Remove filter- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van paradijsvogels en florale motieven, Kangxi,
2 blauw/wit Chinees porseleinen cachepots met oren, opgehoogd met goudbeschildering, Qianlong, 18e
2 blauw/wit Chinees porseleinen cachepots met oren, opgehoogd met goudbeschildering, Qianlong, 18e eeuw, h. 8 cm (randschilfers) ...[more]
stel Chinees porseleinen kommen met floraal Amsterdams bont decor, 18e eeuw, diam. 15 cm (1 x A/B, 1
stel Chinees porseleinen kommen met floraal Amsterdams bont decor, 18e eeuw, diam. 15 cm (1 x A/B, 1 x C) ...[more]
3-delig Chinees porseleinen famille rose kaststel bestaande uit 2 dekselvazen en bekervaas met decor
Chinees porseleinen Imari bord met floraal decor en idem roomkom met landschappelijk decor, beide
lot Chinees porseleinen kop en schotels waaronder Imari en blauw/wit decor van landschap, allle
lot Chinees porseleinen kop en schotels waaronder Imari en blauw/wit decor van landschap, allle 18e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van krijgers omgeven door reliëf van fabeldieren,
Chinees porseleinen cachepot met polychroom decor van berglandschap met pagode, 20e eeuw, h. 42,
Chinees porseleinen cachepot met polychroom decor van berglandschap met pagode, 20e eeuw, h. 42, diam. 45 ...[more]
Chinese porseleinen lamp met polychroom decor van figuren bij boom omgeven door florale motieven,
Chinese porseleinen lamp met polychroom decor van figuren bij boom omgeven door florale motieven, circa 1920, h. 31 cm (1 x B, 1 x C) ...[more]
rose kwarts wierookbrander met deksel bekroond door foohond, h. 11 cm ...[more]
jade sculptuur met voorstelling van Boeddha en 2 sculpturen met voorstelling van vogels op tak en
Chinese gestoken stenen sculptuur met voorstelling van figuren bij tempel, rustend op houten voet,
Chinese gestoken stenen sculptuur met voorstelling van figuren bij tempel, rustend op houten voet, totale hoogte: 11 cm ...[more]
5 diverse blauw/wit Chinees porseleinen borden met o.a. decor van tabaksbladeren, alle 18e eeuw,
5 diverse blauw/wit Chinees porseleinen borden met o.a. decor van tabaksbladeren, alle 18e eeuw, diam. 23-26 cm (2 x A, 2 x B, 1 x C) ...[more]
6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van koekkoek in het huisje, Qianlong, 18e eeuw,
6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van koekkoek in het huisje, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (3 x A, 3 x B) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van figuren en lijzen in interieur, Kangxi, 17e eeuw, h.
blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van figuren en lijzen in interieur, Kangxi, 17e eeuw, h. 15 cm (C) ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van herten in landschap, beide Kangxi 17e eeuw, h.
2 blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van herten in landschap, beide Kangxi 17e eeuw, h. 45 cm (1 x A/B, 1 x C) ...[more]
lot Chinees porselein waaronder 3 Imari broden, bord met decor van krabben en vissen, alle 18e eeuw
lot Chinees porselein waaronder 3 Imari broden, bord met decor van krabben en vissen, alle 18e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen Chine-de-commande theeserviesje met polychroom decor van Hollandse man en
lot chinees porselein waaronder blauw/witte kwispedoor, 2 kommen en miniatuur vaasjes, 18e en 19e
lot chinees porselein waaronder blauw/witte kwispedoor, 2 kommen en miniatuur vaasjes, 18e en 19e eeuw ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen kommen met landschappelijk decor, 19e eeuw, diam. 26 cm (2 x A)
stel blauw/wit Chinees porseleinen kommen met landschappelijk decor, 19e eeuw, diam. 26 cm (2 x A) ...[more]
cloisonne vaas en kandelaar, beide met polychroom decor van ranken, circa 1900, h. 30 en 32 cm.
cloisonne vaas en kandelaar, beide met polychroom decor van ranken, circa 1900, h. 30 en 32 cm. ...[more]
Japans bronzen bruin gepatineerde tuitvaas, gesigneerd Ichiyo Habara (1914-1996), Showa periode,
stel Japanse ijzeren sculpturen met voorstelling van Awaodor dansers, gesigneerd Keiten Takahashi,
stel Japanse ijzeren sculpturen met voorstelling van Awaodor dansers, gesigneerd Keiten Takahashi, h. 10 cm ...[more]
Japanse Shino keramiek thee kom of Chawan, vroeg 20e eeuw, h. 9 cm. (A) -herkomst collectie
Japanse Shino keramiek thee kom of Chawan, vroeg 20e eeuw, h. 9 cm. (A) -herkomst collectie Achterbergh- ...[more]
pendule met Japans porseleinen Imari behuizing in bronzen montuur en bekroond door sculptuur met
Japans porseleinen schotel met polychroom decor van vogel in tuinlandschap, 19e eeuw, diam. 55 cm (
Japans porseleinen schotel met polychroom decor van vogel in tuinlandschap, 19e eeuw, diam. 55 cm (A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen vaas met decor van vogels en florale motieven, 19e eeuw, h. 47 cm (A)
blauw/wit Japans porseleinen vaas met decor van vogels en florale motieven, 19e eeuw, h. 47 cm (A) ...[more]
4 Chinees porseleinen famille verte borden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 23 cm (2 x A,
4 Chinees porseleinen famille verte borden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 23 cm (2 x A, 2 x B) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen kommen met floraal decor en cenntraal een afbeelding van vogels
blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van sprinkhaan op rots omgeven door bloemen, 17e
blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van sprinkhaan op rots omgeven door bloemen, 17e eeuw, diam. 21 cm (A/B) ...[more]
6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van pioenrozen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (
6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van pioenrozen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers en 1 x C) ...[more]
orientaalse schilderijlijst met reliëf van Arabische teksten en golfmotief, pasmaat: 35 x 28 cm.
orientaalse schilderijlijst met reliëf van Arabische teksten en golfmotief, pasmaat: 35 x 28 cm. ...[more]
koloniale gedreven zilveren dekseldoos versierd met drijfwerk van guirlandes, 19e eeuw, diameter
stel Japanse aardewerk Satsuma vazen met decor van voorname figuren in landschap, Meiji, circa 1900,
stel Japanse aardewerk Satsuma vazen met decor van voorname figuren in landschap, Meiji, circa 1900, h. 19 cm (2 x A) ...[more]
Japans aardewerk Satsuma trekpotje met decor van geisha's, Meiji-periode, circa 1900, diam. 11 cm (
Japans aardewerk Satsuma trekpotje met decor van geisha's, Meiji-periode, circa 1900, diam. 11 cm (deksel gelijmd) ...[more]
stel Japanse aardewerk Satsuma vazen met decor van onsterfelijken en draak, circa 1900, h. 25 cm (
stel Japanse aardewerk Satsuma vazen met decor van onsterfelijken en draak, circa 1900, h. 25 cm (2 x A) ...[more]
Japanse porseleinen Imari schotel met decor van paradijsvogel en pagode in landschap, opgehoogd
2 Chinese jade sculpturen met voorstelling van dames, hoogte inclusief houten voet: 15 en 16 cm
2 Chinese jade sculpturen met voorstelling van dames, hoogte inclusief houten voet: 15 en 16 cm ...[more]
Chinese sculptuur met voorstelling van dame met kind op gestoken houten voet, totale hoogte: 19 cm
Chinese sculptuur met voorstelling van dame met kind op gestoken houten voet, totale hoogte: 19 cm ...[more]
Chinese jade staf Rui scepter met ornamenten van draak en sculptuur van draak, h. 9 en 5 cm
Chinese jade staf Rui scepter met ornamenten van draak en sculptuur van draak, h. 9 en 5 cm ...[more]
4 Chinees porseleinen kopjes en 5 schotels met decor van antiquiteiten, Kangxi, circa 1700 ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van kikker op rots omgeven door vakverdeling, Wanli, 17e
stel Chinees porseleinen dekselvazen met blauw/wit decor van pioenrozen en bekroond door Fo-hond,
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van figuren in bootje en flotrale motieven, 18e
3 Japanse aquarellen met voorstelling van figuren, allen fraai in lijst ...[more]
Japans pporseleinen Imari kom met decor van mand, foohonden en floraale motieven, 18e eeuw, diam. 14
Japans pporseleinen Imari kom met decor van mand, foohonden en floraale motieven, 18e eeuw, diam. 14 cm (A) ...[more]
stel Japanse aardewerk Kutani schotels met decor van dames in landschap 19e eeuw, diameter 37cm (1 x
stel Japanse aardewerk Kutani schotels met decor van dames in landschap 19e eeuw, diameter 37cm (1 x A, 1 x C) ...[more]
Japanse cloisonné schotel met decor van draak en florale ornamenten, Meiji, circa 1900, diam. 45 cm
Japanse cloisonné schotel met decor van draak en florale ornamenten, Meiji, circa 1900, diam. 45 cm ...[more]
Japanse cloisonné vaas met decor van draken, paradijsvogels en florale motieven, rustend op houten
Japanse cloisonné vaas met decor van draken, paradijsvogels en florale motieven, rustend op houten voet, circa 1900, h. 23 cm ...[more]
Chinese cloisonné oorvaas met decor van figuren en florale motieven, 2e helft 19e eeuw, h. 44 cm
Chinese cloisonné oorvaas met decor van figuren en florale motieven, 2e helft 19e eeuw, h. 44 cm ...[more]
Chinese bronzen wierookbrander mert oren in de vorm van fabeldieren, diam. 11 cm. ...[more]
Chinees porseleinen schotel met polychroom decor van boer op os in landschap, 18e eeuw (A) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met floraal decor, 18e eeuw en 2 Japanse kommen, circa 1900, diam.
blauw/wit Chinees porseleinen kom met floraal decor, 18e eeuw en 2 Japanse kommen, circa 1900, diam. 11-19 cm (3 x A) ...[more]
lot Chinees porseleinen kop en schotels, 18e eeuw ...[more]
lot Chinees porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw ...[more]
kapitale Japans porseleinen schotel met decor van foo hond, draak, vogels en florale motieven, 19e
kapitale Japans porseleinen schotel met decor van foo hond, draak, vogels en florale motieven, 19e eeuw, diam. 61 cm (A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita kan met decor van figuur in landschap en voorzien van tinnen