Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Japan, zwart laqué houten zesslags kamerscherm, met voorstelling van figuren langs een rivier in een
Papua, Teluk Cenderawasih, Korwar, neksteun, ca. 1900, twee liggende figuren waartussen opengewerkte
PNG, Huon Golf-Karkar Eiland, houten trommel; zandloper vormige trommel met bijna symmetrische
Australië, Aboriginal houten churinga, ovaal vormig houten blad met aan beide zijde ingekerfde
Suriname, Marrons, houten zetel; het zadel versierd met ingekerfde geometrische patronen, cirkels en
Nieuw Zeeland, Maori, oorlogsclub, wahaika, ca. 1900; Provenance, Henk Kouw, Amsterdam 1977. br.
Nieuw Zeeland, Maori, oorlogsclub, wahaika, ca. 1900; Provenance, Henk Kouw, Amsterdam 1977. br. 43 cm. ...[more]
Papua, Teluk Cenderawasih, Korwar, staand voorouderfiguur, ca. 1900 staand voor schild met twee
West Australië, Arrernte, ovaal stenen churinga, met graveringen aan beide zijde van concentrische
Samoa, houten kavaschaal; met diepe bak met brede rand met zeven cilindervormige poten en een
Papua, Asmat, Citak, houten oorlogsschild met vier banen met gestileerde bipane. Met rode, witte
Eskimo, houten sneeuwbril met rechthoekige spleten als ogen, twee ingelegde blauwe glaskralen en
PNG, Ramu, dubbelfiguur; man en vrouw figuur met de rug verbonden. Met vrijgestoken armen en benen
Filippijnen, vier koperlegering kalkhouders; twee visvormige houders, een bolvormige en grote
Sumatra, Lampung, Kauer, tapis met twee geborduurde brede banen, waarop gestileerde zoomorfe en
Timor, Atoni, siritas, funema; met kelim techniek geweven spiraalbanden langs boven en onderrand
Timor, Belu-Besikama, twee diverse siritassen, funema; geweven patronen, franje, één met glaskraal
Timor, Beboki, geweven katoenen siritasjes; in kelimtechniek, één met glaskraal en dierenhuid,
Timor, Amanuban/Niki-Niki ikat sarong met centrale baan van gespiegelde antropomorfe figuren in
PNG, Abelam, bewerkt houten paneel versierd met in reliëf gesneden staand figuur met opgetrokken
Savu, een sarong met bloemenranken en florale smalle banden Hierbij een schouderdoek, hi'i wohapi
West-Timor, Atoni koppensnellers ceintuur pilu saluf, met deels opengewerkte lange banen in
Sumtawa, twee hoofd- en schouderdoeken voor vrouwen pebasa alang, één in groene en okerkleur, de
Kalimantan, Kenyah Dayak, paar messing mannen oorsieraden; spiraalvormige ring uitlopend in
Kalimantan, Kenyah Dayak, paar messing mannen oorsieraden; spiraalvormige ring uitlopend in gestileerde Aso koppen. diam. 6,5 cm. ...[more]
PNG, Midden Sepik, Biwat, gehurkt vrouwfiguur met opgeheven armen en opgetrokken benen, de knieën en
Asmat, bewerkt bamboe snelhoorn, fu en ceremoniële benen dolk met gevlochten plantenvezel banden
Timor, Beboki siritas met wit spiralen opgebouwde ruit in verschillende banen, franje van glaskralen
Sumatra, Batak, koperlegering ketting en armband ketting met Singa kop versierd. br. 30 en 9 cm.
Sumatra, Batak, koperlegering ketting en armband ketting met Singa kop versierd. br. 30 en 9 cm. ...[more]
PNG, Abelam, bewerk benen dolk en benen dolk. een dolk met gesneden masker en geometrische patronen versierd. ...[more]
Sumatra, Batak, karbouw hoornen houder, met in reliëf afbeelding van twee reptielen, mensfiguur en
Sumatra, vijf karbouw hoornen kogelhouders, versierd met gestoken gelaten en enkele met fijn
West-Timor, drie diverse ceremoniële banden voor mannen Hierbij pilu saluf met ruitmotieven en
PNG, Ramu, staand mannelijk voorouderfiguur met ruitvormige hoofd, puntige tooi met ingekerfde
Java, kris, Bali, kris en Sumatra kris; Javaanse kris met koperen pendok. ...[more]
Sumatra, krisgreep en Lombok krisgreep. L. 8,5 en 9 cm. ...[more]
Abelam, ceremoniële dolk met gestoken masker en banen versierd. Hierbij bamboe pijp. L. 31 en 37 cm.
Abelam, ceremoniële dolk met gestoken masker en banen versierd. Hierbij bamboe pijp. L. 31 en 37 cm. ...[more]
Asmat, houten trommel met greep in de vorm van gestileerde bidsprinkhaan en op lichaam, handjes en
Filippijnen, N.W. Luzon, Tinguian, ceremoniële deken met een optisch patroon in vierkanten, in
Filippijnen, N.W. Luzon, Tinguian, ceremoniële deken met een optisch patroon in vierkanten, in drie delen 200 x 148 cm. ...[more]
Oost-Sumba, omslagdoek, ikat hingga kombu met zeven banen waaronder ruiterfiguren, in het midden
Oost-Sumba, omslagdoek, ikat hingga kombu met zeven banen waaronder ruiterfiguren, in het midden patola ratu motief 255 x 129 cm. ...[more]
Borneo, Sarawak, Iban doek dilak bedong, met spiraalmotieven, franje 243 x 53 cm. ...[more]
Java, paar verguld zilveren oorknoppen suweng, gekleurde stenen, filigrain. Hierbij een zilveren
PNG, Sentani, ovale houten schaal met in hoogreliëf geometrische patronen. h. 60 cm. ...[more]
Timor, collectie van elf bamboe kokers o.a. versierd met lijnmotieven en enkele met pigmenten.
Timor, collectie van elf bamboe kokers o.a. versierd met lijnmotieven en enkele met pigmenten. ...[more]
Aboriginal, rood houten bamboe met gekerfde banen versierd. h. 75 cm. ...[more]
PNG, Sepik, staand mannelijk voorouderfiguur met versiering op lichaam van ingekerfde spiraal- en
PNG, Sepik, staand mannelijk voorouderfiguur met versiering op lichaam van ingekerfde spiraal- en halve maanmotieven. h. 37,5 cm. ...[more]
PNG, Papua Golf, Wapo-Era, geesten bord, gope met bladvormige bovenzijde en conische onderzijde.
PNG, Sepik, Kapriman, groot gevlochten gevelmasker, met gebold voorhoofd, ovale oren, platte
PNG, Hooglanden, collectie van negen diverse peniskokers, koteka; gedroogde kalebas, nassa- en
PNG, Abelam, vijf ceremoniële benen dolken, een versierd met spiraal motieven, h. 21 en 30 cm.
PNG, Abelam, vijf ceremoniële benen dolken, een versierd met spiraal motieven, h. 21 en 30 cm. ...[more]
PNG, Abelam, twee ceremoniële benen dolken en een benen haarpen; een dolk met rotan banden versierd.
PNG, Abelam, twee ceremoniële benen dolken en een benen haarpen; een dolk met rotan banden versierd. h. 21, 25 en 32 cm. ...[more]
Java, kris sajen, met greep als gestileerd mensfiguur. h. 23 cm. ...[more]
Filippijnen, kralenketting met polychroom kralen, metalen belletjes en hondentand. l. 32 cm.
Filippijnen, kralenketting met polychroom kralen, metalen belletjes en hondentand. l. 32 cm. ...[more]
PNG, Maprik, yammasker, houten masker bekroond met staand vogelfiguur. Met polychrome beschildering.
Mexico, beschilderd carnavalsmasker; mannengelaat met gesneden snor, glazen ogen en bakkenbaarden.
PNG, gevlochten band met nassaschelpjes en kralen versierd in geometrische patronen. br. 67 cm.
PNG, gevlochten band met nassaschelpjes en kralen versierd in geometrische patronen. br. 67 cm. ...[more]
Papua, Asmat, boegsteven met gestoken dierfiguren, bipane en resten van beschildering. Hierbij
Papua, Asmat, boegsteven met gestoken dierfiguren, bipane en resten van beschildering. Hierbij Sepik, voedselhaak. h. 56 cm. ...[more]
Sumatra, twee koperlegering dekseldozen beide met in reliëf decoratie van florale en geometrische
Sumatra, twee koperlegering dekseldozen beide met in reliëf decoratie van florale en geometrische patronen. diam. 11 en 7,5 cm. ...[more]