Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
China, grote porseleinen dekseldoos met transferprint decor van draken diam. 28 cm. ...[more]
China/Japan, porseleinen klavervormige schaal, 18e eeuw, met decor van granaatappel 18 x 28 cm.
China/Japan, porseleinen klavervormige schaal, 18e eeuw, met decor van granaatappel 18 x 28 cm. ...[more]
China, porseleinen kom, Kuangshu, mark and period, met fijn geschilderd decor van twee geleerden
China, serie van vier porseleinen kommen, Qianlong, met Amsterdams Bont decor van bloemenmanden (een
China, blauw-wit porseleinen knobbelvaas, 18e eeuw, met decor van landschap rondom (miniem haarscheurtje) h. 24 cm. ...[more]
Japan, blauw-wit porseleinen 'Scheveningen' bord, Edo periode, met decor van drie figuren en stier
China, voorouderportret op papier, 19e eeuw 116 x 76 cm. ...[more]
China, voorouderportret op papier, 19e/20e eeuw 120 x 81 cm. ...[more]
China, schildering, ca. 1900, erotische voorstelling 14 x 11 cm. ...[more]
China, twee schilderingen, gouaches, 20e eeuw Interieur met vrouwen aan tafel met een Go spel/bij
China, twee schilderingen, gouaches, 20e eeuw Interieur met vrouwen aan tafel met een Go spel/bij kooi met papegaaien 30 x 40 cm. ...[more]
China, kapitaal boomstronk-houten snijwerk, 19e eeuw, bestaande uit drie wijzen op boomstronk sokkel
China, kapitaal boomstronk-houten snijwerk, 19e eeuw, bestaande uit drie wijzen op boomstronk sokkel h 100, br. 64 cm. ...[more]
China, boomstronk-houten snijwerk, 19e eeuw; Wijze met baard staande op boomstronk voet h. 53 cm.
China, boomstronk-houten snijwerk, 19e eeuw; Wijze met baard staande op boomstronk voet h. 53 cm. ...[more]
China/Tibet, koperen houten opiumpijp, 19e eeuw, in lederen foedraal waaraan ketting met lederen
China, twee blauw-wit porseleinen snuifflesjes, 19e eeuw, met decor rondom van bloesem/landschap.
China, twee blauw-wit porseleinen snuifflesjes, 19e eeuw, met decor rondom van bloesem/landschap. Gemerkt ...[more]
China, celadon-groen jade pendant in vorm van vrucht. Hierbij glazen vaasje l. 7 cm. ...[more]
China, divers jade, w.o. zilveren speld en armbanden ...[more]
China, jadeït, turkoois en lapis lazuli snijwerkje, 20e eeuw h. ca. 7 cm. ...[more]
China, twee speksteen vaasjes en twee jade plaquettes, 20e eeuw ...[more]
China, vijftien diverse snuifflesjes, 20e eeuw ...[more]
China, twaalf diverse snuifflesjes, 20e eeuw ...[more]
China, veertien diverse snuifflesjes, 20e eeuw ...[more]
China, twaalf wit glazen overlay snuifflesjes, 20e eeuw ...[more]
China, diverse porseleinen snuifflesjes, 20e eeuw ...[more]
China, wit overlay snuifflesje, laat Qing dynastie, met blauw overlay en geschilderd decor van
China, diverse snuifflesjes
China, diverse snuifflesjes ...[more]
China, negen houtsnijwerken
China, negen houtsnijwerken ...[more]
China, drie wit glazen snuifflesjes, laat Qing dynastie, met groen/rood en groen-rood overlay decor
China, drie wit glazen snuifflesjes, laat Qing dynastie, met groen/rood en groen-rood overlay decor ...[more]
China, bloedkoralen en twee oranje glazen snuifflesjes, laat Qing dynastie, een met overlay decor
China, bloedkoralen en twee oranje glazen snuifflesjes, laat Qing dynastie, een met overlay decor van muis met maïs ...[more]
China, twee geel glazen snuifflesjes en wit glazen snuifflesje, laat Qing dynastie, met turkoois
China, twee geel glazen snuifflesjes en wit glazen snuifflesje, laat Qing dynastie, met turkoois overlay decor ...[more]
China, roze kwarts en drie glazen snuifflesjes met rose-paars overlay decor ...[more]
China, robijnrood en twee blankglazen snuifflesjes, laat Qing dynastie, met paars overlay decor
China, robijnrood en twee blankglazen snuifflesjes, laat Qing dynastie, met paars overlay decor ...[more]
China, wit glazen, blauw glazen en blankglazen snuifflesje, laat Qing dynastie, alle met paars
China, wit glazen, blauw glazen en blankglazen snuifflesje, laat Qing dynastie, alle met paars overlay decor ...[more]
China, vijf stenen snuifflesjes, laat Qing dynastie, o.a. tijgeroog en lapis lazuli ...[more]
China, twee emaille snuifflesjes, laat Qing dynastie ...[more]
China, ivoren snijwerk, Qing dynastie, 19e eeuw, Opiumrokende man liggend op kussen l. 9 cm.
