- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Drieëntwintig theelepels in etui en zes theelepels in etui, 19e eeuw; dubbelfilet, mt. HG., jl.
Twaalf fruitcouverts met zilveren heften, puntfilet. Mt. Zilverfabriek Voorschoten. In etui [25]
Twaalf fruitcouverts met zilveren heften, puntfilet. Mt. Zilverfabriek Voorschoten. In etui [25] ...[more]
Pasteischep, Art Deco, met gestileerde bladmotieven, mt. Zilverfabriek Voorschoten, jl. 1927.
Set van twaalf gebakvorken en twaalf theelepels, bloemstelen. Elk in etui [26] ...[more]
Divers pleet bestek en zilveren schep [zkj] ...[more]
Divers klein zilverwerk, w.o. beursjes [zkj] ...[more]
Divers klein zilverwerk, w.o. geëmailleerd thee-ei [zkj] ...[more]
Vijfdelig schuitvormig theeservies in Louis XVI stijl, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot,
Engeland, driedelig theeservies, Edwardian, met bakelieten greep. Mt. Elkington, Birmingham, jl.
Engeland, driedelig theeservies, Edwardian, met bakelieten greep. Mt. Elkington, Birmingham, jl. 1937 [3] ...[more]
Spanje, zilveren vormstuk; Straatlantaarn 'Font de Canaletes', op marmeren voet. In etui h. 22/26
Spanje, zilveren vormstuk; Straatlantaarn 'Font de Canaletes', op marmeren voet. In etui h. 22/26 cm. [2] ...[more]
Duitsland, gelobde peervormige bouilloire op standaard met spiritusbrander, 3e gehalte. 1500 gr., h.
Duitsland, gelobde peervormige bouilloire op standaard met spiritusbrander, 3e gehalte. 1500 gr., h. 40 cm. [2] ...[more]
Engeland, twee paar kandelaars, één paar met afgeronde hoekige basis, achthoekige schacht en houder,
Tabaksdoos 19e eeuw, vermaakt tot lepeldoos; met gravure in deksel met voorstelling door venster
Hengselmandje in Empire stijl, ajour ovaal schuitvormig op voet, mt. jl. 1910, 2e gehalte, inscriptie 13 x 11 cm., 154 gr. [1] ...[more]
Bonbonbakje, Empire stijl, pepermolen en tafelbel, Biedermeier; ovaal en ajour met meander en
Zes messenleggers, Jugendstil; geribd en lusvormig staanders, Fa. van Kempen 105 gr. [6] ...[more]
Pasteischep, sausopdienlepel en pillendoosje; schep gegraveerd en versierd met o.a. bloemmotieven,
Tasbeugel met tas, zes longdrink lepels Jugendstil en divers; beugel ajour met personificaties en
Twaalf taartvorkjes in etui en diverse opdienlepels; palmetvormige uiteinden, mt. B 745 gr. [zkj]
Twaalf taartvorkjes in etui en diverse opdienlepels; palmetvormige uiteinden, mt. B 745 gr. [zkj] ...[more]
Zes viscouverts, Haags lof en zes dessertvorken, Haags lof; C.L.J. Begeer Utrecht 1904-1951, jl.
Dinergarnituur, Haags lof, Fa. van Kempen 1924, 2e gehalte; bestaande uit achttien dinervorken en
Broodmand, Empire stijl; ajour, schuitvormig en versierd met parelrand, Aldert Schoorl Haarlem
Twee kristallen parfumflacons, geslepen kristallen hengselmand, 19e eeuw en loderein doosje; één
Miniatuur brandewijnkom, 18e eeuw; grepen in palmetvorm, mt. B(?), Amsterdam jl. 1757 l. 5.8 cm.,
Frankrijk?, theepot LXVI stijl, 19e eeuw; versierd met portretmedaillons en bloemguirlandes,
Koektrommel met voorstelling Hollands dorpsgezicht in deksel, vroeg 20e eeuw; rond, scharnierend,
Miniaturen, theezeef met lekbak en lepelvaasje; visverkoper, lantaarnaansteker, paar stoelen en vier
Loderein doosje en snuifdoosje, 19e eeuw en divers; 253 gr. Uit de nalatenschap van een verzamelaar [zkj] ...[more]
Slatang, Biedermeier, 19e eeuw; gegraveerd mt. Jacob Hendrik Schouten 1841-1842 Amsterdam jl.
Slatang, Biedermeier, 19e eeuw; gegraveerd mt. Jacob Hendrik Schouten 1841-1842 Amsterdam jl. 1848, 2e gehalte l. 28 cm., 184 gr. [1] ...[more]
India, Surahi, waterfles, 20e eeuw en Oosters gegraveerde schaal; bolle buik en slanke hals met
Twee paren zoutvaten, LXIV en LXVI, en een enkel exemplaar, 18/19e eeuw; gemerkt met mt B1, jl. N,
Twee paren zoutvaten, LXIV en LXVI, en een enkel exemplaar, 18/19e eeuw; gemerkt met mt B1, jl. N, ander paar mt. HL 375 gr. [5] ...[more]
Paar zoutvaten met kristallen bakjes; palmetvormige houders, bakjes met o.a. waaierslijpsel op
Engeland, twee strooibussen; beide baluster vormig, mt. BLD, Birmingham 1967 en mt. Daniël & John
Melkkan, houder van mand 19e/20e eeuw; kan Fa. van Kempen jl. 1876, 2e gehalte 368 gr. [2] ...[more]
Duitsland, sauskom, 20e eeuw; gecontourneerde schaal en kan aan elkaar bevestigd 11 x 22 cm., 361 gr
Duitsland, sauskom, 20e eeuw; gecontourneerde schaal en kan aan elkaar bevestigd 11 x 22 cm., 361 gr [1] ...[more]
Brijlepel, Haags lof, 19e eeuw; eivormige bak, mt. Daniël Pijzel 1826-1836 Den Haag 1815, 2e gehalte
Brijlepel, Haags lof, 19e eeuw; eivormige bak, mt. Daniël Pijzel 1826-1836 Den Haag 1815, 2e gehalte l. 30 cm., 123 gr. [1] ...[more]
Zes tafelvorken, tafellepel en dessertvork, Empire, jl. 1832 [zkj] ...[more]
Medicijnschuitje, 19e eeuw; mt. H. Lintvelt Amsterdam jl. 1830, 2e gehalte l.14,5 cm., 60 gr. [1]
Medicijnschuitje, 19e eeuw; mt. H. Lintvelt Amsterdam jl. 1830, 2e gehalte l.14,5 cm., 60 gr. [1] ...[more]
Paar waaiervormige servethouders, 20e eeuw, luciferdooshouder, tafelborstel 19e eeuw en strooiertje;
Vijf bekertjes, 19e eeuw; drie kelkvormig op voet, meestertekens J.L. Krooiman Os/Schijndel 1860,
Bakje, 18e eeuw en twee huwelijkbekers 1927; ovaal op idem voet, onduidelijk gemerkt; bekers Fa. van
Parfumbrander, 19e eeuw; vaasvormig, met twee rechthoekige oren, balustervormig knopje, Amsterdam?
Parfumbrander, 19e eeuw; vaasvormig, met twee rechthoekige oren, balustervormig knopje, Amsterdam? 1877 h 16 cm., 175 gr. [1] ...[more]
Duitsland, gelegenheidsbeker, kandelaar en Mexico gedreven schaal; bewerkt beker mt. Ed. Wollenweber
Griekenland, flessenbak en buitenland, toiletdoos; ronde bak versierd met palmetmotieven diam 13
Griekenland, flessenbak en buitenland, toiletdoos; ronde bak versierd met palmetmotieven diam 13 cm., l. 18 cm., 493 gr. [2] ...[more]
Peper en zoutstel met kristallen bakjes, Biedermeier stijl, 20e eeuw mt. Mansveld Rotterdam,
Peper en zoutstel met kristallen bakjes, Biedermeier stijl, 20e eeuw mt. Mansveld Rotterdam, samengesteld h 16 cm. en 9 cm. [3] ...[more]
Spanje, paar kandelaars, naar vroeg 18e eeuws Engels voorbeeld; balustervormig met afgeronde
Duitsland, rond serveerblad, met wapengravure Baron van Görschen; gecontourneerde opstaande rand,
Duitsland, paar onderzetters, schaaltje en divers, enkele met wapen gravure Baron van Görschen;
Duitsland, paar onderzetters, schaaltje en divers, enkele met wapen gravure Baron van Görschen; 874 gr. [zkj] ...[more]
Twee suikerstrooiers en twee roomlepels, 19/20e eeuw; één schuitvormig en ajour bak, mt. Pieter
Twee diverse snuif of pillen doosjes, 19e eeuw, balboekje, schaartje in vorm van reiger en zes stuks
Twee diverse snuif of pillen doosjes, 19e eeuw, balboekje, schaartje in vorm van reiger en zes stuks divers 227 gr. [10] ...[more]
Ziekendrink schuitje; dubbel filet greep mt. Jacobus Schalkwijk Rotterdam 1818-1847, jl. 1846, 2e
Tabaksdoos, sigarettendoos en twee sigaretten etuis, 1e helft 20e eeuw; ovaal geribde vorm, mt.
Twee sigarettenetuis, Art Deco, brillenkoker, Duitsland; gegraveerd geometrisch patroon versierd,