- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Paar groot formaat kraagkandelaars, 17e/18e eeuw met ijzeren pen h. 18 cm. zonder pen. Uit de
Paar groot formaat kraagkandelaars, 17e/18e eeuw met ijzeren pen h. 18 cm. zonder pen. Uit de nalatenschap van een verzamelaar [1] ...[more]
Drie antieke schaven, één met datering 1761, alle met initialen l. 20 en 22 cm. [3] ...[more]
Duitsland, gestoken houten Schwarzwalder paraplustandaard in vorm van beer h. 77 cm. [1] ...[more]
Duitsland, gewei-fauteuil met gestreept kussen waarop monogram GB ..25 1879 Uit het bezit van een
Duitsland, gewei-fauteuil met gestreept kussen waarop monogram GB ..25 1879 Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Duitsland, gestoken en polychroom beschilderde houten hertenkop, ca. 1800, de wandplank met gestoken
Duitsland, bavelaar van kurk, 19e eeuw; Schloss Babelsberg, met op de voorgrond schepen op de rivier
Eikenhouten mangelplank, 18e eeuw, met kerfsnijwerk en mekrab l. 76, br. 11 cm. [1] ...[more]
Messing wandblaker, 18e eeuw, de greep in vorm van voluut, met gravering br. 21, h. 23 cm. [1]
Messing wandblaker, 18e eeuw, de greep in vorm van voluut, met gravering br. 21, h. 23 cm. [1] ...[more]
Paar schuitvormige tinnen kastanjevazen, 19e eeuw, met ringdragende adelaarskoppen als oor h. 30,
Paar schuitvormige tinnen kastanjevazen, 19e eeuw, met ringdragende adelaarskoppen als oor h. 30, l 23 cm. [2] ...[more]
Vijf stuks tin, 19e eeuw, w.o. puddingvorm 1/2 pint [5] ...[more]
Perzië, antiek koperen kom, waarschijnlijk 18e eeuw, met bolling op het plat, het geheel met
Perzië, antiek polychroom tegel, Iznik met decor in twee banen van bloemen in rood, blauw en
Perzië, antiek polychroom tegel, Iznik met decor in twee banen van bloemen in rood, blauw en turkoois (restauratie) 25 x 24 cm. [1] ...[more]
Verzilverde koperen vijflichts kerkkandelaar, eind 19e eeuw, Neo-Gotisch, de armen in vorm van
Grote messing vaas, eind 19e eeuw, Neo-Gotisch, met twee oren en uitlopende hals, ingelegd met
Grote messing vaas, eind 19e eeuw, Neo-Gotisch, met twee oren en uitlopende hals, ingelegd met kleurstenen h. 70,5 cm. [1] ...[more]
Paar verguld koperen negenlichts kerkkandelaren, 19e eeuw, Neo-Gotisch, de kaarsenarmen aflopend
Koperen offerandeschaal, 18e eeuw, met knorren diam. 40 cm. [1] ...[more]
Drie antiek bronzen grapes, één op driepoot en met ijzeren hengels l. 31 en 24 cm. [3] ...[more]
Bijbel, nadruk 1851. In lederen kaft met vergulde tekst 'Oudezijds Kapel 1865' 30 x 24 cm, [1]
Bijbel, nadruk 1851. In lederen kaft met vergulde tekst 'Oudezijds Kapel 1865' 30 x 24 cm, [1] ...[more]
Griekenland, ikoon, 19e eeuw; Madonna met kind onder boog met Byzantijnse kolommen, de onderzijde
Griekenland, ikoon, 19e eeuw; Madonna met kind onder boog met Byzantijnse kolommen, de onderzijde met vier heiligen 47 x 28 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, ca. 1800; Evengelist Johannes met engel. Met gekerfde tekst op achterzijde 32 x 26
Rusland, ikoon, ca. 1800; Evengelist Johannes met engel. Met gekerfde tekst op achterzijde 32 x 26 cm. [1] ...[more]
Twee gestoken houten antieke heiligenbeelden; Madonna met kind/Martelaar, met polychromie h. 28 en
Twee gestoken houten antieke heiligenbeelden; Madonna met kind/Martelaar, met polychromie h. 28 en 36 cm. [2] ...[more]
Duitsland, fijn gestoken antiek snijwerk, 17e-18e eeuw; Vader tijd met zeis (onderdeel op de hand
Duitsland, fijn gestoken antiek snijwerk, 17e-18e eeuw; Vader tijd met zeis (onderdeel op de hand ontbreekt) h. 16 cm. ex voet [1] ...[more]
Benen snijwerk, 18e eeuw. Hierbij defecte Madonna h. 6 cm. [2] ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw; Madonna met kind 24 x 30 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, paar roze porseleinen dekselvazen, 19e eeuw, met verguld bronzen montering h. 24 cm. [2]
Frankrijk, paar roze porseleinen dekselvazen, 19e eeuw, met verguld bronzen montering h. 24 cm. [2] ...[more]
Statenbijbel, 17e eeuw. Uitg. Hendrik en Jacob Keur, Dordrecht, 1682. In geperst lederen band met
Statenbijbel, 17e eeuw. Uitg. erfgenamen Paulus Aertz van Ravesteyn, Amsterdam, 1664. Met vier (
Biblia Sacra, ofwel ''Bijbel van Paetz', of 'Dutch Moerentorf Bible', 17e eeuw. Uitg. Pieter Jacob
Pentekening, 18e eeuw; 'Grafschrift op den Eerzamen Tymen Taekes..regent Volmagt St. Jacobi
Set van vier gelakt blikken misdienaar toortsen, 19e eeuw, met verguld decor van monstrans l. 72 cm.
Antiek en polychroom eikenhouten heiligenbeeld, 17e/18e eeuw; Vrouw in geplooid gewaad, met vergulde
Antiek en polychroom eikenhouten heiligenbeeld, 17e/18e eeuw; Vrouw in geplooid gewaad, met vergulde detaillering h. 69 cm. [1] ...[more]
Zuid Europa of Zuid Amerika, polychroom heiligenbeeld, vroeg 18e eeuw Manlijke heilige met baard
Gestoken en polychroom houten heiligenbeeld, ca. 1700, St. Rochus. Met wond op het rechter been en
Filippijnen, antiek hardhouten heiligenbeeld met resten van polychromie; Madonna met kind. Met
Filippijnen, antiek hardhouten heiligenbeeld met resten van polychromie; Madonna, met benen
Filippijnen, antiek hardhouten heiligenbeeld met resten van polychromie; Franciscaner monnik met
Zwart laqué houten crucifix, 19e eeuw, met houten corpus 104 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, ca. 1800; Moeder Gods Vladimirskaja Met vergulde details op de kleding, op groen
Rusland, ikoon, ca. 1800; Moeder Gods Vladimirskaja Met vergulde details op de kleding, op groen fond 26 x 22 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Moeder Gods van het teken, met op de borst een medaillon waarin Christus
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Moeder Gods van het teken, met op de borst een medaillon waarin Christus Emmanuel 29 x 24 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw, Moeder Gods met Christuskind op rechter arm, op wit fond 32 x 28 cm. [1]
Rusland, ikoon, 19e eeuw, Moeder Gods met Christuskind op rechter arm, op wit fond 32 x 28 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, ca. 1800; Madonna Smolenskaya. Met ivoorkleurig fond met vergulde rocailles in de
Rusland, ikoon, ca. 1800; Madonna Smolenskaya. Met ivoorkleurig fond met vergulde rocailles in de hoeken 40 x 33 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Moeder Gods van Jerusalem 17 x 13,5 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Vreugde van Jeronimo. Hierbij één ander 17,5 x 14 cm. [2] ...[more]
Rusland, koperen processie-ikoon, 18e eeuw; Crucifix. De achterzijde met tekst (incompleet) 30 x
Rusland, koperen processie-ikoon, 18e eeuw; Crucifix. De achterzijde met tekst (incompleet) 30 x 15 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, begin 19e eeuw; Heilige met staf en kroon, met vergulde achtergrond. Achterzijde met
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Moeder Gods van het brandende braambos 18 x 13,5 cm. [1] ...[more]
Rusland, ikoon, eind 18e eeuw; Moeder Gods helpster van barenden. Geflankeerd door St Elisabeth, St.
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Moeder Gods helper van barenden. Met koperen rizza 22 x 17 cm. [1]
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Moeder Gods helper van barenden. Met koperen rizza 22 x 17 cm. [1] ...[more]
Gestoken en polychroom vruchthouten corpus; (armen ontbreken) l. 171 cm. [1] ...[more]
Meissen, ovale tafelspiegel, ca. 1900, de gekleurd en verguld porseleinen lijst bekroond door twee
Duitsland, zespersoons porseleinen theeservies, 1e helft 19e eeuw, met geschilderd decor van bloemen
Porseleinen dekselvaas in Samson stijl met blauw en verguld decor van heraldisch wapen h. 63 cm. Uit
Frankrijk, Sèvres, kobaltblauw porseleinen dekselvaas, laat 19e eeuw, met vergulde rocailles, de
Set van paar ronde en schuitvormige porseleinen coupes, 19e eeuw, met vergulde rand en geschilderd
Engeland, Royal Doulton, paar kapitale pate-tendre dekselvazen, eind 19e eeuw, met verguld decor van
Porseleinen lampvoet met celadon glazuur h. 35 cm. Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Boch La Louviere, paar aardewerk vazen, ca. 1900, met verguld van bloemenrand op kobaltblauw fond h.
Boch La Louviere, paar aardewerk vazen, ca. 1900, met verguld van bloemenrand op kobaltblauw fond h. 42 cm. [2] ...[more]