Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
glazen Unica object met voorstelling van verbonden keramische en blankglazen driehoeken, gemerkt met
glazen Unica object met voorstelling van verbonden keramische en blankglazen driehoeken, gemerkt met monogram en '92, h. 23 cm. ...[more]
dikwandige glazen vaas met omgeslagen paarse rand en decor van ingeblazen groene kleurslingers,
dikwandige glazen vaas met omgeslagen paarse rand en decor van ingeblazen groene kleurslingers, gemerkt: Ignis V135, 6/86, h. 12 cm (A) ...[more]
goud beschilderde salontafel met glazen blad, het ijzeren frame heeft de vorm van een gevlochten
goud beschilderde salontafel met glazen blad, het ijzeren frame heeft de vorm van een gevlochten koord, h. 45 br. 130 d. 88 ...[more]
design wandlamp met bruinglazen kap in draadmetalen montuur, jaren '50/60, h. 31 cm ...[more]
stel Deense teakhouten design armfauteuils met uitneembare kussens, jaren '60 ...[more]
Italiaanse designstoel, model EroS, ontwerp Philip Starck, uitvoering Kartell, h. 80 ...[more]
glazen voorraadfles, de hals versierd met glasdraden en met ingeblazen luchtbellen, naar 17e eeuws
glazen voorraadfles, de hals versierd met glasdraden en met ingeblazen luchtbellen, naar 17e eeuws voorbeeld, h. 23 cm. ...[more]
vintage kalenderklok, merk Fysic, FK-247, Jumbo analoge klok, h. 32 cm. ...[more]
amberkleurig glazen vaas met tincraquele, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, circa 1935, h. 22 cm (
amberkleurig glazen vaas met tincraquele, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, circa 1935, h. 22 cm (A) ...[more]
bronzen gepatineerde sculptuur van Paljas op vierkante travertijnen voet, h. 32, gesigneerd op
bronzen gepatineerde sculptuur van Paljas op vierkante travertijnen voet, h. 32, gesigneerd op voet FTD ...[more]
collectie ansichtkaarten waaronder met gezicht op Zwolle, Valkenburg en Wieringermeer ...[more]
lot met 6 diverse oude kurkentrekkers ...[more]
Franse notenkraker met zilveren heft, circa 1880, 2 stel verzilverde vleespennen en toneelkijker
Franse notenkraker met zilveren heft, circa 1880, 2 stel verzilverde vleespennen en toneelkijker in etui, circa 1880 ...[more]
3 Franse verzilverde schalen afgezet met parelrand, gemerkt: Christofle ...[more]
2 verzilverde dek - en dienschalen, l. 25 en 27 cm ...[more]
2 diverse aardglobes, jaren '50, h. 22 en 28 cm ...[more]
3 diverse laqué beschilderde kisten met 1 kofferhouder ...[more]
Franse pendule in houten kast versierd met inlegwerk in boulle techniek, 2e helft 19e eeuw, h. 41 cm
Franse pendule in houten kast versierd met inlegwerk in boulle techniek, 2e helft 19e eeuw, h. 41 cm ...[more]
koperen beddepan met gegraveerd decor van vogel, 19e eeuw ...[more]
tuinbeeld met voorstelling van putto, h. 70 ...[more]
gedeeltelijke 53-delig verzilverde art deco bestekcassette met o.a. 6 tafelvorken en messen, 4
2 groen glazen flessen zogenaamde kattenkoppen, 18e eeuw, h. 20 cm (2 x A/B) ...[more]
2 gravures van Groningen waaronder ingekleurde gravure met stadsaanzicht, door G. Albrizzi, beide
2 gravures van Groningen waaronder ingekleurde gravure met stadsaanzicht, door G. Albrizzi, beide 18e eeuw, in lijsten ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van antiquiteiten, fruittest en bord met decor van
antiek boek: Kathechismus der Natuur, door J.F. Martinet, tweede deel, anno 1778 ...[more]
Friese aardewerk scultuur met voorstelling van koe, gemerkt: Makkum, h. 16 cm. (oren met imperfecties) ...[more]
mahonie gefineerd theekistje en idem lepeldoosje, 19e eeuw ...[more]
beschilderde smeedijzeren kandelaar met 3 lichtpunten en getorste stam, 19e eeuw, h. 150 ...[more]
gedeeltelijke 52-delige verzilverde bestekcassette, puntfilet, bestaande uit 6 tafelcouverts met
bronzen penning met voorstelling van Dhr. Van Doorne, oprichter van DAF en zilveren medaille met
stel 19e eeuwse stippelgravures waaronder met voorstelling van het laatste avondmaal ...[more]
2 Hongaarse porseleinen cachepots met floraal decor, gemerkt: Herend, h. 10 en 18 cm (2 x A)
2 Hongaarse porseleinen cachepots met floraal decor, gemerkt: Herend, h. 10 en 18 cm (2 x A) ...[more]
houten schooltas met gestoken klep, 19e eeuw, h. 52 cm. ...[more]
ovale spiegel in vergulde lijst, h. 59, br. 50 ...[more]
theater zwaard, met gegraveerde kling en messing pommel, gesigneerd: de Jager Haarlem, l.91
theater zwaard, met gegraveerde kling en messing pommel, gesigneerd: de Jager Haarlem, l.91 ...[more]
Engels officierssabel infanterie, George V, 1e helft 20e eeuw, l. 98 ...[more]
tafelklokje in messing behuizing en voorzien van emaille cijferring, h. 18 cm ...[more]
gezwarthouten theedoos met interieur voorzien van porseleinen flacons en palissander gefineerd
Amerikaanse typemachine, merk Underwood Standard Portable Typewriter ...[more]
gebeitst zachthouten speeltafeltje met opklapbare pootjes en vakjes voor fiches, circa 1900
gebeitst zachthouten speeltafeltje met opklapbare pootjes en vakjes voor fiches, circa 1900 ...[more]
wortelnoten kistje met koperen beslag, eind 19e eeuw en miniatuur secretaire, h. 15 en 24 cm
wortelnoten kistje met koperen beslag, eind 19e eeuw en miniatuur secretaire, h. 15 en 24 cm ...[more]
bronzen presse-papier met voorstelling van schuddende handen, op natuurstenen voet, 19e eeuw, l.
bronzen presse-papier met voorstelling van schuddende handen, op natuurstenen voet, 19e eeuw, l. 21 cm ...[more]
lot divers waaronder portretminiaturen, brilletjes en flacon, hoofdzakelijk 19e eeuw ...[more]
mahonie hotelbel, circa 1900, h. 66 cm ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zittende dame, 2e helft 19e eeuw, h. 31 cm ...[more]
bronzen inktstel op zwartmarmeren voet, 2e helft 19e eeuw ...[more]
gezwarthouten kolompendule met vergulde bronzen wijzerplaat en ornamenten, 19e eeuw, h. 35 cm
gezwarthouten kolompendule met vergulde bronzen wijzerplaat en ornamenten, 19e eeuw, h. 35 cm ...[more]
paardenhaam met leren knop en blauwe houten omlijsting ...[more]
mahonie burger-empire haardscherm bekroond door gestoken zwanenhalzen en ingezet met tappisserie, 1e
mahonie burger-empire haardscherm bekroond door gestoken zwanenhalzen en ingezet met tappisserie, 1e helft 19e eeuw, h. 101, br. 59 ...[more]
2 Engelse eiken stoelen waaronder met gespijlde rug en rechte armleggers en stoel met getorste
2 Engelse eiken stoelen waaronder met gespijlde rug en rechte armleggers en stoel met getorste zuilen, beide 19e eeuw ...[more]
eiken schildersezel versierd met gestoken details, circa 1900, h. 163 cm. - imperfecties, steun los-
eiken schildersezel versierd met gestoken details, circa 1900, h. 163 cm. - imperfecties, steun los- ...[more]
noten spiegel bekroond door gestoken kuif en rondom versierd door ranken, Louis XIV-stijl, 19e eeuw,
noten spiegel bekroond door gestoken kuif en rondom versierd door ranken, Louis XIV-stijl, 19e eeuw, h. 127, br. 128 ...[more]
mahonie miniatuur theestoof, 19e eeuw, h. 29 cm ...[more]
porseleinen servies met blauwbeschilderde floraal decor en opgehoogd met goudbeschildering ...[more]
geelkoperen aker met oren in de vorm van mascarons en rustend op 3 klauwpoten, 19e eeuw, h. 36 cm.
geelkoperen aker met oren in de vorm van mascarons en rustend op 3 klauwpoten, 19e eeuw, h. 36 cm. ...[more]
lot divers verzilverd waaronder dienblad, flessenbak en dienschalen ...[more]
Engels aardewerk koffieservies bestaande uit 16 kop en schotels, koffiepot, suikerkom spoelkom en
2 Makkum kommen met chinoiserie decor in Wanli stijl, gemerkt: Tichelaar, Makkum, diam. 17 cm (2 x
2 Makkum kommen met chinoiserie decor in Wanli stijl, gemerkt: Tichelaar, Makkum, diam. 17 cm (2 x A) ...[more]