Remove filter- Keramik, Glas (123)
Remove filter- Fine Art & Antiques (123)
stel gembercoupes en piece-de-milieu stel kristallen dekselcoupes met ster slijpsel, en kristallen
5 glazen slingerglas met gedraaide stam, 18e eeuw en set van 4 kristallen glazen met vergulde rand
uitgebreid servies Herend uitgebreid Hongaars porseleinen servies met groen floraal decor, bestaande
olielamp olielamp met gesatineerde kap en rustend op melkglazen voet, 19e eeuw, h. 62 cm. ...[more]
kop en schotel Hollandse schouwburg Amsterdam empire kop en schotel met decor van de Hollandse
Franse tonvormige tabakspot tonvormige Franse aardewerk tabakspot met decor van 2 pijprokende
serie van 8 Delfts aardewerk borden, 18e eeuw serie van 8 blauw/wit Delfts aardewerk borden met
porseleinen dekselvaas Franse porseleinen dekselvaas met bronzen montuur en landschappelijk decor,
porseleinen dekselvaas Franse porseleinen dekselvaas met bronzen montuur en landschappelijk decor, gemerkt: Sèvres, 2e helft 19e eeuw ...[more]
Delftse mosterdpot Delfts aardewerk mosterdpot met decor van bloemenmanden in Chinese stijl,
Delfts sculptuurtje Delfts aardewerk sculptuurtje met voorstelling van visverkoper, 18e eeuw, h.
Delfts sculptuurtje Delfts aardewerk sculptuurtje met voorstelling van visverkoper, 18e eeuw, h. 11 cm (hand gerestaureerd) ...[more]
3 kop en schotels 3 Chinees porseleinen kop en schotels met polychroom famille rose decor van herten
steengoed kruik Duitse steengoed oorkan met decor van familiewapens in medaillons, Raeren, 17e eeuw,
steengoed kruik Duitse steengoed oorkan met decor van familiewapens in medaillons, Raeren, 17e eeuw, h. 16,5 cm (klein haarlijntje) ...[more]
stel Italiaanse albarello's stel Italiaanse majolica albarello's met floraal decor, Sicilië, 16e/17e
stel Italiaanse albarello's stel Italiaanse majolica albarello's met floraal decor, Sicilië, 16e/17e eeuw, h. 25 cm (2 x D) ...[more]
stel Sevres beeldjes stel Franse porseleinen sculpturen met voorstelling van dames in traditionele
2 slingerglazen 2 diverse slingerglazen waaronder exemplaar met witte en rode kleurslinger en
Friese plaquette grote accoladevormige Friese aardewerk plaquette met voorstelling van kerk en
Delfts aardewerk miniatuur tazza Delfts aardewerk schaaltje met decor van landschap, 18e eeuw, diam.
Delfts aardewerk miniatuur tazza Delfts aardewerk schaaltje met decor van landschap, 18e eeuw, diam. 11 cm (A) ...[more]
glazen fles met beschilderd decor groenglazen zaadfles met beschilderd decor van Michiel de Ruiter
aardewerk kan, Brussel aardewerk oorkan met decor van bloemen in cartouches, met tinnen deksel en
stel balustervormige vazen stel geribde balustervormige aardewerk vazen met blauw decor van vogels
Delftse schotel 17e eeuw Delftse aardewerk schotel met Wan Li decor van figuren in vakverdeling en
Amstel schotel Hollandse porseleinen schotel met polychroom decor van figuren, molen en boerderij
bord Amstel Hollands porseleinen bord met polychroom decor van landarbeiders bij boerderij, gemerkt:
kop en schotel Nieuwer Amstel vogels Hollandse porseleinen kop en schotel met polychroom decor van
kop en schotel Amstel korenbloem Hollandse porseleinen kop en schotel met decor van korenbloemen,
Delfts bord Delfts aardewerk bord versierd met knorranden in reliëf en decor met vruchten en
Delfts aardewerk schotel Delfts aardewerk schotel met decor van levensboom, gemerkt: De Klaauw,
Delfts aardewerk schotel Delfts aardewerk schotel met decor van levensboom, gemerkt: De Klaauw, 18e eeuw, diam. 35 cm ...[more]
aardewerk schenkkan met florale motieven blauw/wit aardewerk schenkkan met decor van pauwen en
kwispedoor Loosdrecht Hollands porseleinen kwispedoor met blauw floraal decor, gemerkt: Mol,
Mol schelpje schelpvormig porseleinen schaaltje met blauw decor, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa
Mol schelpje schelpvormig porseleinen schaaltje met blauw decor, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam. 12 cm (A/B) ...[more]
tegeltableau Rotterdamse haven, Joseph Roelants 96-delig polychroom tegeltableau met voorstelling
porseleinen kop en schotel Duitse porseleinen empire kop en schotel met decor van tuinen bij
porseleinen kop en schotel Duitse porseleinen empire kop en schotel met decor van tuinen bij Hamburg, circa 1820 (2 X A) ...[more]
druivenspoelbeker Duitse glazen druivenspoelbeker met gegraveerd en olijfgeslepen decor van
druivenspoelbeker Duitse glazen druivenspoelbeker met gegraveerd en olijfgeslepen decor van ranken, 18e eeuw, h. 20 cm. ...[more]
Kop en schotel Amstel Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom floraal decor, voorzien van
7 borden Amstel korenbloemen serie van 7 Hollandse porseleinen borden met decor van korenbloemen,
Duits apenorkest 12-delig Duits porseleinen apenorkest, gemerkt: Sietsendorf en Dresden, circa 1900
Duits apenorkest 12-delig Duits porseleinen apenorkest, gemerkt: Sietsendorf en Dresden, circa 1900 ...[more]
stel Haagse borden, gemerkt: Meissen stel Haagse porseleinen borden met polychroom decor van ruïne
4 slingerglazen 4 slingerglazen met witte dubbele slinger in de stam, 18/19e eeuw, hoogte: 17 cm. (
4 slingerglazen 4 slingerglazen met witte dubbele slinger in de stam, 18/19e eeuw, hoogte: 17 cm. (2xA,2xB) ...[more]
3 diverse antieke glazen 2 18e eeuwse Hollandse wijnglazen met gegraveerde rand versierd met
2 antieke flessen stel antieke wijnflessen, 17e eeuw, h. 18 cm ...[more]
antieke jachtbeker antiek waterglas met gegraveerd decor van ruiter en wild in boslandschap,
lot Delfts aardewerk lot Delfts aardewerk waaronder Delfts rode vaasjes, borden en kommen, allen
lot Delfts aardewerk lot Delfts aardewerk waaronder Delfts rode vaasjes, borden en kommen, allen gemerkt: De Porceleyne Fles ...[more]
12 groenglazen gilde wijnglazen, Copier Leerdam serie van 12 groene wijnglazen met gefacetteerde
3x glaswerk: F. Meydam 3 stuks glaswerk, ontwerp: Floris Meydam, uitvoering: Leerdam, h, 10 - 24
3x glaswerk: F. Meydam 3 stuks glaswerk, ontwerp: Floris Meydam, uitvoering: Leerdam, h, 10 - 24 cm (3 x A) ...[more]
7 kristallen champagneflutes set van 7 kristallen champagneflutes met decor van olijfslijpsel, h. 19
7 kristallen champagneflutes set van 7 kristallen champagneflutes met decor van olijfslijpsel, h. 19 cm. (7 x A) ...[more]
5 glasobjecten en 5 glazen lot glazen objecten waaronder brede fruitschaal, mogelijk Maastricht,
4 moderne glasobjecten 4 moderne glazen objecten waaronder vaas met gesatineerd decor, gemerkt:
12 diverse moderne glasobjecten 12 diverse glazen objecten waaronder spijkerbol, ontwerp: A.D.
Amerikaanse vaas, Kate Jacobson grote keramische vaas met craquelé in Raku techniek, vervaardigd
Amerikaanse vaas, Kate Jacobson grote keramische vaas met craquelé in Raku techniek, vervaardigd door Kate Jacobson, h. 62 cm ...[more]
keramiek sculptuur, M.T. keramische sculptuur met voorstelling van de Godin van de vruchtbaarheid,
keramiek sculptuur, M.T. keramische sculptuur met voorstelling van de Godin van de vruchtbaarheid, gemonogrammeerd M.T, h. 51 cm ...[more]
6 stuks divers aardewerk 6 stuks aardewerk waaronder blauw/witte schotel gemerkt: Tichelaar,
2 Delftse schotels en 2 tegels stel blauw/wit Delfts aardewerk schotels met floraal decor, 18e eeuw,
2 Delftse schotels en 2 tegels stel blauw/wit Delfts aardewerk schotels met floraal decor, 18e eeuw, diam. 33 cm en 2 antieke tegels ...[more]
grote Delfts aardewerk vaas grote balustervormige aardewerk vaas met floraal decor, h. 64 ...[more]
tegeltableau Christus 28-pas tegeltableau met voorstelling van de kruisiging, circa 1900, in eiken
2 plaquettes Jezus en Maria stel porseleinen plaquettes met voorstelling van Jezus en Maria in
plateel siervaas balustervormige plateel siervaas met floraal decor op witte ondergrond, gemerkt:
Juliana aardewerk vaas amphora Juliana aardewerk vaas met polychroom decor van pauw en bloemen,