Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
Frits Johan Goosen (1943-)paneel, 20 x 30, Gezicht op Vinkeveen, gesigneerd r.o. ...[more]
Joseph Johannes van Jole (1905-1961)marouflé, 20 x 29, riviergezicht met boten, gesigneerd l.o.
Joseph Johannes van Jole (1905-1961)marouflé, 20 x 29, riviergezicht met boten, gesigneerd l.o. ...[more]
Petrus Paulus II Schiedges jr. (1860-1922)doek, 80 x 121, herder met schapen in het bos, gesigneerd l.o. ...[more]
Marthe Orant (1874-1957)olie op papier op paneel, 64 x 64, Gezicht op de Seine, gesigneerd l.o.
Marthe Orant (1874-1957)olie op papier op paneel, 64 x 64, Gezicht op de Seine, gesigneerd l.o. ...[more]
Eugène Lücker (1876-1943)doek, 50 x 75, Duingezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
Hobbe Smith (1862-1942)doek, 23 x 36, Riviergezicht met zeilboten, gesigneerd l.o. ...[more]
Harry Maas (1906-1982)aquarel, 46 x 27, Zittend naakt, gesigneerd r.b.1980 ...[more]
2 panelen, 21 x 16, Portretjes van elegante dames, beiden gesigneerd l.o. J. Berti ...[more]
Harmen Meurs (1891-1964)doek, 55 x 46, Bij de vogelkooi, gesigneerd r.o. '30 ...[more]
Daniel Muelhaus (1907-1981)doek, 60 x 80, Bootjes bij de Waag, Amsterdam, gesigneerd l.o. ...[more]
marouflé, 116 x 80, Aartsengel Michael, Cuzco school, 18e/19e eeuw ...[more]
Jan Anton Garemijn (1712-1799)maroufle, 79 x 64, danssende en muciserende boeren in landschap,
doek, 74 x 59, De Madonna (annuciatie), in een gefingeerd ovaal venster, navolger Anton Raphael
doek, 74 x 59, De Madonna (annuciatie), in een gefingeerd ovaal venster, navolger Anton Raphael Mengs ...[more]
ovaal op koper, 8 x 7 cm, portretminiatuur, midden 17e eeuw ...[more]
2 ovale portretminiaturen op koper, 5 x 4 en 4 x 3,5 cm., voorstelling van 2 heren, mogelijk
2 ovale portretminiaturen op koper, 5 x 4 en 4 x 3,5 cm., voorstelling van 2 heren, mogelijk Duits, circa 1680/1700 ...[more]
doek, 60 x 102, gefingeerd wandreliëf met putti met fruitslinger, afbeelding naar Peter Paul
doek, 60 x 102, gefingeerd wandreliëf met putti met fruitslinger, afbeelding naar Peter Paul Rubens (1577-1640) ...[more]
David Cornelisz de Heem (1663-)doek, 63 x 51, berkemeier en fluitglas met kastanjes en druiven in
doek, 31 x 21, portet van een meisje in een landschap, Hollandse School, circa 1660 ...[more]
koperschildering, 19 x 22, Madonna met kind en musicerende engelen ...[more]
papier op paneel, 15 x 18, Interieur met dames en hond, gesigneerd r.o. Bos 1848 ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 40 x 60, Polderlandschap met dorpsgezicht, gesigneerd r.o.
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 40 x 60, Polderlandschap met dorpsgezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
Bernard Antoine van Beek (1874-1941)board, 41 x 30, Stadstoren, gesigneerd r.o. ...[more]
Bernard Antoine van Beek (1874-1941)paneel, 28 x 38, Riviergezicht met figuren, gesigneerd r.o.
Bernard Antoine van Beek (1874-1941)paneel, 28 x 38, Riviergezicht met figuren, gesigneerd r.o. ...[more]
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 61 x 80, Koepelkerk aan de Singel te Amsterdam,
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 61 x 80, Koepelkerk aan de Singel te Amsterdam, gesigneerd l.o. 1945 ...[more]
Gerard Johan Staller (1880-1956)gemengde techniek op papier, 20 x 12, Amsterdam, gesigneerd l.o.
Gerard Johan Staller (1880-1956)gemengde techniek op papier, 20 x 12, Amsterdam, gesigneerd l.o. ...[more]
Gerard Johan Staller (1880-1956)aquarel, 14 x 11, Kletsende moeders, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Gerard Smits (1823-1910)aquarel, 24,5 x 35,5, Gezicht in Wijk aan Zee, gesigneerd l.o. 95 -
doek, 80 x 120, Achtervolgd door de wolven, met toegevoegde signatuur l.o. A. Wierusz-Kowalski
doek, 80 x 120, Achtervolgd door de wolven, met toegevoegde signatuur l.o. A. Wierusz-Kowalski ...[more]
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)pendant, doek, 36 x 50, bootjes aangemeerd bij de molen,
Louis Stutterheim (1873-1943)triplex, 35 x 70, Winters gezicht op de rivier, gesigneerd l.o.
Louis Stutterheim (1873-1943)triplex, 35 x 70, Winters gezicht op de rivier, gesigneerd l.o. ...[more]
Marie Joseph Leon Iwill (1850-1923)doek, 38 x 55, De Lagune van Venetië bij maanlicht, gesigneerd
Marie Joseph Leon Iwill (1850-1923)doek, 38 x 55, De Lagune van Venetië bij maanlicht, gesigneerd r.o. -herkomst: Berko Fine Paintings- ...[more]
doek, 29 x 29, koeien in de weide, niet gesigneerd, omgeving Gerardus Hendriks, Hollanse school, 19e
doek, 29 x 29, koeien in de weide, niet gesigneerd, omgeving Gerardus Hendriks, Hollanse school, 19e eeuw ...[more]
pastel, 63 x 63, Dubbelportret van een jongen en een meisje met strik, onbekend ...[more]
Klaus Staudt (1932-)geometrisch ZERO kunstwerk in driedimensionaal plexiglas object met daarin
groen gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van overpeinzende nomadevrouw met kind,
Anke Birnie (1943-)bronzen sculptuur met voorstelling van zittende dame, gesigneerd op achterzijde: A. Birnie 2005 ...[more]
stenen sculptuur met voorstelling van drie hoofden, gesigneerd op de voet Vibek 1991, h. 13 cm -
stenen sculptuur met voorstelling van drie hoofden, gesigneerd op de voet Vibek 1991, h. 13 cm -collectie M Dressmann- ...[more]
Francesca Zijlstra, bronzen kop, "Kathedraal", collectie M. Dreesmann ...[more]
José van Kleefpaneel, 35 x 30, Figuur in raamkozijn, gesigneerd r.o. '10 -collectie M. Dreesmann-
José van Kleefpaneel, 35 x 30, Figuur in raamkozijn, gesigneerd r.o. '10 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Erik Rijssemus (1951-)doek, 35 x 30, Jongen met beeld, gesigneerd l.b. '97, -collectie M. Dreesmann-
Erik Rijssemus (1951-)doek, 35 x 30, Jongen met beeld, gesigneerd l.b. '97, -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Wim van Aken (1933-2015)gouache, 48 x 47, dame in interieur, gesigneerd r.o. '72 ...[more]
Kees Verwey (1900-1995)aquarel, 46 x 62, kleurrijk boeket, gesigneerd l.o. ...[more]
Louis Saalborn (1891-1957)doek, 64 x 76, Mediterraans terrasje, gesigneerd r.o. 52 ...[more]
paneel, 24 x 27, Meisje in het park, gesigneerd l.o. onduidelijk ...[more]
Erasmus Bernardus van Dulmen Krumpelman (1832-1909)doek, 100 x 80, Spelende kinderen bij de beek,
Erasmus Bernardus van Dulmen Krumpelman (1832-1909)doek, 100 x 80, Spelende kinderen bij de beek, gesigneerd r.o. '78 ...[more]
Antonius Bernardus Dirckx (1878-1927)aquarel, 28 x 38, Haventje met molen, gesigneerd l.o. ...[more]
Johan Meijer (1885-1970)doek, 50 x 75, Winterlandschap bij Blaricum, gesigneerd l.o. ...[more]
Melchior d' Hondecoeter (1636-1695)doek, 104 x 131, gevogelte met een snip en een aanvliegende
doek, 27 x 29, officier en vrouw bijkoppelaarster, met sinatuur en resten van datering TBarburen
2 panelen, 26 x 21, Twee portretten van heren met baarden, onbekend ...[more]
ovaal portretminiatuur op koper, 9,5 x 7 cm., voorstelling van voorname heer, mogelijk Duits,
ovaal portretminiatuur op koper, 9,5 x 7 cm., voorstelling van voorname heer, mogelijk Duits, circa 1680/1700 ...[more]
ovaal portretminiatuur op koper, 8 x 6 cm., voorstelling van historisch figuur in harnas, mogelijk
ovaal portretminiatuur op koper, 8 x 6 cm., voorstelling van historisch figuur in harnas, mogelijk Duits, circa 1680/1700 ...[more]
Alfred Montague (1832-1882)board, ca. 38 x 35, Figuren in roeibootje, niet zichtbaar gesigneerd
Alfred Montague (1832-1882)board, ca. 38 x 35, Figuren in roeibootje, niet zichtbaar gesigneerd ...[more]
Willem Vester (1824-1895)paneel, 24 x 35, Figuren en koeien op landweg, gesigneerd l.o. ...[more]
Paul Bodifee (1866-1939)doek, 52 x 71, Vaart bij Giethoorn, gesigneerd r.o. ...[more]
Bernard Antoine van Beek (1874-1941)doek, 35 x 50, De Graafjesbrug te Kortenhoef, gesigneerd r.o.
Bernard Antoine van Beek (1874-1941)doek, 35 x 50, De Graafjesbrug te Kortenhoef, gesigneerd r.o. ...[more]