Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
Hollandse mahonie empire tafel met rond granieten blad, rustend op 3 gebogen klauwpoten verbonden
Hollands mahonie Louis XVI kabinet, de kap voorzien van gesloten galerijrand ingelegd met fijn hout,
Hollands mahonie Louis XVI cilinderbureau met uitstekend front waarin 3 laden versierd met bronzen
Hollandse verguld houten Louis XVI spiegel, bekroond door gestoken vaas met korenaren, bloemen,
noten William en Mary fauteuil bekleed met polychroom geschoren velours, 1e helft 18e eeuw, h. 119
noten William en Mary fauteuil bekleed met polychroom geschoren velours, 1e helft 18e eeuw, h. 119 ...[more]
Frans mahonie empire halvemaankastje, met marmeren blad waaronder lade en 2 deuren, voorzien van
mahonie gefineerd penantkastje met 3 laden waaronder 2 deuren, rustend op tapstoelopende poten,
mahonie gefineerd penantkastje met 3 laden waaronder 2 deuren, rustend op tapstoelopende poten, circa 1800, h. 92, br. 120, d. 55 ...[more]
mahonie empire tabouret, bekleed met velours en rustend op gebogen poten, verbonden door gedraaide
mahonie empire tabouret, bekleed met velours en rustend op gebogen poten, verbonden door gedraaide regel, circa 1820, h. 55 ...[more]
Franse mahonie empire halvemaantafel, ingelegd met zwart leer, waaronder lade, rustend op ronde
mahonie empire trumeau met roze marmeren blad, rustend op ronde zuilen met bronzen kapitelen,
mahonie empire trumeau met roze marmeren blad, rustend op ronde zuilen met bronzen kapitelen, circa 1810, h. 86, br. 95, d. 45 ...[more]
mahonie biedermeier haardscherm met getorste zijden en gestoffeerde inzet, 19e eeuw, h. 113, br. 78
mahonie biedermeier haardscherm met getorste zijden en gestoffeerde inzet, 19e eeuw, h. 113, br. 78 ...[more]
2-delige mahonie Louis XVI hoekkast met timpaanvormige kap versierd met houtgesneden ornamenten,
Hollands mahonie kabinet met gestoken kuif, 2 deuren en in de enkelgebogen onderkast 3 laden,
Hollands noten Louis XIV kastje met gecontourneerd blad en in het gebogen front lade en deur met
Engelse vruchtenhouten coulissentafel met 2 tussenbladen versierd met parqueterie en 8 bijpassende
Franse mahonie empire tafel met rond marmeren blad, rustend op drie ronde zuilen bekroond met
stel mahonie empire fauteuils, bekleed met petit point in floraal motief, rustend op gebogen
stel mahonie empire fauteuils, bekleed met petit point in floraal motief, rustend op gebogen poten, circa 1810, h. 81 ...[more]
laqué miniset bestaande uit 4 delen, met voorstelling van landschap, rustend op gebogen poten,
laqué miniset bestaande uit 4 delen, met voorstelling van landschap, rustend op gebogen poten, maximale hoogte 66 ...[more]
Chinese sidetable versierd met houtsnijwerk in de hoeken en rustend op opengewerkte gecanneleerde
Chinese sidetable versierd met houtsnijwerk in de hoeken en rustend op opengewerkte gecanneleerde poten, h. 90 br. 285 d.51 ...[more]
Chinees hardhouten tafeltje, rustend op rechte poten verbonden door 2 etages, h. 78 br. 41 ...[more]
Engels eiken hoekkastje met 2 paneeldeuren en rustend op bracket poten, 19e eeuw, h. 119, d. tot
Engels eiken hoekkastje met 2 paneeldeuren en rustend op bracket poten, 19e eeuw, h. 119, d. tot de hoek: 67 cm ...[more]
mahonie schrijftafel met leer ingelegd blad, rustend op tapstoelopende poten, 20e eeuw, h. 78, br.
mahonie schrijftafel met leer ingelegd blad, rustend op tapstoelopende poten, 20e eeuw, h. 78, br.121, d. 76 ...[more]
mahonie haltafel met rechthoekig blad, rustend op tapstoelopende poten met messing wieltjes, 20e
mahonie haltafel met rechthoekig blad, rustend op tapstoelopende poten met messing wieltjes, 20e eeuw, h. 80, br. 107, d. 50 ...[more]
Franse eiken Louis XIV secretaire, met schuingeplaatste schrijfklep waarachter een nest van vakken
mahonie trumeau met marmer blad, rechte lade in de fries versierd met bronzen details en rustend
Hollands mahonie biedermeier naaitafeltje met gecontourneerd blad, versierd met eierlijsten, lade en
Engelse mahonie Victoriaanse linnenkast, met 4 laden en 4 deuren, rusten op afgeschuinde voet, circa
Engelse mahonie Victoriaanse linnenkast, met 4 laden en 4 deuren, rusten op afgeschuinde voet, circa 1880, h. 215, br. 200, d. 50 ...[more]
Duits noten gefineerd bureau met schuingeplaatse schijfklep waaronder 2 deuren en ingelegd met
Amsterdams mahonie en wortelnoot gefineerd staand horloge met ajourgezaagde kap, bekroond door atlas
Hollandse eiken vitrinekast met gecontourneerde kap waaronder 2 beglaasde deuren en 2 onderdeuren
Hollands eiken kruispootkabinet, met gebogen kap bekroond door gestoken bloemenmand, waaronder 2
2-zits bank geheel overtrokken met bruin leer en afgezet met koperen siernagels, h. 88 br. 140 d. 90
2-zits bank geheel overtrokken met bruin leer en afgezet met koperen siernagels, h. 88 br. 140 d. 90 ...[more]
Schotse mahonie Victoriaanse ladenkast met 6 laden geflankeerd door gestoken pilaren en rustend op
mahonie tafel met uitschuifbaar blad, lade en rustend op gecanneleerde tapstoelopende poten, Louis
Hollandse mahonie empire secretaire met rechte kap waaronder 1 lade en schrijfklep met daarachter
Franse mahonie Louis Phillipe dumbwaiter, met uitklapbare bladen en 2 laden, rustend op gedraaide
Engelse Victoriaanse mahonie kast, met een rechte kap en 2 paneeldeuren waaronder 5 laden met
rood beklede oorfauteuil, rustend op gebogen poten, 20e eeuw, h. 97 ...[more]
mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad, rustend op zuil met basement, 1e
Hollandse eiken renaissance kast, met 4 paneeldeuren en lade, versierd met rijkgestoken biezen en
eiken dekenkist, met gestoken panelen ingelegd met ebbenhout, rustend op rechte poten, 19e eeuw,
eiken dekenkist, met gestoken panelen ingelegd met ebbenhout, rustend op rechte poten, 19e eeuw, h. 71, br. 124, d. 48 ...[more]
Hollandse mahonie empire semainière met marmeren blad, rechte kap en 7 laden met bronzen grepen,
Hollands wortelnoten gefineerd Louis XV kabinet met dubbel gebogen kap bekroond door gestoken
Engels eiken staand horloge met rechte geprofileerde kap, gestoken fries, verzilverde wijzerplaat