Art & Antiques

2589 items 2589 items
No Image
(13 day sale)
room

Art & Antiques

(13 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

2589 items
Per Page

Peter Klashorst (geb. 1957) Vrouw op bank. Hierbij doek in de stijl van Picasso. tekening, ongesign., 35 x 27 cm. [2] ...[more]

Richard Tuttle (geb. 1941) 'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso, elk 30 x 45 cm. [1] ...[more]

Sergej Rimoshevski (geb. 1964) Jongetje en meisje in interieur doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '99, 85 x 95 cm. [1] ...[more]

Jan van Diemen (geb. 1954) Springruiter / Paardenrace gouache, gesign. l.b., '82, 63 x 48 cm. en litho, 64 x 47 cm. [2] ...[more]

Lucebert (1924-1994) Drie schetsen, samen ingelijst drie tekeningen, twee gesigneerd en gedateerd '48, 27 x 20 cm. en 18 x 20 cm. [1] ...[more]

Tjoe Fang King (20e eeuw) 'Planet O' gemengde techniek, verso gesigneerd en etiket Wetering Galerie, 1990, 126 x 96 cm. [1] ...[more]

Urban Larsson (geb. 1966) Landschap bij Barga, Toscane paneel, gesign. l.o., 1993, herk: Galerie Siau, Amsterdam, 42 x 33 cm. [1] ...[more]

Wim Heesen (geb. 1958) 'Ostia Antica (Negozio) doek, gesign. l.o.. 1995, verso titel, herk: Galerie Siau, Amsterdam, 70 x 90 cm. [1] ...[more]

Cesar Domela (1900-1992) Serie van vijf diverse abstracte composities vijfmaal seriegrafie, gesigneerd, allen ca. 70 x 50 cm. [5] ...[more]

Cesar Domela (1900-1992) Serie van drie diverse abstracte composities driemaal seriegrafie, gesigneerd, allen ca. 60 x 50 [5] ...[more]

Peter Klashorst (geb. 1957) 'Art wars III' doek, niet ingelijst, gesign. l.b., verso signatuur en titel, '84, 100 x 75 cm. [1] ...[more]

Godfried van der Aa (20e eeuw) Wolkenlucht Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse collectioneur [1] ...[more]

Dolf Breetvelt (1892-1975) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., verso etiket Stedelijk Museum Amsterdam, 90 x 90 cm. [1] ...[more]

Twee kunstwerken, 20e eeuw [1] ...[more]