Art, Antiques, Collectibles

2505 items 2505 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • ( Lots: 1 - 300)
  • ( Lots: 501 - 850)
  • ( Lots: 1001 - 1350)
  • ( Lots: 1501 - 1800)
  • ( Lots: 2001 - 2300)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
2505 items
Per Page

dikwandige glazen vaas met omgeslagen paarse rand en decor van ingeblazen groene kleurslingers, gemerkt: Ignis V135, 6/86, h. 12 cm (A) ...[more]

mahonie burger-empire haardscherm bekroond door gestoken zwanenhalzen en ingezet met tappisserie, 1e helft 19e eeuw, h. 101, br. 59 ...[more]