1245
kwispedoor Loosdrecht Hollands porseleinen kwispedoor met blauw floraal decor, gemerkt: Mol,
- 1217 KR Hilversum
kwispedoor Loosdrecht
Hollands porseleinen kwispedoor met blauw floraal decor, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, h. 9 cm (randrestauratie)
kwispedoor Loosdrecht
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands