3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
Sales tax: 20.00%

  • Sale Section
3346 items
Per Page

China, blauw-wit porseleinen knobbelvaas, 18e eeuw, met decor van landschap rondom (miniem haarscheurtje) h. 24 cm. ...[more]

China, twee schilderingen, gouaches, 20e eeuw Interieur met vrouwen aan tafel met een Go spel/bij kooi met papegaaien 30 x 40 cm. ...[more]

China, diverse snuifflesjes ...[more]

China, negen houtsnijwerken ...[more]

China, gebronsd metalen wandschotel, eind 19e eeuw, met reliëf van lotussen en krabben (licht verbogen) diam. 36 cm. ...[more]

China, paar bruin gepatineerd bronzen drielichts kandelaars, ca. 1900, de schacht in vorm van figuur staande op lotus h. 45 cm. ...[more]

China, cloisonné vaasvormige schemerlampvoet, 20e eeuw, met decor van dierenkoppen en vergulde olifantskoppen als oor h. 61 cm. ...[more]

Paar kapitale bronzen sculpturen; Kraanvogels, op houten voet h. 165 en 133 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]

China, groen gepatineerd bronzen dekselpot met archaïsche motieven en-relief en geribde knop, de stam in vorm van chilongs h. 38 cm. ...[more]