3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
Sales tax: 20.00%

  • Sale Section
3346 items
Per Page

Gefacetteerde ovale spiegel in vergulde gestoken vruchtenhouten lijst, laat 19e eeuw, met bladmotieven h. 60 en br. 51 cm ...[more]

Verguld bronzen en koperen geëlectrificeerde zeslichts kaarsenkroon in Louis XV-stijl, met drie faunen diam. 68 en h. 66 cm. ...[more]

Venetiaans dertienlichts kroon met verguld metalen frame waaraan kristallen prisma's en bobechès diam. 81 cm. en h. 108 cm. ...[more]

Smeedijzeren wit gelakte achtlichts geëlektrificeerde kaarsenkroon, versierd met takken en mandarijnen diam. 78 en h. 65 cm. ...[more]

Koperen en bronzen geëlektrificeerde achtlichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw, met dubbele adelaar en acht sierarmen diam. 99 en h. 92 cm. ...[more]

Koperen zeslichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw, met zes armen, drie sierarmen en dubbele adelaar (één arm def.) h. 76 en diam. 85 cm. ...[more]

Verguld koperen eenlichts zakkroon in Louis XVI-stijl met strikwerk en kristallen prisma' s en pegels diam. 28 en h. 48 cm. ...[more]

Verguld bronzen en koperen vierlichts hallantaarn in Louis XVI-stijl met gebogen ruiten en strik- en hekwerk. diam. 37 en h. 77 cm. ...[more]

Verguld bronzen hallamp met gesatineerd en geslepen glazen kap. Het geheel versierd met guirlandes, bloem- en bladmotieven h. 92 cm ...[more]

Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel (een kap schilfertje, een gescheurd) ...[more]

Franse school, 17e eeuw Ruiterportret van een man in harnas doek, 75 x 61 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]

Onbekend, 18e/19e eeuw Een paar aquarellen, doorkijk met vrouw waarachter een landschap twee aquarellen, 21,5 x 15,5 cm. ...[more]

Louis Gallait (1810-1887) De kunstenaar en zijn modellen in het atelier aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 1842, 32 x 24,5 cm. ...[more]

Peter Tillemans (1684-1734) Uitgestrekt rivierlandschap met soldaten te paard op een pad doek, gesign. l.o., 47 x 64 cm. ...[more]