Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
kompas in ivoren behuizing met thermometer, gesigneerd Reballio, Rotterdam, circa 1800, diam. 5,5 cm
kompas in ivoren behuizing met thermometer, gesigneerd Reballio, Rotterdam, circa 1800, diam. 5,5 cm ...[more]
Japanse porseleinen vaas met goudlak decor op blauwe ondergrond, 19e eeuw, h. 47 cm ...[more]
Mechels albasten relief met voorstelling van Golgotha met de drie Maria's, 17e eeuw, afmetingen
Mechels albasten relief met voorstelling van Golgotha met de drie Maria's, 17e eeuw, afmetingen inclusief lijst: 23 x 20 cm ...[more]
2 plaquettes met 8 tegels voorzien van bijbelse voorstellingen 17e/18e eeuw, h. 27, br. 52 ...[more]
serie van 8 polychrome kwadranttegels met voorstelling van dieren, 1e helft 17e eeuw, samen in lijst
serie van 8 polychrome kwadranttegels met voorstelling van dieren, 1e helft 17e eeuw, samen in lijst ...[more]
2 Delfts aardewerk dekselvazen met chinoiseriedecor en deksel bekroond door foo hond, 18e eeuw, h. 5
2 Delfts aardewerk dekselvazen met chinoiseriedecor en deksel bekroond door foo hond, 18e eeuw, h. 5 cm (randschilfers en 2 x B) ...[more]
11 diverse aardewerk pauwenborden, 19e/20e eeuw, diam. 17-31 cm ...[more]
Engels creamware bord met polychroom beschilderd decor van de Prins van Oranje en zijn vrouw bij
antiek glas-in-lood raamhanger met decor van familiewapen van Louis van Cauwenhoven, gedateerd 18
antiek glas-in-lood raamhanger met decor van familiewapen van Louis van Cauwenhoven, gedateerd 18 oktober 1700, h. 27 cm ...[more]
Frans porseleinen doosje met floraal decor en zilveren deksel, gemerkt: Sevrès, diam. 5 cm ...[more]
palmhouten en ivoren klarinet, 19e eeuw, h. 65 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma Bergman, circa 1900, h. 43 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 25 cm, l. 67 cm ...[more]
2 polychroom beschilderde Weense bronsjes met voorstelling van arabieren, circa 1900, h. 9 cm
2 polychroom beschilderde Weense bronsjes met voorstelling van arabieren, circa 1900, h. 9 cm ...[more]
houten tabaksdoos met polychroom beschilderd Vernis Martin decor van galante scène, 19e eeuw, br. 10
houten tabaksdoos met polychroom beschilderd Vernis Martin decor van galante scène, 19e eeuw, br. 10 cm ...[more]
Italiaanse bronzen renaissance vijzel met gebogen oren en decor van mythologische figuur, 17e
Italiaanse bronzen renaissance vijzel met gebogen oren en decor van mythologische figuur, 17e eeuw, h. 30 cm ...[more]
ivoren doos voorzien van portretminiatuur met voorstelling van man in gouden montuur, 1e helft 19e
ivoren doos voorzien van portretminiatuur met voorstelling van man in gouden montuur, 1e helft 19e eeuw, diam 8 cm ...[more]
inktpot in schildpad en parelmoer doosje met deksel voorzien van portretminiatuur en zilveren
inktpot in schildpad en parelmoer doosje met deksel voorzien van portretminiatuur en zilveren montuur, 19e eeuw, h. 7 cm ...[more]
royale koperen kroonluchter met 12 gebogen en uitneembare armen, geborcht door balustervormige
verguld bronzen empire sculptuur met voorstelling van officier, circa 1810, h. 14 cm ...[more]
schildpad snuifdoosje met deksel voorzien van portretminiatuur in gouden montuur, Louis XVI-
schildpad snuifdoosje met deksel voorzien van portretminiatuur in gouden montuur, Louis XVI-periode, circa 1790, diam. 7,54 cm ...[more]
2 Delfts aardewerk apothekerspotten met opschrift in cartouches, 18e eeuw, h. 13 en 14 cm (2 x A/B)
2 Delfts aardewerk apothekerspotten met opschrift in cartouches, 18e eeuw, h. 13 en 14 cm (2 x A/B) ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van staande man met lantaarn, gesigneerd op de
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van staande man met lantaarn, gesigneerd op de achterkant, circa 1900, h. 59 cm ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zittende naakte vrouw, gesigneerd, h. 43 cm ...[more]
aardewerk bloemensteker met polychroom decor van vogels en bloemen, diam. 20 cm (B) en azur blauwe
2 Duitse glazen muizenflesjes met emaille beschildering van duiven en florale motieven, 18e eeuw, h.
2 Duitse glazen muizenflesjes met emaille beschildering van duiven en florale motieven, 18e eeuw, h. 11 en 16 cm ...[more]
2 geslepen kristallen gembercoupes met deksel en stel bijpassende tazza's, 2e helft 19e eeuw, h.
2 geslepen kristallen gembercoupes met deksel en stel bijpassende tazza's, 2e helft 19e eeuw, h. 28 cm ...[more]
3 koperen kruithoorns, 19e eeuw, h. 16 en 22 cm ...[more]
Italiaans majolica bord met blauw decor van engel met bloemen in landschap,18e eeuw, diam. 23 cm (B)
Italiaans majolica bord met blauw decor van engel met bloemen in landschap,18e eeuw, diam. 23 cm (B) ...[more]
2 Delftse aardewerk borden met voorstelling van oranjeboom, 2e helft 18e eeuw ...[more]
3 Delfts aardewerk schotels met floraal decor, 18e eeuw, diam. 30 en 35 cm (randbeschadigingen)
3 Delfts aardewerk schotels met floraal decor, 18e eeuw, diam. 30 en 35 cm (randbeschadigingen) ...[more]
Delftse aardewerk apothekerspot met opschrift 'Apostolum' in cartouche, 18e eeuw, h. 17 cm (
Delftse aardewerk apothekerspot met opschrift 'Apostolum' in cartouche, 18e eeuw, h. 17 cm (randrestauratie) ...[more]
serie van 4 Delfts aardewerk apothekerspotjes met deksel, voorzien van opschriften in cartouches,
stel ingekleurde gravures met voorstelling van globes, door T.C. Lotter, anno 1774 en J.B.H.
Russisch huiskruis 19e eeuw, h. 27 cm ...[more]
stel gegoten tuinbeelden met voorstelling van honden met mand in hun bek, h. 61 cm. ...[more]
gegoten betonnen tuinbeeld met voorstelling van een spaniel met mand, h. 65 cm. ...[more]
tinnen schapenkannetje met gebogen schenktuit en deksel voorzien van dubbelkakig scharnier,
stel gestoken lindenhouten sculpturen met voorstelling van leeuwen, 18e/19e eeuw, h. 38 cm ...[more]
noten stoof rijkversierd met snijwerk van hert, vogel en florale motieven, 18e eeuw, h. 20 cm
noten stoof rijkversierd met snijwerk van hert, vogel en florale motieven, 18e eeuw, h. 20 cm ...[more]
Engels gestoken houten wapenschild met van Engeland, 18e/19e eeuw, h. 60, br. 60 - op de achterkant
Engels gestoken houten wapenschild met van Engeland, 18e/19e eeuw, h. 60, br. 60 - op de achterkant gemerkt Sir William Gruggen- ...[more]
stel bronzen penkandelaars, 17e eeuw, h. 47 cm ...[more]
bronzen balkroon met 12 gebogen uitneembare armen en balustervormige borgpennen, 19e eeuw, h. 82 cm.
bronzen balkroon met 12 gebogen uitneembare armen en balustervormige borgpennen, 19e eeuw, h. 82 cm. ...[more]
4 beschilderde Weense bronsjes waaronder figuur met kameel ...[more]
4 bronzen miniaturen waaronder adelaars, circa 1900, h. 5-10 cm ...[more]
amboniawortel gefineerd naaidoosje met interieur voorzien van parelmoer atributen en uitgerust met
amboniawortel gefineerd naaidoosje met interieur voorzien van parelmoer atributen en uitgerust met speelwerk, 19e eeuw, h. 8, br. 20 ...[more]
7 diverse tegels met voorstelling van o.a. vogels en figuur bij waterput, 17e eeuw ...[more]
10 tegels met voorstelling van spelende kinderen, 17e eeuw ...[more]
6 diverse tegels met voorstelling van tulpen, 17e eeuw ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van indiaan te paard, mogelijk vervaardigd door,
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van indiaan te paard, mogelijk vervaardigd door, h. 58 cm ...[more]
bronzen deurornament met voorstelling van zingende engelen, 17e/18e eeuw, in vergulde en schildpad
bronzen olielampje met voorstelling van windenlatende figuur, naar renaissance voorbeeld, 18e/19e
bronzen olielampje met voorstelling van windenlatende figuur, naar renaissance voorbeeld, 18e/19e eeuw, h. 15 cm ...[more]
grote Duitse steengoed baardmankruik versierd met medaillons, 17e eeuw, h. 41 cm ...[more]
Duitse steengoed baardmankruik versierd met medaillons en randschrift Godt vilt ist mein silt, 16e
Duitse steengoed baardmankruik versierd met medaillons en randschrift Godt vilt ist mein silt, 16e eeuw, h. 15 cm (A/B) ...[more]
majolica bord met reliëfdecor van putt, 19e eeuw, br. 30 cm (A) ...[more]
Italiaanse majolica schotel met polychroom decor van dame in renaissance kledij, 19e eeuw, diam.
4 stuks tin waaronder trechter en klepkan, 19e eeuw ...[more]
4 pietra dura plaquettes met voorstelling van stad, hond en bloemen, 19e eeuw, br. 4 cm ...[more]
ivoren plaquette met voorstelling van klassieke godin met helm, Dieppe, 19e eeuw, h. 8 cm ...[more]
2 gestoken ivoren sculpturen met voorstelling van heilgen, 18e eeuw, h. 11 cm ...[more]