- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Plaquette, schildpad borstel en papier-maché pennendoos, o.a. met portret Byron en Pius X [3]
Plaquette, schildpad borstel en papier-maché pennendoos, o.a. met portret Byron en Pius X [3] ...[more]
Gedraaid benen schaakspel, 19e eeuw [zkj] ...[more]
Diverse objets de vertu en zilverwerk [ds] ...[more]
Dominospel in kist en zwart laqué omberdoos, 19e eeuw, ingelegd met parelmoer, met benen fiches [2]
Dominospel in kist en zwart laqué omberdoos, 19e eeuw, ingelegd met parelmoer, met benen fiches [2] ...[more]
Diverse objets de vertu, 19e eeuw, w.o. bloedkoralen ketting [zkj] ...[more]
Diverse bronzen penningen [zkj]
Diverse bronzen penningen [zkj] ...[more]
Diverse porseleinen snuifdoosjes in vorm van o.a. dieren [zkj] ...[more]
Spanje,Navaja, ijzeren klapmes en vier diverse doosjes, w.o. met 9krt gouden montering [5] ...[more]
Divers, w.o. processielampen [ds]
Divers, w.o. processielampen [ds] ...[more]
Diverse gestoken panelen, o.a. Gotisch met briefpaneel en met voluten, 17e eeuw [ds] ...[more]
Gestoken houten religieus snijwerk, ca. 1900 h. 55 cm. [1] ...[more]
Wassen Christuskop met doornenkroon h. 33 cm. incl. voet [1] ...[more]
Antiek bronzen godslamp, chanuka en Hebreeuws gezangenboekje, 19e eeuw met gouden slot [3]
Antiek bronzen godslamp, chanuka en Hebreeuws gezangenboekje, 19e eeuw met gouden slot [3] ...[more]
Bronzen dekselpot in eclectische stijl, het deksel bekroond door sater h. 19 cm. [1] ...[more]
Polychroom beschilderd houten putto l. 30 cm. [1] ...[more]
Inktstel met herdershond op eiken voet l. 32 cm. [1] ...[more]
Glazen hanglamp, Art Deco, met achterglasschildering van geometrische patronen [1] ...[more]
Beschilderd blikken spaarpot, ca. 1900, in vorm van huis 30 x 24 cm. [1] ...[more]
Voorsnijgarntiuur met imitatie bewerkte ivoren grepen. [3] ...[more]
Verguld en polychroom houten corpus met imitatie bewerkte ivoren grepen. l. 61 cm. [1] ...[more]
Koperen grote schotel in Renaissance stijl met in reliëf vele figuren. diam. 49 cm. [1] ...[more]
Twee koperen tafellampen, Art Deco h. 46 en 50 cm, [2] ...[more]
Porseleinen wandlamp, Art Deco. Hierbij ijzeren handboor [2] ...[more]
Meerschuim voorstelling, relieken in lijst en benen broche met voorstelling van windhond [3]
Meerschuim voorstelling, relieken in lijst en benen broche met voorstelling van windhond [3] ...[more]
Vitra Miniatures Collection, buizenstoel [1] ...[more]
Kerfsnijwerk mangelplank en Sicilië, beschilderd paneel [2] ...[more]
Geel beschilderd houten ton, ca. 1900 h. 28, diam. 34 cm. [1] ...[more]
Collectie wandelstokken in lederen standaard ...[more]
Bertus Stallmann, gestoken houten sculptuur; Arbeider h. 38 cm. [1] ...[more]
Knipsel, 18e/19e eeuw; Uil op tak 22 x 17 cm. [1] ...[more]
Zes miniaturen in met been belegde lijsten [1] ...[more]
Vijf Perzische miniaturen [5]
Vijf Perzische miniaturen [5] ...[more]
Vier miniaturen en twee parelmoeren etuis, 19e eeuw [6] ...[more]
Daguerotype, twee portretminiaturen en wassen miniatuur, 19e eeuw; Kinderkopje met slaapmuts.
Daguerotype, twee portretminiaturen en wassen miniatuur, 19e eeuw; Kinderkopje met slaapmuts. Hierbij ets, 17e eeuw of later. [5] ...[more]
Beschilderd blikken kraantjeskan, 19e eeuw, op comfort [2] ...[more]
Zijden waaierfragment, ca. 1900, met bedrukt decor van kinderkopjes. Ingelijst l. 70 cm. [1]
Zijden waaierfragment, ca. 1900, met bedrukt decor van kinderkopjes. Ingelijst l. 70 cm. [1] ...[more]
Paar verguld en gestoken ornamenten, 18e/19e eeuw en ornament, 20e eeuw l. ca. 60 cm. [3] ...[more]
Drie metalen geldkisten, ca. 1900 br. 29,5 en 40 cm. [3] ...[more]
Zwaard, ellenmaat, twee wandelstokken en beschilderd paneel met voorstelling van rozen [5] ...[more]
Divers, w.o. oosters telram [ds]
Divers, w.o. oosters telram [ds] ...[more]
Beschilderd blikken kraantjeskan, koperen snotneus, 19e eeuw en melkbus, ca. 1900 [3] ...[more]
Antiek eikenhouten wandrek en ronde glas-in-lood ruit l. 40, diam. 42 cm. [2] ...[more]
Paar verguld gietijzeren paardenkoppen en paar rood gelakt gietijzeren plaquettes in vorm van
Paar verguld gietijzeren paardenkoppen en paar rood gelakt gietijzeren plaquettes in vorm van paardenhoofd [4] ...[more]
Bronzen obelisk als barometer (buis ontbreekt). Hierbij hoek-wandconsole [2] ...[more]
Beschilderd houten lokeend l. 32 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
China, Kantonees hors d'oeuvregarnituur, speksteen groep en twee cloisonné vogels [4] ...[more]
Oosterse geborduurde mantel en twee ingelijst borduurwerken [3] ...[more]
Hangvitrinekast met spiegelachterwand h. 62, br. 35 cm. [1] ...[more]
China/Japan, kristallen bol. In houten bewaardoos. Met certificaat van Pearl & Gem Association of
China/Japan, kristallen bol. In houten bewaardoos. Met certificaat van Pearl & Gem Association of China diam. 10,8 cm. [2] ...[more]
China, polychroom houten figuur h. 48 cm. ¨1* ...[more]
Penkandelaar, puddingvorm en tweelichts kandelaar in vorm van staand figuur. h. 51, diam. 31 en h.
Penkandelaar, puddingvorm en tweelichts kandelaar in vorm van staand figuur. h. 51, diam. 31 en h. 26 cm. [3] ...[more]
Staatkundige globe h. 40 cm. [1]
Staatkundige globe h. 40 cm. [1] ...[more]
Divers koper en tin, o.a. twee pijpencomforts en treeft. [ds] ...[more]