaalf porseleinen
P. Regout, paar blauw aardewerk soepkop en schotels, 'Tecla'. Hierbij Limoges, twaalf porseleinen mokkakop en schotels ...[more]
Twee hoge glazen voorraadpotten, 19e eeuw ...[more]
Divers w.o. Makkum en oosters porselein
Divers w.o. Makkum en oosters porselein ...[more]
Tien glazen presse-papiers
Tien glazen presse-papiers ...[more]
Delft, blauw aardewerk test en twee borden, 18e eeuw ...[more]
Divers serviesgoed, w.o. aardewerk puddingvormen ...[more]
Japan, twee porseleinen borden en divers eierschaalporselein ...[more]
Zes stuks porselein, w.o. asbak met hond ...[more]
Set van twaalf porseleinen mokkakop en schotels, ca. 1900 ...[more]
Porseleinen kinderserviesje, 19e eeuw ...[more]
Japan, zes kantige blauw-wit porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Hierbij metalen kruithoorn
Japan, zes kantige blauw-wit porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Hierbij metalen kruithoorn ...[more]
Twaalfpersoons porseleinen thee-koffieservies, Art Deco ...[more]
Majolica vijfdelig kaststel, Art Deco ...[more]
Duitsland, zes porseleinen groepen, 19e eeuw (w.b. beschadigd) h. 14 cm. ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong, met zilveren beugel (defect) diam. 28 cm. ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen groep h. 16 cm. ...[more]
Duitsland, porseleinen groep; Windhonden ...[more]
China, steengoed gemperpot en kom. Hierbij divers ...[more]