- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Onbekend, 20e eeuw Abstracte compositie doek, 40 x 32 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Compositie met vogels olieverf op papier op board, 48 x 69 cm. [1] ...[more]
George Hahn (20e eeuw) Gezicht op een terras bij huizen doek, 40 x 50 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.o., '63 Figuur doek, 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Tomas Rajlich (geb. 1940) Zonder titel gemengde techniek/collage op papier, gesign. m.o., '78,
Tomas Rajlich (geb. 1940) Zonder titel gemengde techniek/collage op papier, gesign. m.o., '78, afmeting gehele blad 66 x 50 cm. [1] ...[more]
Jeroen Henneman (geb. 1942) Zonder titel houten sculptuur, gesign. '98, h. 59 cm. en breedte 62
Jeroen Henneman (geb. 1942) Zonder titel houten sculptuur, gesign. '98, h. 59 cm. en breedte 62 cm. [1] ...[more]
Jeroen Henneman (geb. 1942) 'Dag en nacht' druk, gesign. l.o., '74, 65 x 90 cm. [1] ...[more]
Jeroen Henneman (geb. 1942) 'Smalle kolv' inkttekening, gesign. r.o., '91, 98 x 74 cm. [1]
Jeroen Henneman (geb. 1942) 'Smalle kolv' inkttekening, gesign. r.o., '91, 98 x 74 cm. [1] ...[more]
Jos van den Berg (geb. 1948) Zonder titel doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Corneille, litho Circus gesigneerd, '90, 187/200, 86 x 67 cm. [1] ...[more]
Kees Smits (geb. 1945) Zonder titel inkt en aquarel, gesigneerd r.o., 1987, 72 x 55 cm. [1]
Kees Smits (geb. 1945) Zonder titel inkt en aquarel, gesigneerd r.o., 1987, 72 x 55 cm. [1] ...[more]
Bernardien Sternheim (geb. 1948) Diverse werken [ds] ...[more]
Rob Scholte (geb. 1958) Zonder titel druk, gesign. r.o., '89, 11/11, 50 x 70 cm. [1] ...[more]
Andy Shaff (20e eeuw) Winters gezicht op een meer / zomers gezicht op een meer doek, gesign., 40 x
Andy Shaff (20e eeuw) Winters riviertje / Berglandschap met riviertje doek, gesign. l.o., 50 x 60
Andy Shaff (20e eeuw) Vier diverse werken allen ca. 20 x 25 cm. [4] ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982) Studietekening van drie personen tekening, gesign. r.o., 20 x 23 cm. [1]
Jan den Hengst (1904-1982) Studietekening van drie personen tekening, gesign. r.o., 20 x 23 cm. [1] ...[more]
Russische school, gesigneerd Copanov Abstracte compositie board, 45 x 58 cm. [1] ...[more]
Remi Poppe (geb. 1938) Zonder titel doek, ongesign., verso etiket, 80 x 90 cm. [1] ...[more]
Juan Sala Santonja (1923-2010) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., '66, 80 x 100 cm. [1]
Juan Sala Santonja (1923-2010) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., '66, 80 x 100 cm. [1] ...[more]
Russische school, gesigneerd Pevzov '47 Abstracte compositie aquarel en gouache, 36 x 55 cm. [1]
Russische school, gesigneerd Pevzov '47 Abstracte compositie aquarel en gouache, 36 x 55 cm. [1] ...[more]
Corrie (20e eeuw) 'Zeehond' (Oudsider art) pastel, 63 x 48 cm. [1] ...[more]
Diverse moderne grafiek en tekeningen [ds] ...[more]
Kees Andrea (1914-2006) Ontwerp voor glas in loodraam 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw w.b. Jasper Krabbé [ds] ...[more]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek, 20e eeuw [ds] ...[more]
Pat Steir (geb. 1938) Zonder titel ets, gesign., 1978, 90 x 90 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Vrouwelijk naakt pastel, 57 x 43 cm. [1] ...[more]
Tomas Rajlich (geb. 1940) Zonder titel (drieluik) driemaal doek, verso gesigneerd met initialen, '
Aldo van Eyck (1918-1999) Zonder titel tekening, gesign. m.o., 11/3/88, 30 x 50 cm. [map] ...[more]
Andrez (pseudoniem André Zentveld geb. 1933) 'Ouder paar voor hun huisje' paneel, gesign. l.o., '05,
Andrez (pseudoniem André Zentveld geb. 1933) 'Ouder paar voor hun huisje' paneel, gesign. l.o., '05, 50 x 35 cm. [1] ...[more]
Dick Tasma (geb. 1951) 'Luisteren naar pianospel' doek, gesign. r.o., 120 x 120 cm. [1] ...[more]
Dick Tasma (geb. 1951) 'De zangers' doek, gesign. l.o., 120 x 150 cm. [1] ...[more]
Maarten Ploeg (1958-2004) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesigneerd, 1987, 32 x 25 cm. [1]
Maarten Ploeg (1958-2004) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesigneerd, 1987, 32 x 25 cm. [1] ...[more]
Rob Scholte (geb. 1958) 'Echte meesters signeren hun werk altijd' druk op doek, verso gesign.,
Klaas Gubbels (geb. 1934) Naakt op een tafel potlood en collage, gesign. r.o., '86, 31 x 25 cm. [1]
Klaas Gubbels (geb. 1934) Naakt op een tafel potlood en collage, gesign. r.o., '86, 31 x 25 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) 'Tempel van Medinet Habu II'. Hierbij tekening door Henk van
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) 'Oplontis, hommage a Robert Graves' tempera op papier, gesign. r.
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) 'Oplontis, hommage a Robert Graves' tempera op papier, gesign. r.o., 1987, 48 x 62 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) Zonder titel litho, gesign. l.o., 1981, 50 x 67 cm. [1] ...[more]
Carel Visser (1928-2015) Multiple gemaakt voor XXXIV Biënnale in Venetië in 1968. metalen sculptuur,
Carel Visser (1928-2015) Multiple gemaakt voor XXXIV Biënnale in Venetië in 1968. metalen sculptuur, 24 x 8 cm. [1] ...[more]
Naar Roy Lichtenstein Paper plate. Multiple uitgegeven door Bert Stern voor On 1st, New York, 1969
René Daniels (geb. 1950) 'De kelder de zolder' multiple, gesign., 1987, 18,5 x 9,5 x 3,5 cm. [1]
René Daniels (geb. 1950) 'De kelder de zolder' multiple, gesign., 1987, 18,5 x 9,5 x 3,5 cm. [1] ...[more]
Jan Hendrikse (geb. 1937) 'Shredded value II' gemengde techniek / multiple, verso gesign., 1989/90
Jan Hendrikse (geb. 1937) 'Shredded value II' gemengde techniek / multiple, verso gesign., 1989/90 New York, 33/100, 44 x 36,5 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Kees Verweij (1900-1995) Zittend halfnaakt met waaier doek, 50 x 40 cm. [1]
Toegeschreven aan Kees Verweij (1900-1995) Zittend halfnaakt met waaier doek, 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Inez van Lamsweerde (geb. 1963) Vier diverse foto's en een blad met contactafdrukken twee foto's met
Floor van Keulen (geb. 1951) Zonder titel doek, 150 x 85 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten bonheur, Biedermeier, 19e eeuw, Op de rechte kap een gestoken en opengewerkte kuif. De
Rozen-, palissander- en wortelnotenhouten commode, Louis XV met in het bolgebogen front drie
Mahonie- en satijn houten schenkbuffet, Louis XVI, met opklapbaar glasbuffet, waaronder twee
Zwart gelakt houten penantkast in Boulle-stijl, laat 19e eeuw, ingelegd met messing en schildpad. In
Zwart gelakt houten schrijfbureau in Boulle-stijl, laat 19e eeuw, ingelegd met messing en schildpad.
Eikenhouten kast, Renaissance, 17e eeuw, in twee verdelingen. De rechte kap met rijkgestoken fries
Verguld en gestoken houten wandconsole, 18e eeuw, met vaasornament, guirlandes, strikwerk en
Mahoniehouten kast in Empire stijl, 19e eeuw, met een lade in de kap waaronder twee deuren met
Mahoniehouten trumeau, Empire, met lade. De twee gebogen, voluutvormige poten met verguld bronzen
Notenhouten kist, 18e eeuw br. 130, h. 54 en d. 57 cm. [1] ...[more]
Spanje, notenhouten vargueno, 17e eeuw, Met openslaande klep, waarachter een interieur bestaande uit
Noten- en notenhouten damesschrijfbureau, Willem III, met opengewerkte opstaande rand, twee laden en
Groen gelakt houten boekenkast in twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap en getrapt front