1198
Amstel schotel Hollandse porseleinen schotel met polychroom decor van figuren, molen en boerderij
- 1217 KR Hilversum
Amstel schotel
Hollandse porseleinen schotel met polychroom decor van figuren, molen en boerderij aan rivieroever, gemerkt in blauw onderglazuur Amstel (1784-1814), diam. 28 cm (B)
Amstel schotel
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands