1314
Kop en schotel Amstel Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom floraal decor, voorzien van
- 1217 KR Hilversum
Kop en schotel Amstel
Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom floraal decor, voorzien van vergulde rand, gemerkt: Amstel, circa 1795, h. 6 cm (2 x A)
Kop en schotel Amstel
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands