- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Jan Cremer (geb. 1940) 'Dutch glory 1965' zeefdruk, gesign. r.o., '77, 16/100, 54 x 75 cm. [1]
Jan Cremer (geb. 1940) 'Dutch glory 1965' zeefdruk, gesign. r.o., '77, 16/100, 54 x 75 cm. [1] ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968) La Garconne, 'At the party'. pochoir, ongesigneerd, 24 x 17 cm. [1]
Kees van Dongen (1877-1968) La Garconne, 'At the party'. pochoir, ongesigneerd, 24 x 17 cm. [1] ...[more]
Peter Klashorst (geb. 1957) Vrouw op bank. Hierbij doek in de stijl van Picasso. tekening, ongesign., 35 x 27 cm. [2] ...[more]
Marc Chagall (1887-1985) 'L'offrande' litho, ongesign., 31 x 24 cm. [1] ...[more]
Ien Lucas (geb. 1955) 'Raster over nat in nat'. Herkomst: kunsthandel Lambert Tegenbosch. doek,
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 108/150, 30 x 50 cm. [1]
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 108/150, 30 x 50 cm. [1] ...[more]
Lisa Couwenberg (20e-21e eeuw) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 1998, 120 x 85
Lisa Couwenberg (20e-21e eeuw) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 1998, 120 x 85 cm. [1] ...[more]
Judith Sobel (1924-2012) Man met strohoed doek, gesign. r.o., 50 x 38 cm. [1] ...[more]
José Gamarra (geb. 1934) 'Histoire parallele' doek, verso gesign., 1974, 95 x 130 cm. [1] ...[more]
Richard Tuttle (geb. 1941) 'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso,
Richard Tuttle (geb. 1941) 'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso, elk 30 x 45 cm. [1] ...[more]
Paolo Serra (geb. 1946) Tweemaal abstracte compositie monoprint, gesign., r.o., 1978, 60 x 80 cm. en
Lawrence Weiner (geb. 1942) Vier affiches, w.b. éénmaal gesigneerd door de kunstenaar [map]
Lawrence Weiner (geb. 1942) Vier affiches, w.b. éénmaal gesigneerd door de kunstenaar [map] ...[more]
Jan Sierhuis (geb. 1928) Abstracte compositie gouache, gesign. r.o., '64, 62 x 97 cm. [1] ...[more]
Enrice Adsera Riba (geb. 1939) 'Capsa 225' gemengde techniek, verso gesign. en titel, 1989, 81 x
Enrice Adsera Riba (geb. 1939) 'Capsa 225' gemengde techniek, verso gesign. en titel, 1989, 81 x 62 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesign. l.o. Figuur aan een tafel. Hierbij twee litho's door Louis Gans doek, 80 x 60
Kees Andrea (1914-2006) Zogende gehoornde geit met jong doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]
Kees Andrea (1914-2006) Zogende gehoornde geit met jong doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Sergej Rimoshevski (geb. 1964) Jongetje en meisje in interieur doek, niet ingelijst, gesign. r.
Sergej Rimoshevski (geb. 1964) Jongetje en meisje in interieur doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '99, 85 x 95 cm. [1] ...[more]
Anwar Abdoullaev (geb. 1952) Vrouw doek, gesign. r.o., 45 x 40 cm. [1] ...[more]
Remy Blanchard (1958-1993) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 131 x 162 cm. [1]
Remy Blanchard (1958-1993) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 131 x 162 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Zonder titel foto's en collage, 36 x 47 cm. 'foto's op een glasplaat, 45 x 30 cm.
Onbekend, 20e eeuw Zonder titel foto's en collage, 36 x 47 cm. 'foto's op een glasplaat, 45 x 30 cm. [2] ...[more]
Toegeschreven aan André Derain (1880-1954) Studie van een mannenhoofd tekening, gesign. r.o.,
Jan van Diemen (geb. 1954) Springruiter / Paardenrace gouache, gesign. l.b., '82, 63 x 48 cm. en
Jan van Diemen (geb. 1954) Springruiter / Paardenrace gouache, gesign. l.b., '82, 63 x 48 cm. en litho, 64 x 47 cm. [2] ...[more]
Diana van den Berg (1923-1997) 'La nature morte et la Vie' paneel, 70 x 48 cm. [1] ...[more]
Gerard van den Eerenbeemt (1936-2011) Zonder titel doek, niet gesigneerd, 200 x 160 cm. [1]
Gerard van den Eerenbeemt (1936-2011) Zonder titel doek, niet gesigneerd, 200 x 160 cm. [1] ...[more]
Lucebert (1924-1994) Drie schetsen, samen ingelijst drie tekeningen, twee gesigneerd en gedateerd '
Lucebert (1924-1994) Drie schetsen, samen ingelijst drie tekeningen, twee gesigneerd en gedateerd '48, 27 x 20 cm. en 18 x 20 cm. [1] ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005) 'Life is…' tweemaal ets en krijttekening, gesign. 1984, 55 x 80 cm. [2]
Anton Heijboer (1924-2005) 'Life is…' tweemaal ets en krijttekening, gesign. 1984, 55 x 80 cm. [2] ...[more]
Tjoe Fang King (20e eeuw) 'Planet O' gemengde techniek, verso gesigneerd en etiket Wetering Galerie,
Tjoe Fang King (20e eeuw) 'Planet O' gemengde techniek, verso gesigneerd en etiket Wetering Galerie, 1990, 126 x 96 cm. [1] ...[more]
Piet van den Boog (geb. 1951) 'Crane' doek,gesign. l.o., '97, herk: Galerie Siau, Amsterdam, 120 x
Piet van den Boog (geb. 1951) 'Crane' doek,gesign. l.o., '97, herk: Galerie Siau, Amsterdam, 120 x 94 cm. [1] ...[more]
Flip Hamers (1909-1995) Figuren op een terras in Montferland aquarel, gesign. m.o., zomer 1987, 40 x
Flip Hamers (1909-1995) Figuren op een terras in Montferland aquarel, gesign. m.o., zomer 1987, 40 x 31 cm. [1] ...[more]
Flip Hamers (1909-1995) Kok aan het werk in de buitenlucht aquarel, gesign. r.o., herft 1987, 42 x
Flip Hamers (1909-1995) Kok aan het werk in de buitenlucht aquarel, gesign. r.o., herft 1987, 42 x 33 cm. [1] ...[more]
Urban Larsson (geb. 1966) Landschap bij Barga, Toscane paneel, gesign. l.o., 1993, herk: Galerie
Urban Larsson (geb. 1966) Landschap bij Barga, Toscane paneel, gesign. l.o., 1993, herk: Galerie Siau, Amsterdam, 42 x 33 cm. [1] ...[more]
Wim Heesen (geb. 1958) 'Ostia Antica (Negozio) doek, gesign. l.o.. 1995, verso titel, herk:
Wim Heesen (geb. 1958) 'Ostia Antica (Negozio) doek, gesign. l.o.. 1995, verso titel, herk: Galerie Siau, Amsterdam, 70 x 90 cm. [1] ...[more]
Jens Mathisen (1926-2003) Pan en koffiepot op een tafel board, gesign. l.o., '58, 80 x 100 cm. Uit
Sierk Schröder (1903-2002) Studie van een zittend mannelijk naakt inkttekening, gesign. m.o., 50 x
Sierk Schröder (1903-2002) Studie van een zittend mannelijk naakt inkttekening, gesign. m.o., 50 x 38 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Vrouw op een bank foto, 100 x 100 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o. Gezicht litho, 8/20, 50 x 45 cm. [1] ...[more]
Pedro Friedeberg (geb. 1937) Zonder titel druk, gesign. r.o., 6/120, 65 x 65 cm. [1] ...[more]
Toon Kelder (1894-1973) Abstracte compositie pentekening / gouache, gesign. l.o., 58 x 47 cm. [1]
Toon Kelder (1894-1973) Abstracte compositie pentekening / gouache, gesign. l.o., 58 x 47 cm. [1] ...[more]
