1323
stel Haagse borden, gemerkt: Meissen stel Haagse porseleinen borden met polychroom decor van ruïne
- 1217 KR Hilversum
stel Haagse borden, gemerkt: Meissen
stel Haagse porseleinen borden met polychroom decor van ruïne in landschap en bloemguirlandes, gemerkt: Meissen, diam. 24 cm (2 x A/B)
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands