Art, Antiques, Collectibles

2505 items 2505 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • ( Lots: 1 - 300)
  • ( Lots: 501 - 850)
  • ( Lots: 1001 - 1350)
  • ( Lots: 1501 - 1800)
  • ( Lots: 2001 - 2300)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
2505 items
Per Page

schildpad snuifdoosje met deksel voorzien van  portretminiatuur in gouden montuur, Louis XVI-periode, circa 1790, diam. 7,54 cm  ...[more]

gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van staande man met lantaarn, gesigneerd op de achterkant, circa 1900, h. 59 cm ...[more]

amboniawortel gefineerd naaidoosje met interieur voorzien van parelmoer atributen en uitgerust met speelwerk, 19e eeuw, h. 8, br. 20  ...[more]