Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Pieter Oyens (1842-1894) Rustende vrouw doek, gesign. r.o., 1886, 50 x 40 cm. ...[more]
Vlaamse school (18e eeuw) Uitgestrekt berglandschap doek, 120 x 170 cm. ...[more]
Vlaamse school, 17e/18e eeuw Sterfbed van Maria paneel, 98 x 124 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Reizigers rustend op een pad in een boslandschap. doek, met signatuur
Kasparus Karssen (1810-1896) Gezicht op een stad aan het water doek, gesign. l.o., 55 x 80 cm.
Kasparus Karssen (1810-1896) Gezicht op een stad aan het water doek, gesign. l.o., 55 x 80 cm. ...[more]
Hendrik Savrij (1823-1907) Koeien bij de slootkant doek, gesign. l.o., 37 x 46 cm. ...[more]
Theophile de Bock (1851-1904) Koeien bij een meer paneel, gesign. l.o., 17 x 31 cm. ...[more]
Theophile de Bock (1851-1904) Schepen op zee board, gesign. r.o., 21 x 38 cm. ...[more]
Rein Miedema (1835-1912) Schip in een storm op zee doek, gesign. r.o., 1894, 60 x 102 cm. ...[more]
B. Dentijn (18e eeuw) Figuren rond een vuur bij nacht paneel, onduidelijk gesign. m.o., 1794, 36 x
B. Dentijn (18e eeuw) Figuren rond een vuur bij nacht paneel, onduidelijk gesign. m.o., 1794, 36 x 52 cm. ...[more]
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) Afgemeerd zeilschip bij laag water paneel, niet ingelijst,
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) Afgemeerd zeilschip bij laag water paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., '59, 24,5 x 34 cm. ...[more]
Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) Schepen voor de kust doek, gesign. r.o., 67 x
Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) Schepen voor de kust doek, gesign. r.o., 67 x 107 cm. ...[more]
Albertus Verhoesen (1806-1881) Stalinterieur paneel, gesign. r.o., 36 x 47 cm. ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Schapen tussen bomen maroufle, gesign. r.o., 24 x 35 cm.
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Schapen tussen bomen maroufle, gesign. r.o., 24 x 35 cm. ...[more]
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Visser in een roeiboot bij bomen langs een
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Visser in een roeiboot bij bomen langs een vaart aquarel, gesign. l.o., 54 x 34 cm. ...[more]
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Schepen op zee bij zonsondergang paneel, gesign. l.o., 1,5 x 17
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Schepen op zee bij zonsondergang paneel, gesign. l.o., 1,5 x 17 cm. ...[more]
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Bomschuiten op zee houtskooltekening, gesign. r.o., niet ingelijst, 19,5 x 13,5 cm. ...[more]
Jakob Willem Gruyter (1856-1908) Schepen op een kalme zee bij zonsopkomst paneel, gesign. r.o., 50 x
Jakob Willem Gruyter (1856-1908) Schepen op een kalme zee bij zonsopkomst paneel, gesign. r.o., 50 x 64 cm. ...[more]
Jacob Maris (1837-1899) Portret van de moeder van de kunstenaar. Verso annotatie door Willem
Adrianus Eversen (1818-1897) Figuren bij een boerderij aquarel, gemonn. l.o., 23 x 30 cm. ...[more]
Hein Kever (1854-1922) Jongen lezend in een boek doek, gesign. r.b., 53 x 43 cm. Herkomst: uit de
Henriette Ronner-Knip (1821-1909) 'De veer'. Tentoonstelling: Salonkatjes en Pronkpoezen van
Alice Ronner (1857-1957) Slapende poes olieverf op papier op board, gesign. r.o., 25 x 30 cm.
Alice Ronner (1857-1957) Slapende poes olieverf op papier op board, gesign. r.o., 25 x 30 cm. ...[more]
Alice Ronner (1857-1957) Stilleven met fruit op een porseleinen schotel board, gesign. l.o.. '52, 48
Alice Ronner (1857-1957) Stilleven met fruit op een porseleinen schotel board, gesign. l.o.. '52, 48 x 66 cm. ...[more]
Alice Ronner (1857-1957) Stilleven met bloemen en een kan paneel, gesign. l.m., 50 x 49 cm.
Alice Ronner (1857-1957) Stilleven met bloemen en een kan paneel, gesign. l.m., 50 x 49 cm. ...[more]
Alice Ronner (1857-1957) Stilleven met bloemen in een glazen vaas doek, gesign. r.b. ...[more]
Carel Frederik Louis de Wilde (1870-1922) Vissersboot op het strand maroufle, ongesign., 27,5 x 35,5
Carel Frederik Louis de Wilde (1870-1922) Vissersboot op het strand maroufle, ongesign., 27,5 x 35,5 cm. ...[more]
Nicolaas Riegen (1827-1899) Schepen bij het strand doek, 58 x 89 cm. ...[more]
Nicolaas Riegen (1827-1899) Schepen voor de kust maroufle, gesign. l.o., 44 x 65 cm. ...[more]
David Adolf Constant Artz (1837-1890) Peuter in een kinderstoel paneel, gesign. l.o., 22 x 16 cm.
David Adolf Constant Artz (1837-1890) Peuter in een kinderstoel paneel, gesign. l.o., 22 x 16 cm. ...[more]
Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891) Stadsgezicht paneel, gesign. r.o., 48 x 35 cm. ...[more]
Francisque Jean Schaeffer-Berger (1808-1874) Heuvellandschap doek, niet ingelijst, gesign. r.o.,
Francisque Jean Schaeffer-Berger (1808-1874) Heuvellandschap doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 32 x 51 cm. ...[more]
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met fruit paneel, gesign. r.o.,
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met fruit paneel, gesign. r.o., '29, 38 x 47 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Figuren bij vissersschepen op het strand doek, niet ingelijst, 38 x 48
Hollandse school, 19e eeuw Figuren bij vissersschepen op het strand doek, niet ingelijst, 38 x 48 cm. ...[more]
Floris Arntzenius (1864-1925) Winkelend publiek in Den Haag maroufle, gesign. r.o., 50 x 25 cm.
Floris Arntzenius (1864-1925) Winkelend publiek in Den Haag maroufle, gesign. r.o., 50 x 25 cm. ...[more]
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) 'In de weide' aquarel, gesign. met initialen l.o., verso
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) 'In de weide' aquarel, gesign. met initialen l.o., verso etiket met titel, 20 x 35 cm. ...[more]
Frans Smissaert (1862-1944) Het repareren van de netten doek, gesign. l.o., '06, 45 x 50 cm.
Frans Smissaert (1862-1944) Het repareren van de netten doek, gesign. l.o., '06, 45 x 50 cm. ...[more]
Kees Maks (1876-1967) Liggende poes. Tentoonstelling: Rotterdam, Kunsthal, 2002, Kees Maks, schilder
Dirk Smorenberg (1883-1960) Loosdrechtse Plassen met waterlelies. Staat vermeld en afgebeeld in
Dirk Smorenberg (1883-1960) Zeilbootjes op de Loosdrechtse Plassen op een zonnige dag doek,
Dirk Smorenberg (1883-1960) Zeilbootjes op de Loosdrechtse Plassen op een zonnige dag doek, gesign. r.o., 26 x 30 cm. ...[more]
Dirk Smorenberg (1883-1960) Polder in de sneeuw doek, gesign. l.o., 29 x 36 cm. ...[more]
Dirk Smorenberg (1883-1960) De Loosdrechtse Plassen met waterlelies doek, gesign. r.o., 25 x 30 cm.
Dirk Smorenberg (1883-1960) De Loosdrechtse Plassen met waterlelies doek, gesign. r.o., 25 x 30 cm. ...[more]
David Schulman (1881-1966) Haven van Volendam doek, gesign. l.o., 36 x 60 cm. ...[more]
Salomon Garf (1879-1943) Stilleven met boeddhabeeldje en waaier doek, gesign. r.o., 54 x 48 cm.
Salomon Garf (1879-1943) Stilleven met boeddhabeeldje en waaier doek, gesign. r.o., 54 x 48 cm. ...[more]
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) Gezicht op de Amstel met de Magere Brug doek,
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) Gezicht op de Amstel met de Magere Brug doek, gesign. r.o., 92 x 129 cm. ...[more]
Jan van Vuuren (1871-1941) Boerderij doek, gesign. r.o., 43 x 68 cm. ...[more]
Lizzy Ansingh (1875-1959) Portret van Cato doek, gesign. l.o., 1906, 50 x 40 cm. Herkomst: uit de
Gerard Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Bomschuiten in de branding doek, gesign. l.o., 43 x 58 cm.
Gerard Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Bomschuiten in de branding doek, gesign. l.o., 43 x 58 cm. ...[more]
Gerard Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Schelpenvissers doek, gesign. r.o., 43 x 60 cm. ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.o. Vissersvrouwen op het strand van Katwijk. Mat annotatie en datering 1905
Adri Pieck (1894-1982) 'De drie eiken' doek, gesign. r.o., verso gesign. en Maartensdijk (U), 60 x
Adri Pieck (1894-1982) 'De drie eiken' doek, gesign. r.o., verso gesign. en Maartensdijk (U), 60 x 80 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jan Voerman (1857-1941) Gezicht op Hattem. Herkomst: Stichting 't Huys Optenoort. paneel, initialen l.o., 30 x 38 cm. ...[more]
Martin Monnickendam (1874-1943) Violist. Herkomst: Stichting vrienden van de schilder Martin
Georg Rueter (1875-1966) Portret van een hond paneel, gesign. r.b., 26 x 30 cm. ...[more]
Wim Bos (1906-1977) Havengezicht doek, gesign. l.o., 60 x 100 cm. ...[more]
Henk Dekker (1897-1974) Katwijkse vissersschepen op zee doek, gesign. r.o., 50 x 73 cm. ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957) Jantje slaapt aquarel, gesign. m.o., 56 x 72 cm. Herkomst: uit de
Toegeschreven aan Isaac Israels (1865-1934) Twee vrouwen in de golven. Vergelijk dit werk met
Marc Sterling (1897-1976) Meisje met speelgoedpaard in een tuin inkt en aquarel, gesign. r.o., 40
Frans Hogerwaard (1882-1921) Grazend schaap in een tuin maroufle, gesign. r.o., 20,5 x 28 cm.
Frans Hogerwaard (1882-1921) Grazend schaap in een tuin maroufle, gesign. r.o., 20,5 x 28 cm. ...[more]