China, ivoren snijwerk, Qing dynastie, 19e eeuw, Opiumrokende man liggend op kussen l. 9 cm. ...[more]
China, schildering op rijstpapier, 19e eeuw; Vlinders ...[more]
China, Kantonese papieren waaier, 19e eeuw, met geschilderd decor van voorname figuren, de hoofden
Zilveren miniatuur; Chinees schip met drakenkop als boeg. 1e gehalte l. 13 cm., 180 gr. ...[more]
China, palmhouten hotei en streepagaat snijwerk; Haasje (pootjes barst) h. 8 en 10 cm. ...[more]
China, verguld houten snijstuk en pop, 19e eeuw met papier-maché hoofd en zijden kleding l. 30 cm.
China, verguld houten snijstuk en pop, 19e eeuw met papier-maché hoofd en zijden kleding l. 30 cm. ...[more]
China, zes diverse snuifflesjes (twee stoppen ontbreken) ...[more]
China, gebronsd metalen wandschotel, eind 19e eeuw, met reliëf van lotussen en krabben (licht
China, gebronsd metalen wandschotel, eind 19e eeuw, met reliëf van lotussen en krabben (licht verbogen) diam. 36 cm. ...[more]
China, tinnen trekpotje, ca. 1900, met koperen opgelegde figuren. Met zegelmerk in het deksel h.
China, tinnen trekpotje, ca. 1900, met koperen opgelegde figuren. Met zegelmerk in het deksel h. 21 cm. ...[more]
China, donkergroen jade cachet bekroond door gestoken kylins met bal. Op houten voet h. 13 cm.
China, donkergroen jade cachet bekroond door gestoken kylins met bal. Op houten voet h. 13 cm. ...[more]
China, paar bruin gepatineerd bronzen drielichts kandelaars, ca. 1900, de schacht in vorm van figuur
China, paar bruin gepatineerd bronzen drielichts kandelaars, ca. 1900, de schacht in vorm van figuur staande op lotus h. 45 cm. ...[more]
China, cloisonné vaasvormige schemerlampvoet, 20e eeuw, met decor van dierenkoppen en vergulde
China, cloisonné vaasvormige schemerlampvoet, 20e eeuw, met decor van dierenkoppen en vergulde olifantskoppen als oor h. 61 cm. ...[more]
China, cloisonné kom, 20e eeuw, met decor van kylins en lotussen diam. 26 cm. ...[more]
Zuid Oost Azie, bronzen watervat, ca. 1900; met versieringen van geometrische en florale patronen in
Paar kapitale bronzen sculpturen; Kraanvogels, op houten voet h. 165 en 133 cm. Herkomst: van een
Paar kapitale bronzen sculpturen; Kraanvogels, op houten voet h. 165 en 133 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
China, rolschildering op zijde met gedrukte (?) voorstelling van vele figuren; ambachten 32 cm. x
China, rolschildering op zijde met gedrukte (?) voorstelling van vele figuren; ambachten 32 cm. x ca. 10 meter ...[more]
China, paar kapitale keramiek tempelleeuwen of Fo-honden met groen glazuur h. 52 cm. ...[more]
China, polychroom geschilderd houten paard, 20e eeuw l. 94, h. 70 cm. ...[more]
China, twee glazen snuifflesjes, 20e eeuw met achterglasschildering l. 15 en 9 cm. ...[more]
China, zeven diverse snuifflesjes, 20e eeuw ...[more]
China, bronzen koro met boogvormige oren, op driepoot. Gemerkt h. 17 cm. ...[more]
China, spekstenen groep; Wijze met hert h. 25 cm. ...[more]
China, paar jade kylins en bronzen schroeffles en plengofferbeker h. 9-15 cm. ...[more]
China, groen gepatineerd bronzen dekselpot met archaïsche motieven en-relief en geribde knop, de
China, groen gepatineerd bronzen dekselpot met archaïsche motieven en-relief en geribde knop, de stam in vorm van chilongs h. 38 cm. ...[more]