1059
10 aardewerk borden lot van 10 Delfts aardewerk borden waaronder schotel met Wan Li decor,
- 1217 KR Hilversum
10 aardewerk borden
lot van 10 Delfts aardewerk borden waaronder schotel met Wan Li decor, spreukenbord, en borden met floraal decor, 18e eeuw (restauraties)
10 aardewerk borden
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands