Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Charles Eyck (1897-1983) Schepen in een rivier bij heuvels aquarel en gouache, gesign. l.o., 9 x 8,2
Charles Eyck (1897-1983) Schepen in een rivier bij heuvels aquarel en gouache, gesign. l.o., 9 x 8,2 cm. ...[more]
Charles Eyck (1897-1983) Portret van een vrouw potlood en rood krijt, gesign. l.o., '21, 31 x 23 cm.
Charles Eyck (1897-1983) Portret van een vrouw potlood en rood krijt, gesign. l.o., '21, 31 x 23 cm. ...[more]
Rob Houdijk (geb. 1950) Paardje rijden doek, gesign. r.o., '81, 56 x 65 cm. Herkomst: uit de
Rob Scholte (geb. 1958) 'Plus' doek, verso gesign., 2004, 51 x 40 cm. ...[more]
Ger Lataster (1920-2012) Abstracte compositie doek, verso gesign., '83, 100 x 100 cm. ...[more]
Anton Martineau (geb. 1926) 'Klok en lamp' doek, gesign. r.o., 150 x 100 cm. ...[more]
Anton Martineau (geb. 1926) Compositie met figuren doek, beschadigd, gesign. r.o., 132 x 130 cm.
Anton Martineau (geb. 1926) Compositie met figuren doek, beschadigd, gesign. r.o., 132 x 130 cm. ...[more]
Hollandse school Man en vrouw in deuropening koper, 13 x 10 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Stilleven paneel, 25 x 18,5 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Schepen op zee doek, 80 x 110 cm. ...[more]
Italiaanse school, 18e/19e eeuw Judith met het hoofd van Holofernes doek, 76 x 58 cm. ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969) Paddenstoelen aquarel, gesign. l.o., 20 x 26 cm. ...[more]
Europese school Aanbidding der wijzen doek, niet ingelijst, 75 x 95 cm. ...[more]
Italiaanse school, 19e eeuw Presentatie van Christus in de tempel doek, niet ingelijst, 35 x 49 cm.
Italiaanse school, 19e eeuw Presentatie van Christus in de tempel doek, niet ingelijst, 35 x 49 cm. ...[more]
Dorothea Krebs (1734-1772) Iris. Hierbij twee etsen van beren door Marcus de Bije en aquarel van een
Diverse grafiek en tekeningen, 17e t/m 20e eeuw ...[more]
Serie van vier met schildpad belegde lijsten, 20e eeuw, binnenmaat 57 x 57 cm. ...[more]
Italiaanse school, 17e eeuw Strijd van de goden en giganten inkttekening, 44 x 28 cm. Herkomst:
Jan Cossaar (1874-1966) Heuvellandschap met een dorp aquarel, gesign. r.o., 27 x 25 cm. Herkomst:
Jules Achille Noël (1815-1881) Figuren bij een waterput aan de rand van een stad tekening, gesign.
Jules Achille Noël (1815-1881) Figuren bij een waterput aan de rand van een stad tekening, gesign. l.o., 24,5 x 35 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Charles Bruno Donat Delin (1756-1818) Portret van Jan Jansz Rens/portret van Clara
Rudolph Lauwerier (1797-1883) Paar landschappen paneel, gesign. met initialen, 18 x 21,5 cm.
Rudolph Lauwerier (1797-1883) Paar landschappen paneel, gesign. met initialen, 18 x 21,5 cm. ...[more]
Onbekend, 18e/19e eeuw Crypte doek, 25 x 34 cm. ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuw Orgelspelende vrouw omringd door putti tekening, 50 x 42 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuw Orgelspelende vrouw omringd door putti tekening, 50 x 42 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Portret van een heer paneel, 34 x 27 cm. ...[more]
Italiaanse school Heilige Drie-éénheid doek, 38 x 30 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuw Ruiters in een landschap doek, 40 x 37 cm. ...[more]
Onbekend, ca. 1900 Wapenschild doek, niet ingelijst, 55 x 47 cm. ...[more]
Hollandse school Pronkstilleven marouflé, 98 x 116 cm. ...[more]
Dirck Druyf (ca. 1620-ca. 1659) Portret van een oudere dame potlood, niet ingelijst, gesign. l.m.,
Dirck Druyf (ca. 1620-ca. 1659) Portret van een oudere dame potlood, niet ingelijst, gesign. l.m., 18,5 x 17,5 cm. ...[more]
Mogelijk van de hand van Frederik Roosdorp Figuren in stad in de sneeuw paneel, niet ingelijst, 24 x
Mogelijk van de hand van Frederik Roosdorp Figuren in stad in de sneeuw paneel, niet ingelijst, 24 x 18,2 cm. ...[more]
Duitse school, 19e eeuw Boslandschap met figuren bij een beek doek, niet ingelijst, 52 x 72 cm.
