Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Filippijnen, gestoken houten heiligenbeeld, 19e eeuw; Johannes de Doper, met polychromie h. 82 cm.
Filippijnen, gestoken houten heiligenbeeld, 19e eeuw; Johannes de Doper, met polychromie h. 82 cm. ...[more]
Filippijnen, gestoken houten heiligenbeeld, 19e eeuw; Priester, met polychromie h. 77 cm. ...[more]
Frankrijk, stenen nis, 16e eeuw, met zuilen, waarin losse Madonna met kind h. 30 en 17 cm. ...[more]
Paar wit marmeren zuilen met gecanneleerde kolommen en Ionisch kapiteel (één basement defect.) h.
Paar wit marmeren zuilen met gecanneleerde kolommen en Ionisch kapiteel (één basement defect.) h. 153 cm. ...[more]
Stenen fontein in vorm van dolfijn h. 77 cm. ...[more]
Latoenkoperen vogelkooi met Renaissance motieven, 19e eeuw h. 80 cm. ...[more]
Paar bronzen tweelichts wandlusters in Louis XVI stijl, met koordmotief, de armen getorst l. 66 cm.
Paar bronzen tweelichts wandlusters in Louis XVI stijl, met koordmotief, de armen getorst l. 66 cm. ...[more]
Frankrijk, paar verguld bronzen wandlusters in Louis XV stijl l. 47 cm. ...[more]
Zuid China, porseleinen craquelé dekselvaas als lampvoet, ca. 1900, met bronzen montering in Louis
Zuid China, porseleinen craquelé dekselvaas als lampvoet, ca. 1900, met bronzen montering in Louis XV stijl h. 94 cm. ...[more]
Frankrijk, paar groen geaderd marmeren cassolettes, 19e eeuw, met verguld bronzen oren en montering h. 43 cm. ...[more]
Paar marmeren siervazen, eind 19e eeuw, met verguld bronzen montering h. 29 cm. ...[more]
Frankrijk, porseleinen vaasvormige schemerlampvoet met geschilderd decor van romantisch paar in
Frankrijk, paar porseleinen dekselvazen, 19e eeuw, met geschilderd decor van figuren in landschap op
Porseleinen zuilvormige olielamp, 19e eeuw, met verguld koperen kapiteel (geëlektrificeerd) h. 82
Porseleinen zuilvormige olielamp, 19e eeuw, met verguld koperen kapiteel (geëlektrificeerd) h. 82 cm. (incl. kap) ...[more]
Scheibe, paar porseleinen dekselvazen, eind 19e eeuw, met fraai vergulde guirlandes, oren in vorm
Scheibe, paar porseleinen dekselvazen, eind 19e eeuw, met fraai vergulde guirlandes, oren in vorm van ramskoppen waarop putti h. 34 cm. ...[more]
Meissen, porseleinen dienschaal, 19e eeuw, met geschilderd decor van iris diam. 38 cm. ...[more]
Serie van veertien porseleinen tafelborden en zes soepborden, ca. 1800, met geschilderd decor van
Worcester, blauw-wit porseleinen trekpotje, 18e eeuw, met decor van rozen en roos als knop (deksel
Worcester, blauw-wit porseleinen trekpotje, 18e eeuw, met decor van rozen en roos als knop (deksel niet geheel passend) h. 12 cm. ...[more]
Vijf porseleinen groepen, w.o. Volkstedt, Amazone (kaketoe gelijmd) ...[more]
Opaline vaas en vijf porseleinen schalen, w.o. KPM ...[more]
Volkstedt, gekleurd porseleinen groep, begin 20e eeuw; Vrouwfiguur met onder voile een putto bij
Passau, porseleinen groep, begin 20e eeuw; Edelvrouw met puntmuts en sleep gedragen door page h.
Passau, porseleinen groep, begin 20e eeuw; Edelvrouw met puntmuts en sleep gedragen door page h. 30 cm. ...[more]
Meissen, kantige porseleinen puntvaas, 20e eeuw, met stopje. Hierbij Wedgwood, paar bisquit
Meissen, kantige porseleinen puntvaas, 20e eeuw, met stopje. Hierbij Wedgwood, paar bisquit kandelaars h. 25 cm. ...[more]
Herend, negen stuks porselein, 20e eeuw ...[more]
Oude Amstel, porseleinen kop en schotel, ca. 1800, met vergulde rand. Gemerkt in onderglazuur
Oude Amstel, porseleinen kop en schotel, ca. 1800, met vergulde rand. Gemerkt in onderglazuur blauw Amstel en met blindmerken ...[more]
Doornik/Den Haag, pate tendre ovale dienschaal, 18e eeuw, met gecontourneerde rand en geschilderd
Doornik/Porseleinfabriek Den Haag, paar porseleinen kop en schotels, 1776-1790, met fijn geschilderd
Meissen, porseleinen bord, 18e eeuw, ca. 1770, met vergulde golfrand en decor in verguld cartouche
Duitsland, porseleinen dekseldoos, laat 19e eeuw, Het deksel in vorm van vijver met zeemeerminnen en
Duitsland, porseleinen dekseldoos, laat 19e eeuw, Het deksel in vorm van vijver met zeemeerminnen en kikkers l. 19 cm. ...[more]
Volkstedt, bisquit groep, begin 20e eeuw; Putto met vogelkooi, gesigneerd Liard h. 25 cm. ...[more]
Zeven porseleinen groepen, eind 19e eeuw h. 8-18 cm. ...[more]
Royal Copenhagen/Bing & Groendahl, vijf porseleinen groepjes; Stern/Vogels (grootste hersteld) l.
Royal Copenhagen/Bing & Groendahl, vijf porseleinen groepjes; Stern/Vogels (grootste hersteld) l. 12-30 cm. ...[more]
Meissen, porseleinen pattipan, 20e eeuw en Duitsland, theepot en ziekenkan, 19e eeuw, met Zwiebelmuster ...[more]
Meissen, paar porseleinen borden met oranje decor van draak ...[more]
Royal Copenhagen, paar porseleinen borden, ca. 1800, met geschilderd decor van bloemen ...[more]
Engeland, geel aardewerk twaalfpersoons theeservies, vroeg 19e eeuw, met zwart decor van diverse
Plaue, porseleinen klokkenstel, eind 19e eeuw, bestaande uit: pendule met emaille wijzerplaat en
Porseleinen langwerpige cache-pot, Jugendstil, de oren in vorm van netten binnenhalende visser en
Porseleinen langwerpige cache-pot, Jugendstil, de oren in vorm van netten binnenhalende visser en vrouwen l. 56, h. 26 cm. ...[more]
Dresden, paar porseleinen consoles met bloemen en-relief en bekroond door putti (beschadigingen)
Dresden, paar porseleinen consoles met bloemen en-relief en bekroond door putti (beschadigingen) h. 42 cm. ...[more]
Sitsendorf, porseleinen groep en mand, laat 19e eeuw/vroeg 20e eeuw met putti langs de greep/putto
Sitsendorf, porseleinen groep en mand, laat 19e eeuw/vroeg 20e eeuw met putti langs de greep/putto op geit l. 20 en 26 cm. ...[more]
Samson, kapitale porseleinen cache-pot, 19e eeuw, met famille rose decor van guirlandes diam. 50 cm.
Samson, kapitale porseleinen cache-pot, 19e eeuw, met famille rose decor van guirlandes diam. 50 cm. ...[more]
Porseleinen wijnkoeler naar antiek voorbeeld met gekleurd decor van heraldisch wapen. Hierbij
Porseleinen wijnkoeler naar antiek voorbeeld met gekleurd decor van heraldisch wapen. Hierbij aardewerk soepdienlepel h. 26 cm. ...[more]
Paar porseleinen groepen, 20e eeuw; Figuren op olifant l. 25 cm. ...[more]
Waterford, paar facetgeslepen kristallen compotiers en drie schalen, vroeg 19e eeuw (binnenzijde
Gekleurd glazen bowlpot en vijf kristallen schaaltjes, 19e eeuw, met gecontourneerde rand, een met
Gekleurd glazen bowlpot en vijf kristallen schaaltjes, 19e eeuw, met gecontourneerde rand, een met zilveren beugel ...[more]
Vier stuks kristal, eind 19e eeuw, met waaierslijpsel, w.o. compotier ...[more]
Kristallen ovale koektrommel, 19e eeuw, op onderschotel, met zilveren montering l. 21 cm. ...[more]
Set van drie kristallen schalen, vroeg 19e eeuw, met gelobde zijden en afwisselend diamant en
Groen glazen bowlpot en twee stuks kristal, 19e eeuw, met zilveren montering h. 16-40 cm. ...[more]
Kelkvormig glas, 18e eeuw en set van vijf blauw kristallen glazen, vroeg 19e eeuw h. 18,5 en 14 cm.
Kelkvormig glas, 18e eeuw en set van vijf blauw kristallen glazen, vroeg 19e eeuw h. 18,5 en 14 cm. ...[more]
Bohemen, blauw opaline bokaal, 19e eeuw, met geschilderd decor van alpenlandschap rondom h. 24 cm.
Bohemen, blauw opaline bokaal, 19e eeuw, met geschilderd decor van alpenlandschap rondom h. 24 cm. ...[more]
Vriendschapsglas, 19 eeuw en slingerglas, eind 18e eeuw (voetschilfertje). Hierbij twaalf glazen
Vriendschapsglas, 19 eeuw en slingerglas, eind 18e eeuw (voetschilfertje). Hierbij twaalf glazen ...[more]
Kelkvormig borrelglas, 18e eeuw, de ronde voet met omgeslagen rand h. 14 cm. ...[more]
Florance, Cantagalli, polychroom majolica console in vorm van putto met schelp (restauraties) l.
Florance, Cantagalli, polychroom majolica console in vorm van putto met schelp (restauraties) l. 42 cm. ...[more]
Blauw aardewerk tulpenvaas naar antiek voorbeeld. Hierbij Imari bord h. 51 cm. ...[more]
Frankrijk, polychroom aardewerk cache-pot naar 18e eeuws voorbeeld, eind 18e eeuw, met ribben en
Perzië, drie stuks antiek aardwerk (beschadigd) ...[more]
Duitsland, Frechen, steengoed kruik, 17e eeuw, met bruin glazuur en cijfer 3 op de buik h. 39 cm.
Duitsland, Frechen, steengoed kruik, 17e eeuw, met bruin glazuur en cijfer 3 op de buik h. 39 cm. ...[more]
Duitsland, twee bruin steengoed kruikjes, 17e eeuw (barstjes) h. 20 en 26 cm. ...[more]