Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
blauw/wit Japans porseleinen Arita vaas met landschappelijk decor, 4e kwart 17e eeuw, h. 18 cm (A)
blauw/wit Japans porseleinen Arita vaas met landschappelijk decor, 4e kwart 17e eeuw, h. 18 cm (A) ...[more]
grote Japanse Imari dekselvaas met decor van bloemen in cartouche, 17e eeuw, h. 77 cm (dekselknop
grote Japanse Imari dekselvaas met decor van bloemen in cartouche, 17e eeuw, h. 77 cm (dekselknop vervangen) ...[more]
3 Chinese gestoken stenen beeldjes waaronder bloedjade beeldje met voorsteling van liggende man,
3 Chinese gestoken stenen beeldjes waaronder bloedjade beeldje met voorsteling van liggende man, h. 8-11 cm ...[more]
3 Chinese beeldjes waaronder jade beeldje met voorstelling van wijsgeer,h. 6-16 cm ...[more]
Chinese amethist sculptuur met voorstelling van Quan Yin, rustend op houten voet, tatale hoogte 16
Chinese amethist sculptuur met voorstelling van Quan Yin, rustend op houten voet, tatale hoogte 16 cm ...[more]
Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van dame met zotje en hert, 19e eeuw, h. 24 cm. (A)
Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van dame met zotje en hert, 19e eeuw, h. 24 cm. (A) ...[more]
grote Chinees porseleinen famille verte dekselvaas bekroond door Fo-hond, met decor van bloemen en
Chinees porseleinen vaas met groen floraal decor geflankeerd door goudbeschilderde leeuwenmascarons,
Chinees porseleinen vaas met groen floraal decor geflankeerd door goudbeschilderde leeuwenmascarons, 19e eeuw, h. 57 cm. (B) ...[more]
hexagonale Chinese emaille cloisonné kom met decor van onsterfelijken, bloemen en draak, vermoedelijk 19e eeuw, diam. 29 cm ...[more]
4-delig polychroom beschilderd Japans kamerscherm, met marquetterie van parelmoer met voorstelling
4-delig polychroom beschilderd Japans kamerscherm, met marquetterie van parelmoer met voorstelling van vogels en flora, h. 106 br. 120 ...[more]
Chinese rozenhouten stoel in de opengewerkte rug versierd met gestoken fabelfiguur, met rechte
Japanse cloisonné lampenvoet, met florale voorstellingen, 19e eeuw, h. 181 ...[more]
Chinese cloisonné vaas vermaakt tot schemerlamp met bronzen montuur, circa 1900, h. 75 cm ...[more]
Chinees terracotta Yixing trekpotje met reliëfdecor van bloeiende prunus, 19e eeuw, h. 10 cm. (
Chinees terracotta Yixing trekpotje met reliëfdecor van bloeiende prunus, 19e eeuw, h. 10 cm. (handvat met breuk) ...[more]
Chinees terracotta Yixing trekpotje met geglazuurde ornamenten, circa 1900, h. 11 cm (2 x B)
Chinees terracotta Yixing trekpotje met geglazuurde ornamenten, circa 1900, h. 11 cm (2 x B) ...[more]
Chinees terracotta Yixing trekpotje en koperen trekpotje, beide 19e eeuw, h. 10 en 12 cm ...[more]
Chinees porseleinen cachepot met polychroom decor van ranken en vogels, figuren en vlinders in
Chinees porseleinen cachepot met polychroom decor van ranken en vogels, figuren en vlinders in cartouches, circa 1900, h. 40, diam. 45 ...[more]
Chinees porseleinen Celadon schotel met blauw/wit landschappelijk decor in cartouches, 19e eeuw,
Chinees porseleinen Celadon schotel met blauw/wit landschappelijk decor in cartouches, 19e eeuw, diam. 26 cm (A) ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van dames in interieur en tuinlandschap, Kangxi,
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van dames in interieur en tuinlandschap, Kangxi, circa 1700, diam. 21 cm (4 x A/B) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van dames in tuinlandschap en florale motieven,
blauw/wit Chinees porseleinen vaasje met floraal decor . Kangxi, circa 1700, voorzien van zilveren
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van bloemen en vlinder, Kangxi, circa 1700, voorzien
stel blauw/wit Chinees porseleinen kolomkandelaars met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 25
stel blauw/wit Chinees porseleinen kolomkandelaars met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 25 cm (beide gerestaureerd) ...[more]
Chinees porseleinen vaas met blauw decor van draak, vermoedelijk Swatow 17e eeuw, h. 38 cm ...[more]
lot Chinees porseleinen melk-en-bloed kop en schotels, Kangxi, 18e eeuw ...[more]
schildering, 106 x 30, 3 boze gezichten ...[more]
Chinese zijde schildering, 110 x 39, berglandschap ...[more]
Chinese aquarel met voorstelling van figuur bij huisje in landschap, h. 71, br. 62, in lijst
Chinese aquarel met voorstelling van figuur bij huisje in landschap, h. 71, br. 62, in lijst ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor en bord met decor van pauw en tafel, beide
lot Chinees en Japans porselein waaronder trekpotje en miniatuur vaasjes, 18e eeuw ...[more]
lot Chinees porseleinen kop en schotels, 18e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen Imari trekpotje met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 11 cm (minime
Chinees porseleinen Imari trekpotje met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 11 cm (minime randschilfertjes) ...[more]
set van 6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, Kangxi, 18e eeuw
set van 6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, Kangxi, 18e eeuw ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen knobbelvaas met decor van bloemen en antiquiteiten, Swatow, 17e
blauw/wit Chinees porseleinen Ghendi met floraal decor en koperen montuur, 17e eeuw, h. 24 cm
blauw/wit Chinees porseleinen Ghendi met floraal decor en koperen montuur, 17e eeuw, h. 24 cm ...[more]
serie van 4 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bloemen en vogel op tak,Yongzheng,
antieke blauw/wit Japans porseleinen Artia schenkkan met decor van figuren in landschap, 2e helft
4 Japans porseleinen schoteltjes, 2 kopjes en 8 deksels, -1 schotel defect- ...[more]
Chinees porseleinen assiette met decor van bloemenmand, Compagnie des Indes, 18e eeuw, br. 32 cm (A)
Chinees porseleinen assiette met decor van bloemenmand, Compagnie des Indes, 18e eeuw, br. 32 cm (A) ...[more]
Chinese porseleinen theepot met famille rose decor van bloesemtakken en bloemen, circa 1900, h. 13
Chinese porseleinen theepot met famille rose decor van bloesemtakken en bloemen, circa 1900, h. 13 cm (2 x A) ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van lijzen in tuinlandschap, 1e helft 18e eeuw,
2 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van lijzen in tuinlandschap, 1e helft 18e eeuw, diam. 22 cm (1 x B, 1 x C) ...[more]
Chinese terracotta Yixing trekpot met florale emaille beschildering, h.14 cm (2 x A) ...[more]
Chinees terracotta Yixing trekpotje, h. 7 cm (2 x A) ...[more]
Chinees porseleinen celadon vaas met floraal reliëfdecor, Ming, 16e/17e eeuw, h. 21 cm (A) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van paradijsvogel en florale motieven, Swatow, 17e
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van paradijsvogel en florale motieven, Swatow, 17e eeuw, diam. 29 cm (A) ...[more]
2 Chinees porseleinen kommen, dekseldoosje en vaasje in de vorm van haan, 17e eeuw ...[more]
Chinese zijde schildering, 120 x 41 cm, kraanvogels op bomen in berglandschap ...[more]
Chinese schildering op papier, 130 x 33, bloemenvaas en geschrift ...[more]
serie van 4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van ananas, bessen en vruchten, Qianlong,
serie van 4 Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam.
serie van 4 Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm (2 x A, 2 x C) ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen chocolade kopjes en schotels met floraal decor, 19e eeuw (8 x A)
4 blauw/wit Chinees porseleinen chocolade kopjes en schotels met floraal decor, 19e eeuw (8 x A) ...[more]
stel Chinees porseleinen kommen met polychroom floraal decor in vakverdeling, 1e helft 18e eeuw,
stel Chinees porseleinen kommen met polychroom floraal decor in vakverdeling, 1e helft 18e eeuw, diam. 26 cm (2 x gerestaureerd) ...[more]
Chinees gestoken houten paneel met voorstelling Boeddha geflankeerd door staande figuren, h. 31, br.
Chinees gestoken houten paneel met voorstelling Boeddha geflankeerd door staande figuren, h. 31, br. 40 ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes met decor van draak en florale motieven, 19e eeuw, h. 16
2 blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes met decor van draak en florale motieven, 19e eeuw, h. 16 cm (randschilfers) ...[more]
Chinees porseleinen Imari kwispedoor met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 9 cm (2 x A)
Chinees porseleinen Imari kwispedoor met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 9 cm (2 x A) ...[more]
7 Chinees porseleinen kopjes en 5 schotels met decor van lijzen en ruiters, Kangxi, 18e eeuw
7 Chinees porseleinen kopjes en 5 schotels met decor van lijzen en ruiters, Kangxi, 18e eeuw ...[more]
2 Chinees porseleinen Imari kopjes, 3 Japanse schotels en blauw/wit schenkkannetje, 18e eeuw
2 Chinees porseleinen Imari kopjes, 3 Japanse schotels en blauw/wit schenkkannetje, 18e eeuw ...[more]
lot Chinees porselein bestaande uit 5 borden en 2 ketels, Kanton, eind 19e eeuw -beschadigingen-
lot Chinees porselein bestaande uit 5 borden en 2 ketels, Kanton, eind 19e eeuw -beschadigingen- ...[more]