Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Nigeria, Yoruba, Shango staf; met gehurkt vrouwfiguur met bak en kind in de handen en bekroond met
Nigeria, Yoruba, twee vrouwelijke tweelingfiguren, Ibeji met tatoeages op de borsten en op het
Afrika, brede ivoren armband, ca. 1920, met aan een zijde gesleten binnenkant. h. 8 and diam. 6,5
Afrika, brede ivoren armband, ca. 1920, met aan een zijde gesleten binnenkant. h. 8 and diam. 6,5 cm. (inner dim.) ...[more]
Mali, Malinke, staand vrouwelijk figuur, flanitokele; met stervormige haardracht, schijfvormige oren
Nigeria, Yoruba, Igbomina, paar vrouwelijke tweelingfiguren met haardracht in vier opgebonden
DRC., Kusu, halffiguur met krachtmateriaal in hoofd, puntige kin, open mond met rijen tanden en
Angola, Chokwe, houten kariatidenzetel, met ellebogen rustend op opgetrokken knieën. Met open mond
DRC., Pende, klein masker giwoyo; met korte gestileerde baard, driehoekige ogen met doorboorde
DRC., Lega, ivoren masker; ovaalvormige masker met hartvormig gelaat, met ovale open ogen geplaatst,
Mali, Bamana, voorzetmasker, ntomo, met negen hoorns met twee verticale opgebonden bamboe banden.
Nigeria, Eket, rond aangezichtsmasker, met rondom puntvormige sierpunten, dubbel schijfvormige
Oost Afrika, houten ceremoniële blaashoorn met gestileerde antropomorfe buste als knop, opstaande
Oost Congo, halffiguur, met handen op het lichaam en krachtholte op hoofd met houten pinnen, met
DRC., Luba, staand figuur met drie hoorns in hoofd, kralenkettingen om hals en omwonden met
Songhe, klein krachtfiguur en Teke, krachtfiguurtje beide met krachtmateriaal om middel. h. 10 en
Songhe, klein krachtfiguur en Teke, krachtfiguurtje beide met krachtmateriaal om middel. h. 10 en 10,5 cm. ...[more]
Senufo, staand figuur met bolvormig hoofd, scarificaties op gelaat, vrijgestoken armen en resten van
Senufo, staand figuur met bolvormig hoofd, scarificaties op gelaat, vrijgestoken armen en resten van offering. h. 27 cm. ...[more]
Sudan, Dinka, houten neksteun de drie benen met conische banden, het zadel met ingekerfde lijnen
Sudan, Dinka, houten neksteun de drie benen met conische banden, het zadel met ingekerfde lijnen en kantige onderzijde. br. 42 cm. ...[more]
Mali, Bamana, houten katrol bekroond met buste met ovaal gelaat, haardracht in banen en met zwart
Mali, Bamana, houten katrol bekroond met buste met ovaal gelaat, haardracht in banen en met zwart patina. h. 20 cm. ...[more]
Mali, staand figuur langgestrekt lichaam met vlakke rug, armen tegen lichaam en met lagen offerpatina. h. 38 cm. ...[more]
DRC., Hemba, ivoren amulet in de vorm van een vrouwfiguur met doorboorde holte onder schouders,
Angola, Chokwe, houten kariatide zetel; met gezeten figuur met handen op de slapen en opgetrokken
Dogon, staand figuur met kamvormige haardracht, vrijgestoken gebogen armen langs lichaam, brede
Senufo, zittend vrouwfiguur op zetel, met lichaamstatoeages en zwart patina. h. 20 cm. ...[more]
Nigeria, Yoruba, houten Shango staf met janusgelaat geflankeerd met gestileerde bliksemschicht. h.
Nigeria, Yoruba, houten Shango staf met janusgelaat geflankeerd met gestileerde bliksemschicht. h. 46 cm. ...[more]
DRC., Tabwa-Luba, halffiguur, met handen op de buik, haartooi in schijven boven elkaar, haardracht
Nigeria, Afo, opzetmasker-hoofdeksel conische basis waarop cilinder, gebogen kruisvorm waarop twee
Mali, Dogon, staand antropomorf figuur met sieraad op hoge hals, smal gelaat met haardracht in
Ivoorkust, Baule, bosgeest; staand figuur met armen vrij langs lichaam, gebogen benen, puntige
Nigeria, Yoruba, Igbomina, Ibeji paar; man en vrouw figuur met haardracht in vier opgebonden
Ivoorkust, Senufo, helmmasker, bekroond met twee hoorns en twee gezeten figuren met lange gebogen
Bamana, houten masker, met vier hoorns, concaaf gelaat en inkervingen op voorhoofd en de flanken.
Ivoorkust, Dan, aangezichtsmasker, met gespleten ogen, getuite mond met aluminium tanden en zwarte
Ivoorkust, Senufo, gezeten maternite; moeder gezeten op hoge zetel met vier poten, brede heupen,
DRC., Luba Shankadi, staand vrouwelijk voorouderfiguur, singiti, met handen onder de borsten,
DRC., Salampasu, houten initiatiemasker, kasangu lichtbruin beschilderd gelaat met witte kalk
Angola, Lwena, maternite; staand vrouwfiguur met spiegel in de buik, handen op het hoofd, gebolde
Nigeria, Yoruba, verweerd houten sculptuur; halffiguur op cilindervormige basis met attributen en
Nigeria, Yoruba, verweerd houten sculptuur; halffiguur op cilindervormige basis met attributen en resten van beschildering. h. 85 cm. ...[more]
Burkina Faso, Mossi, groot gehoornd plankmasker, karanga; de plank vastgezet in drie delen.
Burkina Faso, Mossi, groot gehoornd plankmasker, karanga; de plank vastgezet in drie delen. ...[more]
DRC., benen ornament; cilinder bekroond met buste met ingelegde zwarte ogen, baarddracht en
DRC., benen ornament; cilinder bekroond met buste met ingelegde zwarte ogen, baarddracht en gebogen kin. h. 17 cm. ...[more]
Nigeria, Yoruba, staand figuur op hoge cilindervormige basis, haardracht in een streng naar
DRC., Kuba, gehoord masker met ombonden plantenvezel haardracht, tatoeages, holtes en beschilderd
Nigeria, Yoruba, vrouwelijk tweelingfiguur; met rode kralenketting en met gebruikspatina en resten
Nigeria, Yoruba, vrouwelijk tweelingfiguur; met rode kralenketting en met gebruikspatina en resten van blauwe pigment. h. 27 cm. ...[more]
Kameroen, Grasland, Tikar, Ndop chefdom, Oku, sculptuur van zittend chef, 1e kwart 20ste eeuw;
Baule, staand vrouwelijk figuur, met armen voor het lichaam en met resten van beschildering en
Baule, staand vrouwelijk figuur, met armen voor het lichaam en met resten van beschildering en offerpatina. h. 34,5 cm. ...[more]
Burkina Faso, Lobi, stoel bekroond met een antilopekop, gebogen zadel en drie poten waarvan de
DRC., Luba, ivoren amulet fijn gestoken amulet met opgebonden haardracht, handen op de borsten,
Cyprien Tokoudagba (1939 -2012), staand figuur, Aziza Gesigneerd "TOKOUDAGBA CYPRIEN/ BENIN
Cyprien Tokoudagba (1939 -2012), staand figuur, Aziza Gesigneerd "TOKOUDAGBA CYPRIEN/ BENIN ABOMEY" 97 x 75 cm. ...[more]
Ghana, terracotta rijder te paard en twee terracotta bustes met baarden. h. 25, 8 en 12 cm.
Ghana, terracotta rijder te paard en twee terracotta bustes met baarden. h. 25, 8 en 12 cm. ...[more]
Nigeria, Ogoni, bronzen bel in de vorm van een buste met geometrische decoratie en ophanglus. h.
Nigeria, Ogoni, bronzen bel in de vorm van een buste met geometrische decoratie en ophanglus. h. 14,5 cm. ...[more]
Ivoorkust, Senufo, katrol met schijfvormige haartooi. Hierbij Guro katrol. h. 17 en 18 cm. ...[more]
Ivoorkust, Djimini, houten katrol, bekroond met gelaat met conische haartooi waarop gestileerde
Ivoorkust, Senufo, koperlegering kpelie masker met gebogen hoorns, kameleon en lagen offerpatina. h.
Ivoorkust, Senufo, koperlegering kpelie masker met gebogen hoorns, kameleon en lagen offerpatina. h. 29 cm. ...[more]
Mali, Bamana, houten slot in vorm van staand figuur met twee hoorns en lichaam met geometrische
Mali, Bamana, houten slot in vorm van staand figuur met twee hoorns en lichaam met geometrische lijndecoratie. h. 41 cm. ...[more]
Mali, Bamana, houten staf bekroond met staand vrouwfiguur met schijfvormige haardracht met gaten
Liberia, Wobe, masker met hoorns, oren, brede uitpuilende ogen, cilindervormige ogen, brede neus,
Burkina Faso, Bobo, houten staf bekroond met antilopekop met grote rechte hoorns en lagen grijs-
Burkina Faso, Bobo, houten staf bekroond met antilopekop met grote rechte hoorns en lagen grijs-bruin offerpatina. h. 134 cm. ...[more]
Nigeria, Ibo, paar figuren, man en vrouw; met gebogen vrijgestoken armen, man met lijntatoeages,