1052
Delfts sculptuurtje Delfts aardewerk sculptuurtje met voorstelling van visverkoper, 18e eeuw, h.
- 1217 KR Hilversum
Delfts sculptuurtje
Delfts aardewerk sculptuurtje met voorstelling van visverkoper, 18e eeuw, h. 11 cm (hand gerestaureerd)
Delfts sculptuurtje
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands