Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
China, twaalf stuks Kantonees porselein, 20e eeuw ...[more]
China, porseleinen penseelpot en twee blaadjes met gedrukt decor van landschap h. 13 en l. 24 cm.
China, porseleinen penseelpot en twee blaadjes met gedrukt decor van landschap h. 13 en l. 24 cm. ...[more]
China, paar porseleinen vazen, 20e eeuw, met uitlopende hals en famille rose decor van figuren
China, paar porseleinen vazen, 20e eeuw, met uitlopende hals en famille rose decor van figuren rondom. Gemerkt met zegelmerk h. 42 cm. ...[more]
China, polychroom porseleinen vormstuk, 20e eeuw; Feniks h. 29 cm. ...[more]
China, twee blanc-de-Chine vormstukken (een met restauratie) h. 12 en 25 cm. ...[more]
China, blanc-de-Chine vormstuk en twee plengofferbekers, 20e eeuw h. 6-27 cm. ...[more]
China, drie stuks celadon, 20e eeuw
China, drie stuks celadon, 20e eeuw ...[more]
China, paar celadon kommen, 20e eeuw, met reliëf van kraanvogels diam. 15 cm. ...[more]
China, kapitale sang-de-boeuf vaas met hertenkoppen als oor h. 50 cm. ...[more]
Korea, hoge porseleinen vaas met zachtgroen glazuur en decor in cirkels. Gemerkt met twee karakters h. 64 cm. ...[more]
China (?), keramiek schotel met celadon glazuur diam. 33 cm. ...[more]
China, porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met famille verte decor van pauwen. Gemerkt met gestempeld
China, porseleinen trompetvaasje, mogelijk Qing dynastie, met fijn geschilderd decor van vogel bij
China, kapitale porseleinen schotel, 20e eeuw, met vol decor van rood-gele bloesem op lichtblauw
China, paar cilindervormige porseleinen theebussen, 20e eeuw met famille rose decor van optocht h.
China, paar cilindervormige porseleinen theebussen, 20e eeuw met famille rose decor van optocht h. 16 cm. ...[more]
China, pelgrimsfles, 20e eeuw, met verguld decor op zwart fond. Gemerkt met gestempeld zegelmerk
China, pelgrimsfles, 20e eeuw, met verguld decor op zwart fond. Gemerkt met gestempeld zegelmerk h. 35 cm. ...[more]
China, porseleinen kom, 20e eeuw, met encre-de-Chine en verguld decor rondom van figuren in
China, porseleinen rolvaas, begin 20e eeuw, met famille rose decor van figuren in landschap. Gemerkt
China, porseleinen rolvaas, begin 20e eeuw, met famille rose decor van figuren in landschap. Gemerkt met gestempeld zegelmerk h. 28 cm. ...[more]
China, porseleinen trekpotje, Qing dynastie, 19e eeuw, met famille rose decor van historische
China, porseleinen dekseldoos, Qing dynastie, 19e eeuw, met famille verte decor (minieme schilfertjes). Hierbij drie Kantonese vazen ...[more]
China, yixing trekpotje, 20ste eeuw, met bamboe motief, onderzijde en deksel gemerkt. h. 8 cm.
China, yixing trekpotje, 20ste eeuw, met bamboe motief, onderzijde en deksel gemerkt. h. 8 cm. ...[more]
China, grote porseleinen ronde dekseldoos, ca. 1900 diam. 28 cm. Herkomst: Via vererving verkregen
China, porseleinen schotel en bord, ca. 1800, met famille rose-verte decor van bloesem (schotel
China, porseleinen vaas, 19e eeuw, met decor van pioenroos en tekst (deksel ontbreekt) h. 18 cm.
China, porseleinen kom, Daokuang, mark and period, met famille rose-verte decor van kraanvogels en
China, porseleinen kom en dekseldoos, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw, met famille rose decor
China, serie van vier gekleurd porseleinen schaaltjes, laat Qing dynastie, ca. 1900, met decor van
China, twee celadon borden en penseelpot diam. 18 en 27, h. 12 cm. Herkomst: Via vererving verkregen
China, twee blanc-de-Chine Guanyins, 20e eeuw (beschadigd) h. 36 en 31 cm. ...[more]
China, fraai gevormde blanc-de-Chine Guanyin, staande met lotusbloem in de hand. h. 29 cm. Herkomst:
China, zes porseleinen koppen, 19e eeuw ...[more]
China, vijf stuks porselein, 19e eeuw, o.a. met famille rose decor van historische figuren ...[more]
China, vijf blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw (w.b. beschadigd) diam. 23-28 cm. Herkomst: Via
China, blauw-wit porseleinen rolvaas, 19e eeuw, met decor van vaas dragende zotjes en vol bloesem
China, kapitale blauw-wit porseleinen schotel in Ming stijl met decor van karper in plat en
China, porseleinen trompetvaas, laat Qing dynastie, ca. 1900-1920, met famille verte decor van fraai
China, porseleinen theeservies, Kuangshu, mark and period, met famille rose mille-fiori decor op
China, paar blauw-wit porseleinen schoteltjes, Kuangshu, mark and period, met decor van lotussen
China, vijf blauw-wit porseleinen schotels, Wanli en Kangxi (defect) diam. 32-36 cm. ...[more]
China, Swatow schotel, laat Ming, met blauw decor van landschap met hert, de rand met doorlopend
China, porseleinen wucai balustervaas, 19e eeuw, met vijfkleurendecoratie van dames met waaiers
China, gekleurd craquelé schaal, 20e eeuw en paar blauw-wit porseleinen potten, 19e eeuw (knop
China, gekleurd craquelé schaal, 20e eeuw en paar blauw-wit porseleinen potten, 19e eeuw (knop defect) diam. 26 cm., h. 15 cm. ...[more]
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met decor van bamboe bij hekwerk.
China, serie van elf blauw-wit porseleinen kop en schotels, 19e eeuw ...[more]
China, serie van zeven blauw-wit porseleinen koppen en negen schotels, 18e eeuw, met fijn decor
China, blauw-wit porseleinen bord, vroeg 19e eeuw, met decor van zotjes met lampion diam. 23 cm.
China, blauw-wit porseleinen bord, vroeg 19e eeuw, met decor van zotjes met lampion diam. 23 cm. ...[more]
China, drie kantige blauw-wit porseleinen vazen, 19e eeuw (een defect) h. 26 cm. ...[more]
Japan, Imari stelbeker, Edo periode, vroeg 18e eeuw h. 26 cm. ...[more]
China, porseleinen kom, 18e eeuw, met melk-en-bloed decor van bloesem en 'mon' (frittings) diam.
China, porseleinen kom, 18e eeuw, met melk-en-bloed decor van bloesem en 'mon' (frittings) diam. 26 cm. ...[more]
China, paar blauw porseleinen kommen, 18e/19e eeuw, met decor van draken in cirkel. Hierbij vier
China, paar blauw porseleinen kommen, 18e/19e eeuw, met decor van draken in cirkel. Hierbij vier roombordjes, Qianlong diam. 16 cm. ...[more]
China, vier blauw-wit keramiek vaasjes, laat Ming h. 6 cm. ...[more]
China, antiek steengoed vaas met reliëf decor van paarden en bloemen in cartouches, met bruin
China, paar porseleinen vazen, 20 eeuw, met famille verte decor van strijders in landschap. Met
China, paar porseleinen vazen, 20 eeuw, met famille verte decor van strijders in landschap. Met gestempeld merk ...[more]
China, drie gekleurd porseleinen vormstukken, 20e eeuw, w.o. paar feniksen. Gemerkt met blindmerk h.
China, drie gekleurd porseleinen vormstukken, 20e eeuw, w.o. paar feniksen. Gemerkt met blindmerk h. 20 en 41 cm. ...[more]
Japan, porseleinen schotel, Edo periode, met melk en bloed decor (hersteld). Hierbij twee kommen
Japan, porseleinen schotel, Edo periode, met melk en bloed decor (hersteld). Hierbij twee kommen diam. 40 cm. ...[more]
China, porseleinen gemberpot, ca. 1800, met decor van feniks op turkoois fond. Met houten deksel (
China, porseleinen gemberpot, ca. 1800, met decor van feniks op turkoois fond. Met houten deksel (hersteld) h. 25 cm. ...[more]
China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met decor van wilgen bij hekwerk en