Duitse school, 19e eeuw Boslandschap met figuren bij een beek doek, niet ingelijst, 52 x 72 cm. ...[more]
Jan Willem van Borselen (1825-1892) Landschap tekening, gesign. l.o., 40 x 63 cm. ...[more]
Mogelijk Poolse school, 18e eeuw Zwarte Madonna doek, 144 x 85 cm. ...[more]
Hollandse school Man met tinnen kan paneel, 33 x 25 cm. ...[more]
Hollandse school Stilleven paneel, 28 x 47 cm. ...[more]
Johan Daniel de Gijselaar (1746-1829) Italianiserend landschap met figuren bij een ruïne naast een
Johan Daniel de Gijselaar (1746-1829) Heuvellandschap met figuren bij een stroomversnelling aquarel,
Hollandse school, begin 19e eeuw Portret van een vrouw olieverf op papier op board, 41 x 33 cm.
Hollandse school, begin 19e eeuw Portret van een vrouw olieverf op papier op board, 41 x 33 cm. ...[more]
Hollandse school, begin 19e eeuw Paar portretten van een jonge vrouw olieverf op papier op board, 41
Hollandse school, begin 19e eeuw Paar portretten van een jonge vrouw olieverf op papier op board, 41 x 33 cm. ...[more]
Hollandse school Schepen op een kalm meer marouflé, 56 x 68 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jacob Jan Cremer (1827-1880) Gezicht op een rivier bij een stad paneel, gesign.
Toegeschreven aan Jacob Jan Cremer (1827-1880) Gezicht op een rivier bij een stad paneel, gesign. met initialen l.o., 40 x 50 cm. ...[more]
Cornelis Francois Roos (1802-1884) Uitgestrekt heuvellandschap met figuren op een pad doek,
Cornelis Francois Roos (1802-1884) Uitgestrekt heuvellandschap met figuren op een pad doek, gesign. l.o., 33 x 42 cm. ...[more]
Onbekend, 18e/19e eeuw Rustende herders bij vee tussen een ruïne paneel, 33 x 48 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Portret van een man met baard paneel, 26 x 19 cm. ...[more]
Onbekend, 18e eeuw Jezus en de Samaritaanse vrouw bij de waterput paneel, niet ingelijst, 28,5 x
Onbekend, 18e eeuw Jezus en de Samaritaanse vrouw bij de waterput paneel, niet ingelijst, 28,5 x 35 cm. ...[more]
Hollandse school Serie van 14 tekeningen, Jezus en apostelen. allen 14 x 12 cm. ...[more]
Johan Godfried van Ginkel (1827-1863) Gezicht op de Oude Delft te Delft paneel, gesign. l.o., 26 x
Johan Godfried van Ginkel (1827-1863) Gezicht op de Oude Delft te Delft paneel, gesign. l.o., 26 x 33 cm. ...[more]
Henri Knip (1819-1897) Uitgestrekt landschap met jagers tussen bomen doek, gesign. l.o., 70 x 100
Henri Knip (1819-1897) Uitgestrekt landschap met jagers tussen bomen doek, gesign. l.o., 70 x 100 cm. ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw Italianiserend landschap met figuren op een brug gewassen inkttekening,
Hollandse school, 18e eeuw Italianiserend landschap met figuren op een brug gewassen inkttekening, 26 x 34 cm. ...[more]
Nicolas Wicart (1748-1815) Figuren bij ruïnes in een heuvellandschap gewassen inkttekening,
Nicolas Wicart (1748-1815) Figuren bij ruïnes in een heuvellandschap gewassen inkttekening, ongesign., 30 x 44 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Stilleven met harnas op een stoel marouflé, 32,5 x 24 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Uitgestrekt landschap met figuren op een pad doek, 26 x 34 cm. ...[more]
J. Beyens (19e eeuw) Stadsgezicht Breda paneel, gesign. r.o., 23 x 17,5 cm. ...[more]
Jan Franken (1878-1959) Portret van een heer doek, gesign. r.m., 65 x 55 cm. Herkomst: Uit de
Benjamin Wolff (1758-1825) Moeder met kind in een deuropening aquarel, niet ingelijst, gesign. l.o.,
Benjamin Wolff (1758-1825) Moeder met kind in een deuropening aquarel, niet ingelijst, gesign. l.o., 1793, 14,8 x 12,2 cm. ...[more]
Mogelijk van de hand van Alexandre Calame Rivierlandschap met een kasteel op een bergtop paneel,
Mogelijk van de hand van Alexandre Calame Rivierlandschap met een kasteel op een bergtop paneel, resten signatuur r.m., 24 x 30 cm. ...[more]
Diverse grafiek en een schilderij, 18e t/m 20e eeuw ...[more]
Alexander Ballingall (1850-1910) Vissersboten bij de kust aquarel, gesign. l.o., 49 x 73 cm.
Alexander Ballingall (1850-1910) Vissersboten bij de kust aquarel, gesign. l.o., 49 x 73 cm. ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw Grisaille met afbeelding van Marcus met leeuw doek, 34 x 40 cm. ...[more]