Art, Antiques, Collectibles

2505 items 2505 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • ( Lots: 1 - 300)
  • ( Lots: 501 - 850)
  • ( Lots: 1001 - 1350)
  • ( Lots: 1501 - 1800)
  • ( Lots: 2001 - 2300)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
2505 items
Per Page

3 kleine Italiaanse majolica bordjes met decor van figuren in landschap en wapenschild met beer, 18e eeuw, diam. 13 cm (2 x B,1 x C) ...[more]

4 gestoken en gepolychromeerde houten beeldjes met allegorische voorstelling van de vier seizoenen, 18e eeuw, h. 17 cm ...[more]

gestoken houten en gepolychromeerde sculptuur met voorstelling van engel, vermoedelijk Zuid-Duitsland, 18e eeuw, h. 58 cm ...[more]

gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van zittende krijger, gesigneerd en voorzien van gietersmerk: F. Barbedienne, h. 51 cm ...[more]

verzilverde en verguld bronzen sculptuur met voorstelling van madonna met kind, gemerkt op plaatje: Poly Brunot, h. 39 cm ...[more]

pendule in vergulde kast met emaille wijzerplaat, versierd met ornamenten van dames en florale motieven, 19e eeuw, h. 37 cm ...[more]

stel porseleinen beeldjes met voorstelling van elegante dame en heer, gemerkt: Schwarza-Saalbahn, circa 1900, h. 21 cm (2 x A/B) ...[more]

antieke bronzen sculptuur met voorstelling van Mercurius met geldbuidel, ca 1700, h. 30 cm, rustend op voet van latere datum ...[more]