Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
keramisch bord met reliefvoorstelling van inktvis, diam. 36 cm (A) ...[more]
galvano beeld op onyx voet met voorstelling van klassiek krijger met schild en speer, Art Deco,
galvano beeld op onyx voet met voorstelling van klassiek krijger met schild en speer, Art Deco, circa 1925, h. 44 cm ...[more]
bronzen presse paapier met voorstelling van rog, diam 8 cm ...[more]
2 gepatineerde metalen sculpturen met voorstelling van olifanten, h. 44 en 29 cm ...[more]
bronzen vide poche met sculptuur van staande vrouw, gemerkt: Ildfast, Just Anndersen, circa 1930,
bronzen vide poche met sculptuur van staande vrouw, gemerkt: Ildfast, Just Anndersen, circa 1930, diam. 17 cm ...[more]
map met diverse werken op papier, waaronder Europese interieurdecoratie motieven, divers drukwerk en
map met diverse werken op papier, waaronder Europese interieurdecoratie motieven, divers drukwerk en enkele tekeningen ...[more]
albasten buste met voorstelling van meisje, getiteld 'Poeme', circa 1900, h. 19 cm ...[more]
Keramisch object met voorstelling van hoofd in kistje, vervaardigd door Helmi Schellinger, h. 23 cm
Keramisch object met voorstelling van hoofd in kistje, vervaardigd door Helmi Schellinger, h. 23 cm ...[more]
verzilverde art deco schaal met opengezaagde motieven in de bovenrand, diameter: 27,5, hoogte 6,5
verzilverde art deco schaal met opengezaagde motieven in de bovenrand, diameter: 27,5, hoogte 6,5 cm. ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zwangere vrouw op stenen sokkel, h. 43 cm ...[more]
aarderwerk wandklok met polychroom decor van meisje en jongen met bloemen, vermoedelijk Wenen, circa
aarderwerk wandklok met polychroom decor van meisje en jongen met bloemen, vermoedelijk Wenen, circa 1910, h. 55 cm ...[more]
2 aardewerk cloisonne tegels met voorstelling van papegaaien, gemerkt: Porceleyne Fles, h. 23 x 12
2 aardewerk cloisonne tegels met voorstelling van papegaaien, gemerkt: Porceleyne Fles, h. 23 x 12 cm (2 x A/B) ...[more]
gebogen beukenhouten Thonet klapstoel met rotan rug en zitting ...[more]
noten Amsterdamse School tafeltje met fraai geprofileerde rand en coromandel centrum, rustend op 4
eiken Nieuwe Kunst naaitafeltje met opklapbaar blad, lade en ingelegd met ivoren en ebben details,
eiken Nieuwe Kunst naaitafeltje met opklapbaar blad, lade en ingelegd met ivoren en ebben details, circa 1910, h. 78, br. 54 ...[more]
wit beschilderde aardewerk buste met voorstelling van dame, vervaardigd door Jenny Duller-Elich (
Italiaanse roestvrijstalen taste-huile, olijfolieproever, merk Alessi, lengte 17 cm. ...[more]
3-delig zilveren design roomstel bestaande uit roomkan, suikerpot met deksel en rechthoekig blaadje,
zeer grote balustervormige plateel vaas met polychroom gestileerd decor op witte ondergrond,
plateel vaasje met 2 spitse oren, bolle buik en gestileerd lijnen decor, Goedewagen, Gouda, circa
plateel vaasje met 2 spitse oren, bolle buik en gestileerd lijnen decor, Goedewagen, Gouda, circa 1923, h. 14 cm. (A) ...[more]
plateel vaas met uitlopende rand en gestileerd geometrisch decor onder mat glazuur, ontwerp: L.
roodbakken aardewerk vaas met geometrisch gestileerd slibglazuur decor in cirkelmotief, ontwerp:
cilindervormige plateel kraagvaas met geprofileerde rand en polychroom decor van gestileerde florale
cilindervormige plateel kraagvaas met geprofileerde rand en polychroom decor van gestileerde gele
plateel dekselpot met reliëf van horizontale en vertikale ribben en decor van bruin en oranje
paarse plateel bolvaas met iriserend decor, St. Lukas, Utrecht, circa 1915, h. 27 cm. (A) ...[more]
zuilvormige plateel vaas met uitlopende rand en wit decor van ranken en vogels onder mat glazuur "
stel plateel vaasjes met vierkante oren met wit decor van ranken en bloemen onder mat glazuur, decor
amfoormige plateel vaas met 2 oren en polychroom decor van gestileerde orchidee op wit fond onder
plateel vaasje met 2 oren en gestileerd lijnen decor op groen fond onder mat glazuur, De Distel,
plateel vaasje met 2 oren en gestileerd lijnen decor op groen fond onder mat glazuur, De Distel, Amsterdam, circa 1910, h. 19 cm. (A) ...[more]
3 plateel vazen waaronder met floraal decor en steengoed vaasje met oor, gemerkt: Dubois, allen
3 plateel vazen waaronder met floraal decor en steengoed vaasje met oor, gemerkt: Dubois, allen circa 1925 ...[more]
3-delig Gouds plateel klokkenstel met geabstraheerd floraal decor Anjer, schilder Jo Bennis, 1920,
3-delig Gouds plateel klokkenstel met geabstraheerd floraal decor Anjer, schilder Jo Bennis, 1920, h. 29 cm (3 x A) ...[more]
Italiaanse hanglamp versierd met kunststof lamellen, ontwerp: P. Bistacchi, br. 100 cm. (ophanging
Italiaanse hanglamp versierd met kunststof lamellen, ontwerp: P. Bistacchi, br. 100 cm. (ophanging moet nagezien) ...[more]
slaapbank met rechte uitklapbare zitting en rustend op buis frame en bekleed rode geblokte stof,
stel zwarte fiberglass designfauteuils met bijpassende lederen kussens, h. 70 br. 70 d. 70 ...[more]
zwart lederen design bureau stoel, Charles Eames EA 216, productie Vitra, h 103 ...[more]
staande schemerlamp met verstelbare plexiglazen kap en rustend op 3-poot, mogelijk Raak, jaren '
staande schemerlamp met verstelbare plexiglazen kap en rustend op 3-poot, mogelijk Raak, jaren '70, h. 120 cm. ...[more]
3 stuks plateel waaronder jardiniere met floraal decor "Zomer", gemerkt: Zuid-Holland, Gouda (2 x A,
3 stuks plateel waaronder jardiniere met floraal decor "Zomer", gemerkt: Zuid-Holland, Gouda (2 x A, 1 x C) ...[more]
lot divers plateel waaronder dekselvazen hengselschaal en dienblad, o.a. gemerkt: Schoonhoven en
lot divers plateel waaronder dekselvazen hengselschaal en dienblad, o.a. gemerkt: Schoonhoven en Zuid-Holland ...[more]
plateel plaquette met voorstelling van poortje in de stad Hoorn, gemerkt: Rozenburg, anno 1900, h.
