Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
glazen duivenspoelbeker met gegraveerd floraal decor, 19e eeuw, h. 12 cm (A) ...[more]
2 porseleinen sculptures met voorstelling van liggende hond, gemerkt: Rosenthal en sculptuur met
8 silhouet portret miniaturen, 19e eeuw ...[more]
Frans porseleinen asperge servies bestaande uit 6 borden en serveerschaal met sauskom, versierd
Frans porseleinen asperge servies bestaande uit 6 borden en serveerschaal met sauskom, versierd met goudbeschilderde rand ...[more]
lot porselein bestaande uit kandelaar en groepjes met voorstelling van figuren, o.a. gemerkt: Wenen
lot porselein bestaande uit kandelaar en groepjes met voorstelling van figuren, o.a. gemerkt: Wenen ...[more]
messing bijbellessenaar op ronde voet, 19e eeuw, h. 30 cm ...[more]
geelkoperen kaarsenkroonlamp met 8 gebogen armen versierd met reliëf van ranken, circa 1900
geelkoperen kaarsenkroonlamp met 8 gebogen armen versierd met reliëf van ranken, circa 1900 ...[more]
parasolgreep met ebbenhout en ivoor, in de vorm van dame, eind 19e eeuw, h. 20 cm ...[more]
empire pendule in mahonie gefineerde behuizing, voorzien van emaille wijzerplaat en versierd met
Franse pailissander gefineerde tafelklok met messing inlegwerk, 19e eeuw, h. 54 cm ...[more]
3 diverse portretminiaturen met voorstelling van, Maria, man en vrouw, o.a gemonogrammeerd H.v.O.,
3 diverse portretminiaturen met voorstelling van, Maria, man en vrouw, o.a gemonogrammeerd H.v.O., 19e eeuw ...[more]
ivoren waaier met beschilderde voorstelling van dames in park, in vergulde lijst, 19e eeuw, h. 36,
ivoren waaier met beschilderde voorstelling van dames in park, in vergulde lijst, 19e eeuw, h. 36, br. 63 ...[more]
Delfts aardewerk apothekerspot met opschrift 'Balsamici, hof' in cartouche, 18e eeuw, h. 14 cm (A)
Delfts aardewerk apothekerspot met opschrift 'Balsamici, hof' in cartouche, 18e eeuw, h. 14 cm (A) ...[more]
Delfts aardewerk apothekerspot met opschrift 'Ext:Chamepi' in cartouche, 18e eeuw, h. 11 cm (C)
Delfts aardewerk apothekerspot met opschrift 'Ext:Chamepi' in cartouche, 18e eeuw, h. 11 cm (C) ...[more]
Friese aardewerk schotel met decor van bloemen en visvergiet, beide gemerkt: Makkum, Tichelaar,
Friese aardewerk schotel met decor van bloemen en visvergiet, beide gemerkt: Makkum, Tichelaar, diam. 35 cm (2 x A) ...[more]
3 kleine Italiaanse majolica bordjes met decor van figuren in landschap en wapenschild met beer, 18e
3 kleine Italiaanse majolica bordjes met decor van figuren in landschap en wapenschild met beer, 18e eeuw, diam. 13 cm (2 x B,1 x C) ...[more]
4 Italiaanse majolica bordjes met blauw decor van hond, herder, vogel en kasteel, 18e eeuw, diam. 23
4 Italiaanse majolica bordjes met blauw decor van hond, herder, vogel en kasteel, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers) ...[more]
antieke glazen beker met gegraveerd en geslepen decor van vogels en paleis, 18e/19e eeuw, h. 10
antieke glazen beker met gegraveerd en geslepen decor van vogels en paleis, 18e/19e eeuw, h. 10 cm (A) ...[more]
spaanse gepolychromeerde houtens sculptuur met voorstelling van St. Michel te paard, 17e eeuw, h. 75
spaanse gepolychromeerde houtens sculptuur met voorstelling van St. Michel te paard, 17e eeuw, h. 75 cm ...[more]
4 gestoken en gepolychromeerde houten beeldjes met allegorische voorstelling van de vier seizoenen, 18e eeuw, h. 17 cm ...[more]
gestoken houten en gepolychromeerde sculptuur met voorstelling van engel, vermoedelijk Zuid-
gestoken houten en gepolychromeerde sculptuur met voorstelling van engel, vermoedelijk Zuid-Duitsland, 18e eeuw, h. 58 cm ...[more]
Gotische bronzen penkandelaar met rechte stam voorzien van 2 platte knopen, 16e eeuw, h. 38 cm
Gotische bronzen penkandelaar met rechte stam voorzien van 2 platte knopen, 16e eeuw, h. 38 cm ...[more]
bronzen voetornament in de vorm van liggende leeuw, mogelijk Perzië, 15e eeuw, h. 16 cm ...[more]
fraai gestoken palmhouten renaissance plaquette met reliëfdecor van veldslag, mogelijk naar een
Duitse 'Atlas zur ubersicht der geschichte aller Europaischen lander und staaten' door Christian
Duitse 'Atlas zur ubersicht der geschichte aller Europaischen lander und staaten' door Christian Kruse, 1822 ...[more]
tinnen wijwaterbakje met voorstelling van de heilige Rochus, h. 19 ...[more]
2 bronzen kandelaars versierd met bladmotieven, circa 1880, h. 21 cm ...[more]
zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman,
zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 52 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van cobra, toegeschreven aan Bergman, circa
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van cobra, toegeschreven aan Bergman, circa 1900, h. 10 cm ...[more]
lot diverse bronzen sculptuurtjes waaronder Weens bronzen hond ...[more]
6 Duits porseleinen beeldjes waaronder Perzische kongen met fruitschaal en knielende dame met
bronzen sculptuur met voorstelling van man met sabel op zuilvormige voet, 18e eeuw, totale hoogte:
bronzen sculptuur met voorstelling van man met sabel op zuilvormige voet, 18e eeuw, totale hoogte: 55 cm ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van Frederik van Pruissen, empire periode, circa 1820, h. 41 cm
bronzen sculptuur met voorstelling van Frederik van Pruissen, empire periode, circa 1820, h. 41 cm ...[more]
6 diverse porseleinen beeldjes waaronder opa en oma met fruitmand, meisje met pop en konijnen, h.
6 diverse porseleinen beeldjes waaronder opa en oma met fruitmand, meisje met pop en konijnen, h. 5-22 cm (6 x A) ...[more]
lot Herend porselein bestaande uit vaas met floraal bkloemdecor, beeldje met voorsterlling van
Engelse mahonie stick barometer met verzilverde wijzerplaat, adres: Parkinson & Fiedsham, London,
Engelse mahonie stick barometer met verzilverde wijzerplaat, adres: Parkinson & Fiedsham, London, 19e eeuw, l. 92 cm. ...[more]
messing skeletklok onder stolp, 2e helft 19e eeuw, h. 39 cm ...[more]
pendule in eiken kast voorzien van messing wijzerplaat, met slagwerk, circa 1900, h. 43 cm ...[more]
Duitse lithografische hemelglobe op houten voet, adres: Paul Rath, Leipzich, jaren '30, h. 55 cm.
Duitse lithografische hemelglobe op houten voet, adres: Paul Rath, Leipzich, jaren '30, h. 55 cm. ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van zittende krijger, gesigneerd en voorzien van
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van zittende krijger, gesigneerd en voorzien van gietersmerk: F. Barbedienne, h. 51 cm ...[more]
verzilverde en verguld bronzen sculptuur met voorstelling van madonna met kind, gemerkt op plaatje: Poly Brunot, h. 39 cm ...[more]
porseleinen portretmedaillon met voorstelling van dame, merk Sèvres, gesigneerd Brachard 1824 (=Jean
lot Deens porselein bestaande uit 6 beeldjes, bord en schaal, gemerkt: Bing & Grondahl en Roral
lot Deens porselein bestaande uit 6 beeldjes, bord en schaal, gemerkt: Bing & Grondahl en Roral Copenhagen ...[more]
Franse porseleinen schaal met polychroom decor van putto bij dame, voorzien van verguld bronzen
Franse verguld bronzen tafelklok bekroond door vaas met mascarons, de wijzerplaat en zijden
pendule in vergulde kast met emaille wijzerplaat, versierd met ornamenten van dames en florale
pendule in vergulde kast met emaille wijzerplaat, versierd met ornamenten van dames en florale motieven, 19e eeuw, h. 37 cm ...[more]
porseleinen schemerlamp met polychroom decor van vogels en bloemen, circa 1900, h. 43 ...[more]
2 Perzische lontslot geweren en 1 lontslot pistool, 19e eeuw ...[more]
albasten art deco beeld met voorstelling van knielende dame op basement, h. 40 cm. ...[more]
albasten sculptuur met voorstelling van knielende dame in jurk, h. 39 cm. ...[more]
houten paneel met gestoken voorstelling van oogst, feest en jachttaferelen, Kameroen, h. 175 br. 59
houten paneel met gestoken voorstelling van oogst, feest en jachttaferelen, Kameroen, h. 175 br. 59 ...[more]
stel porseleinen beeldjes met voorstelling van elegante dame en heer, gemerkt: Schwarza-Saalbahn,
stel porseleinen beeldjes met voorstelling van elegante dame en heer, gemerkt: Schwarza-Saalbahn, circa 1900, h. 21 cm (2 x A/B) ...[more]
8 Frans porseleinen borden met decor van elegante dames waaronder Marie Antoinette, gemerkt: Sevrès,
8 Frans porseleinen borden met decor van elegante dames waaronder Marie Antoinette, gemerkt: Sevrès, diam. 24 cm (8 x A) ...[more]
lot Frans porseleinen borden bestaande uit serie van serie van 8 en serie van 11 borden met
lot Frans porseleinen borden bestaande uit serie van serie van 8 en serie van 11 borden met floraal decor ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van vrouwe Fortuna, op rond marmeren basement, 18e eeuw, h.
bronzen sculptuur met voorstelling van vrouwe Fortuna, op rond marmeren basement, 18e eeuw, h. totaal 37 cm. ...[more]
antieke bronzen sculptuur met voorstelling van Mercurius met geldbuidel, ca 1700, h. 30 cm,
antieke bronzen sculptuur met voorstelling van Mercurius met geldbuidel, ca 1700, h. 30 cm, rustend op voet van latere datum ...[more]
messing sextant, merk: De Koningh, Arnhem/Amsterdam, in bijpassende mahonie kist -Collectie Crone-
messing sextant, merk: De Koningh, Arnhem/Amsterdam, in bijpassende mahonie kist -Collectie Crone- ...[more]
2 kompassen in houten behuizing met papieren schaalplaten, Louis XVI-periode, 18e eeuw ...[more]
octagonale Duitse messing kompas in origineel foudraal, gemerkt: Lorens Grafsl, 18e eeuw, diam. 5 cm
octagonale Duitse messing kompas in origineel foudraal, gemerkt: Lorens Grafsl, 18e eeuw, diam. 5 cm ...[more]