Art, Antiques, Collectibles

2505 items 2505 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • ( Lots: 1 - 300)
  • ( Lots: 501 - 850)
  • ( Lots: 1001 - 1350)
  • ( Lots: 1501 - 1800)
  • ( Lots: 2001 - 2300)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
2505 items
Per Page

vergulde ovale spiegel en bijpassende vergulde console met donker marmeren blad, 20e eeuw, afmeting console: l.  83 ...[more]

2 antieke spelletjes in houten etui waaronder met opschrift '24-12-1904 Souvernir aan de galerij te Amsterdam'  -collectie Crone- ...[more]

gobelin met geborduurde voorstelling van musicerende figuren bij kasteel in landschap, in vergulde lijst 100 x 115 -collectie Crone- ...[more]

5-delig opaline kaststel, met handbeschilderd floraal decor, 2e helft 19e eeuw, hoogte: 27, 24 en 19,5 cm. (1 vaas en 1 deksel gelijmd) ...[more]