Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
aardewerk sculptuur met voorstelling van meisje met hond, ontwerp C.J. van der Hoef, uitrvoering v/h
witplateel sculptuur met voorstelling van 3 showdanseressen met hoed, ontwerp: Etha Lempke, circa
witplateel sculptuur met voorstelling van 3 showdanseressen met hoed, ontwerp: Etha Lempke, circa 1930, h. 20 cm (A) ...[more]
plateel sculptuur meet voorstelling vaan ara, gemerkt: Plazuid, Gouda, ontwerp: Leen Muller, circa
plateel sculptuur meet voorstelling vaan ara, gemerkt: Plazuid, Gouda, ontwerp: Leen Muller, circa 1935, h. 23 cm (A) ...[more]
3 witplateel sculpturen met voorstelling van dames, ontwerp: Eta Lempke, Zuid Holland, circa 1930,
3 witplateel sculpturen met voorstelling van dames, ontwerp: Eta Lempke, Zuid Holland, circa 1930, h. 16 en 19 cm. ...[more]
zwart geglazuurde plateel boekensteun versierd met sculptuur van zittende aap, ontwerp mogelijk J.C.
zwart geglazuurde plateel boekensteun versierd met sculptuur van zittende aap, ontwerp mogelijk J.C. Altorf, circa 1920, h. 12 cm (A) ...[more]
bronzen sculptuur "Peruaanse te paard", gemonogrammeerd op voet, oplage 6/25, 1998, h. 15 cm. -incl.
bronzen sculptuur "Peruaanse te paard", gemonogrammeerd op voet, oplage 6/25, 1998, h. 15 cm. -incl. certificaat van kunstenaar- ...[more]
4 stuks verzilverd design dienbestek met soeplepel, bowllepel en wildcouvert, ontwerp Borek Sipek,
4 stuks verzilverd design dienbestek met soeplepel, bowllepel en wildcouvert, ontwerp Borek Sipek, uitvoering Driade ...[more]
Italiaanse verzilverde design kandelaar, merk Alessi, hoogte 25 cm. ...[more]
stel buis armstoelen 'Wassily', zwart leer, ontwerp Marcel Breuer 1925 - 1927, uitvoering jaren '
set van 6 buisstoelen, ontwerp M. Breuer, vervaardigd door Thonet '79 ...[more]
buis armstoel 'Wassily', zwart leer, ontwerp Marcel Breuer 1925 - 1927, uitvoering jaren '80 -
buis armstoel 'Wassily', zwart leer, ontwerp Marcel Breuer 1925 - 1927, uitvoering jaren '80 - vermoedelijk vervaardigd door Cassina - ...[more]
2 Gispen design stoeltjes met gebogen triplex rug en zitting, rustend op verend buis frame en 2
2-delig glazen object met voorstelling van 2 in elkaar passende cirkels, vervaardigd door Michael
2-delig glazen object met voorstelling van 2 in elkaar passende cirkels, vervaardigd door Michael Kramer, h. 14 cm. ...[more]
inktstel met bronzen sculptuur met voorstelling van liggend paard, br. 19 cm -collectie M.Dreesmann-
inktstel met bronzen sculptuur met voorstelling van liggend paard, br. 19 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
3 Weens bronzen sculptuurtjes, gemerkt Rena Rosenthal en Baller, jaren '50 ...[more]
3 bronzen plaquettes met voorstelling van vrouwelijk naakt, alle vervaardigd door A.van Rooijen,
3 bronzen plaquettes met voorstelling van vrouwelijk naakt, alle vervaardigd door A.van Rooijen, h. 5-7 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van steenbok, gemonogrammeerd R.K.B., mogelijk vervaardigd door
geel geglazuurde aardewerk oorvaas met reliefdecor van ammoniet, gemerkt: Amstelhoek, ontwerp
paarsglazen likeurset bestaande uit karafen en 6 glaasjes op dienblad, ontwerp: W.J. Roozendaal
serie van 3 keramische vazen met getande bovenrand en abstract decor, gemerkt: Gert de Mulder, jaren
serie van 3 keramische vazen met getande bovenrand en abstract decor, gemerkt: Gert de Mulder, jaren '90, h. 38 cm (3 x A) ...[more]
messing bouilloire op bijpassende comfoor, gemerkt en ontwerp: Jan Eissenloeffel, circa 1900, h.
messing bouilloire op bijpassende comfoor, gemerkt en ontwerp: Jan Eissenloeffel, circa 1900, h. 23 cm ...[more]
rechthoekige messing koektrommel om onderschotel, omgeving Jan Eisenloeffel, circa 1905, h. 8 cm
rechthoekige messing koektrommel om onderschotel, omgeving Jan Eisenloeffel, circa 1905, h. 8 cm ...[more]
verzilverde gipsen sculptuur met voorstelling van kaketoes, vervaardigd door P Boncke, circa 1920,
verzilverde gipsen sculptuur met voorstelling van kaketoes, vervaardigd door P Boncke, circa 1920, h. 36 cm ...[more]
moderne vierkante houten sokkel met gegoten epoxyhars, h. 45 cm. collectie M. Dreesmann ...[more]
12 plateel messenleggers, gemerkt: Ram Arnhem, circa 1930 ...[more]
Hollands eiken design bureau, met zwartgeschilderd blad, waaronder 2 laden, en aan weerszijden
mahonie en palissander gefineerde art deco boekenkast, circa 1920, h. 140, br. 160, d. 33 ...[more]
eiken art deco salontafel met octagonaal blad, rustend op 4 rechte poten verbonden door een etagére,
noten en esdoorn Amsterdamse School staande lamp met hexagonale kap, de vierkante stam versierd
plateel vaas met abstract decor in grijs, zwart en oranje, gemerkt met label: Plateelbakkerij
plateel vaas met abstract decor in grijs, zwart en oranje, gemerkt met label: Plateelbakkerij Schoonhoven, circa 1930, h. 23 cm (A/B) ...[more]
plateel schotel met abstract decor en 2 idem vazen met foraal decor, alle gemerkt Zuid-Holland,
plateel schotel met abstract decor en 2 idem vazen met foraal decor, alle gemerkt Zuid-Holland, Gouda, diam. 30 en h. 21 cm (3 x A) ...[more]
4 stuks plateel waaronder blauwe tazza, gemerkt: Zenith, 2 borden met abstract decor in oranje en
plateel bordje met floraal decor en idem vaasje, beide gemerkt: Rozenburg Den Haag, circa 1890 (!), diam. 18 en 12 cm (2 x B) ...[more]
Franse smeedijzeren art deco spiegel, h. 104 cm. ...[more]
Franse smeedijzeren Art Nouveau hanglamp met meerkleurige glazen kap en 3 idem kelkjes, Schneider,
Franse smeedijzeren Art Nouveau hanglamp met meerkleurige glazen kap en 3 idem kelkjes, Schneider, h. 54 cm ...[more]
3 art deco kleuretsen met voorstelling van figuren in modieuze kleding, waaronder gesingeerd Hardy
gipsen reklame buste "City Sport", h. 45 cm ...[more]
bronzen beeldje met voorstelling van zeehond, h. 5 cm ...[more]
Franse art deco lamp met vierkante matglazen kap hangend aan verchroomde buis, jaren '30, h. 76
Franse art deco lamp met vierkante matglazen kap hangend aan verchroomde buis, jaren '30, h. 76 cm. -elektrisch ingericht- ...[more]
pendule in eiken en palissander gefineerde kast, Amsterdamse School, circa 1930, h. 22 cm ...[more]
pendule in houten kast voorzien van messing wijzerplaat, Amsterdamse School, circa 1930, h. 27 cm
pendule in houten kast voorzien van messing wijzerplaat, Amsterdamse School, circa 1930, h. 27 cm ...[more]
bronzen penning met voorstelling van jonge herder met geiten, 20e eeuw, diam. 8,7, vervaardigd
bronzen penning met voorstelling van jonge herder met geiten, 20e eeuw, diam. 8,7, vervaardigd door Christel Seth-Hofner ...[more]
porseleinen vaasje in floraal koperen montuur, Jugendstil, circa 1900, h. 15 (A) ...[more]
bronzen beeldje met voorstelling van staand naakt op marmeren voet, art deco, circa 1925, h. 18 cm
bronzen beeldje met voorstelling van staand naakt op marmeren voet, art deco, circa 1925, h. 18 cm ...[more]
plateel zuil met decor van ranken op wit fond onder mat glazuur, Plateelbakkerij Zuid Holland,
iriserende groenglazen vaas, toegeschreven aan Palme & Koenig, Bohemen, circa 1900, h. 25 (B)
iriserende groenglazen vaas, toegeschreven aan Palme & Koenig, Bohemen, circa 1900, h. 25 (B) ...[more]
beschilderd gipsen sculptuur met voorstelling van staand meisje, gemerkt: Antheunis, circa 1930,
beschilderd gipsen sculptuur met voorstelling van staand meisje, gemerkt: Antheunis, circa 1930, h. 39 cm ...[more]
3 witplateel sculpturen met voorstelling van slanke dame, onwerp Eta Lempke en meisje op hek,
2 witplateel sculpturen met voorstelling van danseressen, ontwerp: Eta Lempke, uitvoering: Zuid-
2 witplateel sculpturen met voorstelling van meisje, ontwerp: Eta Lempke, uitvoering: Zuid-
gelegenheidsuitgave: collectie van 8 flessen Courvoisier cognac, 1988, gedecoreerd door Art deco
gegraveerd metalen passpiegel, h. 159 cm. ...[more]
keramiek sierschaal met voorstelling van figuur, gesigneerd R. Cardonna '01, uitvoering De Graal,
keramiek sierschaal met voorstelling van figuur, gesigneerd R. Cardonna '01, uitvoering De Graal, diam. 53 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
papier maché mannentorso, gedecoreerd met voorstelling van figuren, h. 66 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
glas, 63 x 53, Glazen plaquette met gedroogde bloem, 'Sinister', gesigneerd r.o. Fenestra J.W.A.
glas, 63 x 53, Glazen plaquette met gedroogde bloem, 'Sinister', gesigneerd r.o. Fenestra J.W.A. 1992 ...[more]
verzilverde tinnen jugendstil jardiniere met geslepen glazen binnenbak, versierd met decor van
Duitse tinnen Jugendstil jardiniere, gemerkt: Kayserzinn, l. 37 cm en koperen tazza, cirac 1900,
Duitse tinnen Jugendstil jardiniere, gemerkt: Kayserzinn, l. 37 cm en koperen tazza, cirac 1900, h. 23 cm ...[more]
Duits tinnen theeset met floraal decor, gemerkt: Kayserzinn, Jugendstil, circa 1900, h. 14 cm
Duits tinnen theeset met floraal decor, gemerkt: Kayserzinn, Jugendstil, circa 1900, h. 14 cm ...[more]
Italiaanse RVS design briefopener, ontwerp Enzo Mari, lengte 21 cm. ...[more]
vernikkeld metalen wandlamp met roomkleurige glazen kap, Art Deco, circa 1930, h. 50 cm ...[more]