Francesco Caraccio (geb. 1950) 'Occhio che guarda' pastel, gesign. l.o., '89, 75 x 50 cm. [1]
Francesco Caraccio (geb. 1950) 'Occhio che guarda' pastel, gesign. l.o., '89, 75 x 50 cm. [1] ...[more]
Klaas Gubbels (geb. 1934) Compositie met tafels (één tafel in potlood getekend) litho en potlood (
Paul Dikker (geb. 1959) De grootouders van de kunstenaar board, gesign. l.o., '86, 5 x 80 cm. [1]
Paul Dikker (geb. 1959) De grootouders van de kunstenaar board, gesign. l.o., '86, 5 x 80 cm. [1] ...[more]
Cesar Domela (1900-1992) Serie van vijf diverse abstracte composities vijfmaal seriegrafie,
Cesar Domela (1900-1992) Serie van vijf diverse abstracte composities vijfmaal seriegrafie, gesigneerd, allen ca. 70 x 50 cm. [5] ...[more]
Cesar Domela (1900-1992) Serie van drie diverse abstracte composities driemaal seriegrafie,
Cesar Domela (1900-1992) Serie van drie diverse abstracte composities driemaal seriegrafie, gesigneerd, allen ca. 60 x 50 [5] ...[more]
Peter Klashorst (geb. 1957) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., op de lijst, 52 x 64 cm. [1]
Peter Klashorst (geb. 1957) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., op de lijst, 52 x 64 cm. [1] ...[more]
Dominique Chan (geb. 1950) Abstracte compositie doek, gesign. m.o., 66 x 70 cm. [1] ...[more]
Fried Weidmann (geb. 198) 'Allnächtige streifzüge' board, gesign. r.o., 25.2.75, 14 x 22 cm. [1]
Fried Weidmann (geb. 198) 'Allnächtige streifzüge' board, gesign. r.o., 25.2.75, 14 x 22 cm. [1] ...[more]
Peter Klashorst (geb. 1957) 'Art wars III' doek, niet ingelijst, gesign. l.b., verso signatuur en
Peter Klashorst (geb. 1957) 'Art wars III' doek, niet ingelijst, gesign. l.b., verso signatuur en titel, '84, 100 x 75 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesign. l.o., '72 Abstracte compositie druk, 17 x 16 cm. [1] ...[more]
Godfried van der Aa (20e eeuw) Wolkenlucht Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse
Godfried van der Aa (20e eeuw) Wolkenlucht Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse collectioneur [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) Twee stuks grafiek kleurenets, gesign. r.o., 1974, 22/50 en
Aart Roos (1919-2009) 'Golgotha' gouache, gesign. l.o., '56, 52 x 40 cm. [1] ...[more]
Carel Visser (1828-2015) Abstracte compositie houtsnede, gesign. r.b., 62 x 92 cm. [1] ...[more]
Dolf Breetvelt (1892-1975) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., verso etiket Stedelijk Museum
Dolf Breetvelt (1892-1975) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., verso etiket Stedelijk Museum Amsterdam, 90 x 90 cm. [1] ...[more]
Ori Ben-Zeef (geb. 1949) Zonder titel doek, verso gesign., 70 x 100 cm. [1] ...[more]
Twee kunstwerken, 20e eeuw [1]
Twee kunstwerken, 20e eeuw [1] ...[more]
Pieter Holstein (geb. 1934) 'Nacht' aquarel, gesign. r.o., '86, 55 x 82 cm. [1] ...[more]
Paul van Eeden (1907-1996) Berglandschap doek, gesign. r.o., '63, 50 x 60 cm. [1] ...[more]
Cees van Dijl (geb. 1934) Abstracte compositie pastel, gesign. r.o., '88, 60 x 90 cm. [1] ...[more]
Bengt Lindström (1925-2008) Zonder titel litho, gesign. r.o., E/A, 72 x 51 cm. [1] ...[more]
Kees van Bohemen (1928-1995) Figuren uit de opera Otello zeefdruk, gesign. r.o., '74, 99-200, 65 x
Kees van Bohemen (1928-1995) Figuren uit de opera Otello zeefdruk, gesign. r.o., '74, 99-200, 65 x 50 cm. [1] ...[more]