1049
porseleinen dekselvaas Franse porseleinen dekselvaas met bronzen montuur en landschappelijk decor,
- 1217 KR Hilversum
porseleinen dekselvaas
Franse porseleinen dekselvaas met bronzen montuur en landschappelijk decor, gemerkt: SĆØvres, 2e helft 19e eeuw
porseleinen dekselvaas
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands