1315
7 borden Amstel korenbloemen serie van 7 Hollandse porseleinen borden met decor van korenbloemen,
- 1217 KR Hilversum
7 borden Amstel korenbloemen
serie van 7 Hollandse porseleinen borden met decor van korenbloemen, gemerkt: Amstel, eind 18e eeuw, diam. 25 cm (randschilfers)
7 borden Amstel korenbloemen
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands