Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
6 porseleinen sculpturen met voorstelling van vogels, gemerkt: Royal Copenhagen, Rosenthal en Bing &
6 porseleinen sculpturen met voorstelling van vogels, gemerkt: Royal Copenhagen, Rosenthal en Bing & Grondahl ...[more]
Balinese gestoken houten sculptuur met voorstelling van dame, jaren '50, h. 27 cm ...[more]
Balinese gestoken houten sculptuur met voorstelling van biddende dame, h. 70 cm ...[more]
Franse verguld bronzen wandapplique met 3 gebogen armen, empire, circa 1815, h. 40 cm ...[more]
antieke tegel met polychrome voorstelling van vogel, 17e eeuw ...[more]
koperen kraankan, appelketel en 2 tinnen strooiers, 19e eeuw ...[more]
Engelse palissander gefineerde banjo barometer met verzilverde schaalplaten, adres: Lane London
Engelse palissander gefineerde banjo barometer met verzilverde schaalplaten, adres: Lane London 19e eeuw ...[more]
bronzen 4-lichts wandlampje, 19e eeuw, h. 42 cm ...[more]
tafelklok in noten kast met geëmailleerde wijzerplaat voorzien van rode decoratie, midden 19e
tafelklok in noten kast met geëmailleerde wijzerplaat voorzien van rode decoratie, midden 19e eeuw, h. 38 cm ...[more]
tafelklok in messing behuizing en voorzien van verzilverde wijzerplaat, 2e helft 19e eeuw, h. 46 cm
tafelklok in messing behuizing en voorzien van verzilverde wijzerplaat, 2e helft 19e eeuw, h. 46 cm ...[more]
goudbeschilderde schemerlamp met stoffen kap en 3-zijdige voet, h. 104 cm. ...[more]
polychroom beschilderde gestoken houten spiegel, bekroond door rocaille, Louis XV stijl, 19e eeuw,
polychroom beschilderde gestoken houten spiegel, bekroond door rocaille, Louis XV stijl, 19e eeuw, h. 78 ...[more]
messing 2-lichts boillottelamp met groen beschilderde ovale kap, h. 58 cm ...[more]
lot Chinees cloisonné waaronder vaasje, sieraden en cachepot met floraal decor ...[more]
houten vruchtbaarheidsbeeldje, Akua-ba Nigeria, l. 30 ...[more]
houten puppet met linnen kleding, Bamana Mali, l. 90 ...[more]
zeepstenen kissibeeldje, Sierra Leone, l. 20 ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van zittende Boeddha op lotustroon, h. 32 cm
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van zittende Boeddha op lotustroon, h. 32 cm ...[more]
2 portretminiaturen, porseleinen cachepot en vaasje met landschappelijk decor ...[more]
vergulde ovale spiegel en bijpassende vergulde console met donker marmeren blad, 20e eeuw, afmeting console: l. 83 ...[more]
Franse beschilderde gietijzeren paraplubak, 18e/19e eeuw, h. 68 ...[more]
uitgebreid lot speelgoed waaronder Dinky Toys modelauto's, deels in originele verpakkingen en
pendule in verguld metalen kast met voorstelling van ridder met vaandel, 19e eeuw, 47 cm ...[more]
5-delig Frans porseleinen kaststel met decor van familliewapen in chine-de-commande stijl, Samson,
stel Japanse aardewerk Satsuma vazen met decor van mannen met rolschildering en kinderen, 1e helft
stel Japanse aardewerk Satsuma vazen met decor van mannen met rolschildering en kinderen, 1e helft 20e eeuw, h. 28 cm (2 x A) ...[more]
stel decoratieve houten sculpturen met voorstelling van eenden ...[more]
2 blikken laqué koektrommels op onderschotel, voorzien van goud beschilderd chinoiserie decor, 19e
2 blikken laqué koektrommels op onderschotel, voorzien van goud beschilderd chinoiserie decor, 19e eeuw, h. 7 cm ...[more]
stel vierkante voorraadblikken met chinoiserie decor, vermaakt tot schemerlamp ...[more]
polychroom Japans porseleinen schotel met decor van vogels, omgeven door florale motieven, eind
polychroom Japans porseleinen schotel met decor van vogels, omgeven door florale motieven, eind 19e eeuw, diam. 45 cm (A) ...[more]
6 Chinees porseleinen Imari schoteltjes, 18e eeuw, diameter 11 cm ...[more]
2 houten sierobjecten, 2 panelen en eetgerei ...[more]
4 tinnen maatkannen, 19e eeuw, h. 8-20 cm ...[more]
9 diverse Afrikaanse stenen vruchtbaarheids en voorouderbeelden, Congo, h. 13-28 cm ...[more]
vliegenmepper met gestoken houten knielende vrouw, Luba Congo, l. 41 ...[more]
ceremonieel mes met schede van dierenhuid, Yaka Angola, l. 60 ...[more]
ceremonieel mes met schede van dierenhuid, Ekonda Congo, l. 55 ...[more]
mes, vrouwenfiguur, Fang Congo Brazzaville, l. 36 ...[more]
omvangrijke collectie trench art, WW1 en WW2, waaronder diverse bewerkte granaathulzen en asbak
omvangrijke collectie trench art, WW1 en WW2, waaronder diverse bewerkte granaathulzen en asbak ...[more]
omvangrijke collectie trench art, WW1 en WW2, waaronder bewerkte granaathulzen en asbakken ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van kangaroe, op natuurstenen sokkel, h. 20 ...[more]
spiegel in 19e eeuwse goudvergulde lijst, 83 x 65 cm ...[more]
marmeren pendule met beglaasd front en uitgerust met kwikcompensatie slinger, adres: A. Fontaine
marmeren pendule met beglaasd front en uitgerust met kwikcompensatie slinger, adres: A. Fontaine La Haye, h. 53 cm ...[more]
Vlaamse schilderijklok met geprofileerde rand beschilderd met decor van figuren, met achterglas
bronzen pendule met emaille cijfercartouches in chinoiserie-stijl, 2e helft 19e eeuw, h. 44 cm
bronzen pendule met emaille cijfercartouches in chinoiserie-stijl, 2e helft 19e eeuw, h. 44 cm ...[more]
4 diverse scheepjes in fles
4 diverse scheepjes in fles ...[more]
2 brisé waaiers van struisvogelveren, beide met schildpad montuur, circa 1910, tezamen ingelijst
ovale gipsen reliëfplaquette met voorstelling van putti omgeven door druiventrossen, h. 56, br.
ovale gipsen reliëfplaquette met voorstelling van putti omgeven door druiventrossen, h. 56, br. 67 -collectie Crone- ...[more]
2 antieke spelletjes in houten etui waaronder met opschrift '24-12-1904 Souvernir aan de galerij
2 antieke spelletjes in houten etui waaronder met opschrift '24-12-1904 Souvernir aan de galerij te Amsterdam' -collectie Crone- ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van paard, vermoedelijk Italiaans, 17e eeuw, h. 18 cm (rustend op
bronzen sculptuur met voorstelling van paard, vermoedelijk Italiaans, 17e eeuw, h. 18 cm (rustend op voet van latere datum) ...[more]
marmeren zuil met vierkant plateau rustend op cilindrische stam, circa 1920, h. 113 cm. ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zwaan, rustend op ovale natuurstenen voet, h. 32 cm ...[more]
gobelin met geborduurde voorstelling van musicerende figuren bij kasteel in landschap, in vergulde
gobelin met geborduurde voorstelling van musicerende figuren bij kasteel in landschap, in vergulde lijst 100 x 115 -collectie Crone- ...[more]
2 gestoken houten penkandelaars, h. 75 cm ...[more]
3 Chinees porseleinen borden met decor van bloemenmand, 18e eeuw ...[more]
kristallen tafelset, idem zuurstel, schaal op onderschotel en vaasje, circa 1900 ...[more]
3 smeedijzeren vuurkorven
3 smeedijzeren vuurkorven ...[more]
5-delig opaline kaststel, met handbeschilderd floraal decor, 2e helft 19e eeuw, hoogte: 27, 24 en
5-delig opaline kaststel, met handbeschilderd floraal decor, 2e helft 19e eeuw, hoogte: 27, 24 en 19,5 cm. (1 vaas en 1 deksel gelijmd) ...[more]
stel Japanse damesschoenen, stel Balinese hoornen schoenen en parasol, 19e eeuw -collectie Crone-
stel Japanse damesschoenen, stel Balinese hoornen schoenen en parasol, 19e eeuw -collectie Crone- Haver Droeze- ...[more]
Indisch djatihouten beeld met voorstelling van man met mand, h. 132 cm. ...[more]
houten hyenamasker, Bamana, l. 42
houten hyenamasker, Bamana, l. 42 ...[more]