plateel plaquette met voorstelling van poortje in de stad Hoorn, gemerkt: Rozenburg, anno 1900, h. 24, br. 17 -in gezwarte lijst- ...[more]
aardewerk tegelplaquette met voorstelling van molen in landschap naar P. Gabriel, uitvoering
bronzen sculptuur met voorstelling van vogel op tak vogel, rustend op marmeren voet, gesigneerd,
bronzen sculptuur met voorstelling van vogel op tak vogel, rustend op marmeren voet, gesigneerd, h. 24 cm ...[more]
gestileerde bronzen art deco sculptuur met voorstelling van een eekhoorn op coromandel voet, circa
gestileerde bronzen art deco sculptuur met voorstelling van een eekhoorn op coromandel voet, circa 1920, h. 11 cm. ...[more]
aardewerk beker met slibdecor 'Fort bij Rijnauwen 1914', vervaardigd door Mobach, h. 10 cm ...[more]
plateel bolvaas met groen/zwart gevlekt decor, ontwerp Cornelis van der Sluys, uitvoering Eskaf,
plateel bolvaas met groen/zwart gevlekt decor, ontwerp Cornelis van der Sluys, uitvoering Eskaf, model 334, h. 24 cm (A) ...[more]
Eskaf dicuskan met groen/zwarte glazuur, ontwerp: Willem van Norden, uitvoering: Eskaf, model
Eskaf dicuskan met groen/zwarte glazuur, ontwerp: Willem van Norden, uitvoering: Eskaf, model 242, circa 1930, h. 13 cm (A) ...[more]
stel Eskaf oorvazen met groen/zwart gevlekt decor, model 281 en 202, . beide ontwerp W.H. van
plateel bolvaasje met decor van horizontale reliëfribben en groene vlekken, Eskaf, Steenwijk,
plateel bolvaasje met decor van horizontale reliëfribben en groene vlekken, Eskaf, Steenwijk, circa 1920, h. 15 cm. (B) ...[more]
2 glazen sculpturen met voorstelling van hanen, jaren '50, h. 31 cm ...[more]
11 glazen coupes op geslepen voet, art deco, circa 1920 ...[more]
stel djatihouten Indische art deco sculpturen met voorstelling van een Balinese man en vrouw, door
grijsglazen dekselschaal en 6 bijpassende schaaltjes met omgeslagen rand, Copier, Leerdam, circa
grijsglazen dekselschaal en 6 bijpassende schaaltjes met omgeslagen rand, Copier, Leerdam, circa 1940 ...[more]
plateel vaas met polychjroom decor van vogel, gemerkt: Arnhemse fayence fabriek, circa 1920, h. 23
plateel vaas met polychjroom decor van vogel, gemerkt: Arnhemse fayence fabriek, circa 1920, h. 23 cm (A) en een mahonie piedestal ...[more]
gedeeltelijk glasaservies op groene voet, ontwerp: W..J. Rozendaaal voor Kristalunie Maastricht
gedeeltelijk glasaservies op groene voet, ontwerp: W..J. Rozendaaal voor Kristalunie Maastricht ...[more]
gedeeltelijk glasservies model Carnival, uitvoering Kristalunie maastricht ...[more]
Finse zilveren sieradenset bestaande uit spangcollier met hanger en bijpassende ring, anno 1973,
Finse zilveren sieradenset bestaande uit spangcollier met hanger en bijpassende ring, anno 1973, ontwerp Clive Johansson, Helsinki ...[more]
gestileerd handgestoken sculptuur van naakt, hoogte: 26,5 cm., 2 antieke lakstempels, antiek
gestileerd handgestoken sculptuur van naakt, hoogte: 26,5 cm., 2 antieke lakstempels, antiek lakzegel en paneel, 27 x 22, familiewapen ...[more]
porseleinen sculptuur met voorstelling van danseres, gemerkt: Noritake, h. 22 cm (A) ...[more]