Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
ingekleurde kopergravure met voorstelling van figuren bij boot, in beschilderde lijst bekroond
diorama met voorstelling van elegaante figuren op kade met zeilboot, 18e eeuw, h. 28, br. 31
diorama met voorstelling van elegaante figuren op kade met zeilboot, 18e eeuw, h. 28, br. 31 ...[more]
2 ovale emaille plaquettes met voorstelling van bloemstillevens, voorzien van gestoken houten
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van elegante dame met bloemen, rustend op marmeren
reiswekker in beglaasde messing behuizing en voorzien van emaille wijzerplaat, circa 1900, h. 12 cm
reiswekker in beglaasde messing behuizing en voorzien van emaille wijzerplaat, circa 1900, h. 12 cm ...[more]
3 diverse kistjes en diverse kleine boekjes, hoofdzakelijk 19e eeuw ...[more]
bronzen plaquette met reliëfdecor van klassieke goeden waaronder Mercurius en Neptunus, Renaissance,
bronzen plaquette met reliëfdecor van klassieke goeden waaronder Mercurius en Neptunus, Renaissance, 17e eeuw, h. 17, br. 31 ...[more]
stel Italiaanse bronzen penkandelaars, eind 17e eeuw, h. 43 cm ...[more]
gepolychromeerde gestoken houten sculptuur met voorstelling van Josef met boek en Jezus, circa 1700,
gepolychromeerde gestoken houten sculptuur met voorstelling van Josef met boek en Jezus, circa 1700, h. 58 cm ...[more]
ovale koperen tabaksdoos, met gegraveerd decor van dansende figuren en tabaksdoos met decor van
Spaanse gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van Corpus Christi, 16e eeuw, h. 44 ...[more]
4 diverse Hollandse koperen en messing tabaksdozen met gegraveerd decor van o.a. kalender, 18e eeuw,
4 diverse Hollandse koperen en messing tabaksdozen met gegraveerd decor van o.a. kalender, 18e eeuw, l. 11-17 cm ...[more]
2 tinnen borden met gegraveerde voorstelling van koets en slee, voorschien van opschriften en
2 tinnen borden met gegraveerde voorstelling van koets en slee, voorschien van opschriften en datering, anno 1800 en 1805, diam. 25 cm ...[more]
Nederlandse statiedegen, met parelmoer heft en verguld gevest, l. 92 - schede incompleet - ...[more]
Nederlandse marine ponjaard, model 1880, compleet met toebehoren, l. 32 cm - gemeten exclusief
Nederlandse marine ponjaard, model 1880, compleet met toebehoren, l. 32 cm - gemeten exclusief schede - ...[more]
Nederlandse marine ponjaard, model 1880, compleet met toebehoren, l. 35 ...[more]
wapenboek van den 'Nederlandschen adel met genealogische en heraldische aanteekeningen', door J.P.
wapenboek van den 'Nederlandschen adel met genealogische en heraldische aanteekeningen', door J.P. Rietstap, Groningen, circa 1887 ...[more]
stel Franse vergulde bronzen 3-lichts kandelaars met gebogen armen en gecanneleerde stam, versierd
Franse verguld bronzen pendule met voorstelling van rustende edelman, midden 19e eeuw,, h. 44 cm
Franse verguld bronzen pendule met voorstelling van rustende edelman, midden 19e eeuw,, h. 44 cm ...[more]
koperen hanglamp versierd met gepatineerde palmetten en hangend aan gecanneleerde stangen, empire-
Portugees hardhouten kistje met smeedijzeren beslag, 16e/17e eeuw, h. 20, br. 40, d. 23 ...[more]
stel gestoken eiken panelen met reliëfdecor van bijbelse voorstellingen geflankeerd door zuilen
Franse terracotta sculptuur van 2 putti, op integrale ovale voet, 19e eeuw, h. 28 cm ...[more]
antieke bronzen sculptuur met voorstelling van paard aangevallen door leeuw, naar een bronzen
gietijzeren haardplaat met voorstellin gvan Christusfiguur omgeven door andere figuren en vuur, anno
gietijzeren haardplaat met voorstellin gvan Christusfiguur omgeven door andere figuren en vuur, anno 1687, h. 86, br. 86 ...[more]
Duitse steenoed schenkkan met oor en tuit met steg, versierd met reliëf van stadswapen, figuren,
Delfts aardewerk siroopkan met opschrift 'Violarum' in cartouche, 18e eeuw, h. 24 cm (B) ...[more]
5 Delfts aardewerk borden met polychroom decor van rivierlandschap, 18e eeuw, diam. 23 cm (
5 Delfts aardewerk borden met polychroom decor van rivierlandschap, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers) ...[more]
Friese aardewerk vaas met blauw beschilderd landschappelijk decor, 18e/19e eeuw ...[more]
Duitse gepolychromeerde notenhouten sculptuur van de verrezen Christus, circa 1500, h. 47,5 cm. -
Duitse gepolychromeerde notenhouten sculptuur van de verrezen Christus, circa 1500, h. 47,5 cm. -defecten - ...[more]
Spaanse gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van Christus als man van de smarten, staande op
stel glazen kandelaartjes met geslepen en beschilderd floraal decor, mogelijk Rusland, circa 1830,
stel glazen kandelaartjes met geslepen en beschilderd floraal decor, mogelijk Rusland, circa 1830, h. 17 cm (2 x A) ...[more]
Duits porseleinen groepje met voorstelling van visser met net, gemerkt: Meissen, 19e eeuw, h. 20
Duits porseleinen groepje met voorstelling van visser met net, gemerkt: Meissen, 19e eeuw, h. 20 cm -kleine restauratie- ...[more]
Hollands porseleinen lampetset, gemerkt: Mol, Loosdrecht, hergedecoreerd ' la Sevres' in de 19e
Hollands porseleinen lampetset, gemerkt: Mol, Loosdrecht, hergedecoreerd ' la Sevres' in de 19e eeuw, h. 25 cm (2 x A/B) ...[more]
wit marmeren sculptuur met voorstelling van zittend meisje, gesigneerd J. Hruska, circa 1910, h.
wit marmeren sculptuur met voorstelling van zittend meisje, gesigneerd J. Hruska, circa 1910, h. 50 cm ...[more]
porseleinen cakeschaal en 5 bordjes met ;landschappelijk decor, gedateerd 1890 ...[more]
3 Duits porseleinen schoteljes met blauw chinoiseriedecor, gemerkt Meissen, circa 1730, diam.13
3 Duits porseleinen schoteljes met blauw chinoiseriedecor, gemerkt Meissen, circa 1730, diam.13 cm (3 x A) ...[more]
beschilderde Weense bronzen sculptuur met voorstelling van leeuw en leeuwin op stenen rots,
bronzen plaquette met voorstelling van Vertumnus en Pomona, Zuidelijke Nederlanden, circa 1700,
bronzen plaquette met voorstelling van Vertumnus en Pomona, Zuidelijke Nederlanden, circa 1700, diam. 9 cm. ...[more]
Weens bronzen sculptuurtje met voorstelling van 5 Franse Bulldogs op rij, circa 1900, h. 2 cm
Weens bronzen sculptuurtje met voorstelling van 5 Franse Bulldogs op rij, circa 1900, h. 2 cm ...[more]
gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van de heilige Johannes, Zuidelijke Nederlanden, 16e eeuw,
gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van de heilige Johannes, Zuidelijke Nederlanden, 16e eeuw, h. 30 - restauraties - ...[more]
gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van Corpus Christi, Zuid-Duitsland/Oostenrijk, ca 1700, h.
gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van Corpus Christi, Zuid-Duitsland/Oostenrijk, ca 1700, h. 34,5 cm. ...[more]
bronzen plaquette met voorstelling van spelende putti, met de initialen CL en de datering 1778 l.
bronzen plaquette met voorstelling van spelende putti, met de initialen CL en de datering 1778 l.o. - naar Claude Michel Clodion - ...[more]
Frans ivoren luik van een diptiek, de Aanbidding der Koningen, mogelijk 14e eeuw, 9,2 x 6,7 cm.
Frans ivoren luik van een diptiek, de Aanbidding der Koningen, mogelijk 14e eeuw, 9,2 x 6,7 cm. ...[more]
lot van 27 kristallen glazen waaronder set van 6 gegraveerde coupes met decor van schelpmotief,
ingekleurde gravure met voorstelling van de kaart van Friesland "Frisia Occidentalis", uit A.
ingekleurde Engelse gravure met voorstelling van de 7 provincies, door Eman Bowen, 18e eeuw, h.
ingekleurde Engelse gravure met voorstelling van de 7 provincies, door Eman Bowen, 18e eeuw, h. 35, br. 42, in lijst met passe partout ...[more]
Delfts aardewerk bord met decor van vogel in landschap in Wanli stijl, 18e eeuw, diam. 34 cm (A/B)
Delfts aardewerk bord met decor van vogel in landschap in Wanli stijl, 18e eeuw, diam. 34 cm (A/B) ...[more]
Delftse aardewerk knobbelvaas met chinoiseriedecor, 17e eeuw, voorzien van zilveren dop van latere
Delftse aardewerk knobbelvaas met chinoiseriedecor, 17e eeuw, voorzien van zilveren dop van latere datum, h. 30 cm ...[more]
collectie van 30 antieke tegels waaronder met voorstelling van soldaat, bloemenvaas, tulpen,
2 polychrome tegeltableaus met voorstelling van Prins Willem de eerste en zijn vrouw Frederica
stel bronzen sculpturen met voorstelling van ruiters naast paard, 19e eeuw, h. 30 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling buffel, gesigneerd op de achterkant en rustend op
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling buffel, gesigneerd op de achterkant en rustend op marmeren voet, h. 25 cm ...[more]
ijzeren schaal met reliëfdecor van dame met sater en kind, 19e eeuw, diam. 41 cm ...[more]
verguld bronzen pendule met voorstelling van biddende dame, midden 19e eeuw, h. 33 cm ...[more]
pendule in albasten kast bekroond door bronzen sculptuur van moeder en kind op zetel, circa 1880, h.
pendule in albasten kast bekroond door bronzen sculptuur van moeder en kind op zetel, circa 1880, h. 43 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
bronzen cartelklokje met emaille wijzerplaat, Louis XV-stijl , 19e eeuw, h. 31 cm ...[more]
geslepen kristallen doosje in verguld bronzen montuur, mogelijk Bacarat, h. 10,. br. 10, d. 8
geslepen kristallen doosje in verguld bronzen montuur, mogelijk Bacarat, h. 10,. br. 10, d. 8 ...[more]