1199
bord Amstel Hollands porseleinen bord met polychroom decor van landarbeiders bij boerderij, gemerkt:
- 1217 KR Hilversum
bord Amstel
Hollands porseleinen bord met polychroom decor van landarbeiders bij boerderij, gemerkt: Amstel, circa 1790, diam. 25 cm (A/B)
bord Amstel
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands